Головна | Контакти | Корисні лінки
 АСОЦІАЦІЯ МІЖНАРОДНИХ АВТОМОБІЛЬНИХ ПЕРЕВІЗНИКІВ УКРАЇНИ
14.04.2014 Почни з себе, нe давай хабарів!    
П'ятниця, 19 жовтня 2018 р.
НОВИНИ | ПРО АсМАП | ВІЗИ | ЄУТР | КОНКУРСИ | ДОШКА ОГОЛОШЕНЬ
Гарячі новини
19.10.2018 Проблеми з перебуванням водіїв у Швейцарії ...    
19.10.2018 Увага перевізників!
Навчально –консультаційний центр АсМАП України проводить на...
    
18.10.2018 Щодо закінчення дозволів Словаччини (двосторонніх) квоти 2018 року!...    
17.10.2018 До уваги перевізників...    
17.10.2018 Туреччина.
Кількість палива, яку дозволено ввозити в паливних баках напівпричепа - рефриж...
    
17.10.2018 Щодо прийому електронних анкет на участь у конкурсі для отримання дозволів ЄКМТ на 2019 рік (...    
Авторизація
Логін
Пароль
 РеєструватисяЗабули пароль?
Пошук
Опитування
На данний момент немає опитувань
Старі опитування
www.uts.in.ua
Стратегічний партнер
https://asmap-nkc.wixsite.com/code 
http://www.tirepd.org/
www.asmap-inform.com.ua
http://www.asmap-inform.com.ua/service_asmap_ukr.php
www.iru.org/index/bwt-app
www.busandcoach.travelwww.iru.org/index/transpark-app
dalnoboy.com
www.gps.ua
30 січня 2002 року Вищий господарський суд України розглянув у відкритому судовому засіданні касаційну скаргу Асоціації Міжнародних Автомобільних перевізників України на рішення господарського суду м. Києва від 24.12.2001 у справі №23/660 за позовом АсМАП
  ПРЕС-РЕЛІЗ

ПРЕС-РЕЛІЗ

Асоціації Міжнародних Автомобільних перевізників України.

30 січня 2002 року Вищий господарський суд України розглянув у відкритому судовому засіданні касаційну скаргу Асоціації Міжнародних Автомобільних перевізників України на рішення господарського суду м. Києва від 24.12.2001 у справі №23/660 за позовом АсМАП України до ЗАТ “Укртранс - ст. Хмельницький”, 3-тя особа на боці позивача Печерська РДА м. Києва, про визнання недійсними рішення загальних зборів та реєстрації установчого договору АсМАП .

Вищий господарський суд України ПОСТАНОВИВ:

Касаційну скаргу Асоціації Міжнародних Автомобільних перевізників України задовольнити.

Рішення від 24.12.2001 господарського суду м. Києва у справі № 23/660 скасувати.

Позов задовольнити.

Визнати недійсним рішення (Протокол №1) зборів засновників АсМАП від 25.10.2001 та визнати недійсною нову редакцію установчого договору АсМАП , яка прийнята на зборах засновників 25.10.2001 та зареєстрована Печерською РДА м. Києва 29.10.2001, з дня її прийняття.

Таким чином, всі дії Ярошенка та групи його прибічників, у тому числі спроба нахабно захопити офіс АсМАП України за допомогою загону молодиків з приватної охоронної структури, звернення від імені неіснуючого Голови спостережної ради Асоціації до Печерського районного суду м. Києва з позовом до Костюченка Л.М. не мали під собою ні якого правового підґрунтя. Тому, керівництво АсМАП України буде наполягати, на порушенні кримінальної справи щодо цих незаконних дій.

В той же день відбулось засідання Апеляційного суду м. Києва, на якому розглянуто апеляційну скаргу Костюченка Л.М. на ухвали Печерського районного суду, винесені суддею Фадеєвої про заборону йому знаходитись у службовому кабінеті президента та віце-президента Асоціації, використовувати печатку АсМАП України і свій особистий підпис, фактично про заборону виконувати службові обов’язки в якості Президента АсМАП України.

Доречі, присутній на цьому засіданні Апеляційного суду м. Києва Павло Ярошенко, на прохання судді підтвердити свої повноваження, заявив себе як “працюючий Головою спостережної ради в АсМАП”.

Після представлення суду Постанови Вищого Господарчого Суду України від 30 січня 2002 року в засіданні була оголошена перерва до 6 лютого 2002 року. По заяві суддів, перерва викликана бажанням суддів ознайомитися з вищевказаною Постановою, як додатковим доказом по справі.

Незважаючи на всі перешкоди з боку “самозваних керівників” та деяких владних структур, Асоціація Міжнародних перевізників України виконує свої функції згідно Статуту Асоціації на користь її членів, але законне керівництво АсМАП України в особі Президента Асоціації Леоніда Костюченка має тверду впевненість у тому, що крапка у цьому спровокованому брудному конфлікті у найближчий час буде поставлена остаточно .

Прес-служба АсМАП України.

30 січня 2002 року.

 

Copyright © by AsMAP        Powered by Vis-A-Vis