Головна | Контакти | Корисні лінки
 АСОЦІАЦІЯ МІЖНАРОДНИХ АВТОМОБІЛЬНИХ ПЕРЕВІЗНИКІВ УКРАЇНИ
14.04.2014 Почни з себе, нe давай хабарів!    
Вівторок, 23 cічня 2018 р.
НОВИНИ | ПРО АсМАП | ВІЗИ | ЄУТР | КОНКУРСИ | ДОШКА ОГОЛОШЕНЬ
Гарячі новини
22.01.2018 До уваги міжнародних автоперевізників здійснюючих перевезення в напрямку Італії...    
19.01.2018 Щорічний перерахунок ПДВ ...    
18.01.2018 Важливо! Італія. Щодо впровадження положень нового законодавства...    
17.01.2018 Меморандум між АсМАП України та ГО «Міжнародне Антикорупційне бюро»...    
17.01.2018 Щодо можливого призупинення в’їзду до м. Києва...    
17.01.2018 Повідомлення Головного державного інспектора ветеринарної медицини України...    
Авторизація
Логін
Пароль
 РеєструватисяЗабули пароль?
Пошук
Опитування
На данний момент немає опитувань
Старі опитування
www.uts.in.ua
Стратегічний партнер
http://www.tirepd.org/
www.asmap-inform.com.ua
http://www.asmap-inform.com.ua/service_asmap_ukr.php
www.iru.org/index/bwt-app
www.busandcoach.travelwww.iru.org/index/transpark-app
dalnoboy.com
www.gps.ua
Лист Заступника Державного секретаря МВС України Коляди П. В.
  Информационный сайт АсМАП Украины

До уваги міжнародних автоперевізників!

МІНІСТЕРСТВО ВНУТРІШНІХ СПРАВ УКРАЇНИ

01024. Киів-24. вул. Богомольця 10, тел. 291-33-33 факс 291-17-33


" 8 " травня 2003 року

На №26641 від 7.05.03р., № 4823/Кл
№28003 від 7.05.03р.


Про розгляд листів Генерального секретаря
МСАТ Мартіна Мармі
та гр. Ярошенка П.О.


Міністру транспорту України
Кірпі Г.М.


Шановний Георгію Миколайовичу !

МВС України на виконання доручень Кабінету Міністрів України розглянуто листи Генерального секретаря Міжнародної спілки автомобільного транспорту (МСАТ) Мартіна Мармі та голови Спостережної Ради Асоціації міжнародних автомобільних перевізників (АсМАП) України Ярошенка П.О. щодо порушення роботи представницьких установ АсМАП України.

За фактом захоплення приміщень Асоціації встановлено наступне. 25.04.03р. члени АсМАП - прихильники Давиденка С.С. та Іванова Ю.М., не маючи на те законних підстав (судового рішення, тощо), без залучення працівників Державної виконавчої служби, користуючись відсутністю Президента цієї Асоціації Костюченка Л.М., самочинно захопили приміщення АсМАП і відсторонили службовий персонал від виконання роботи, згідно з їх функціональними обов'язками.

29.04.03р. після повернення Костюченка Л.М. з відрядження, представники організацій АсМАП, які його підтримують, примусили залишити приміщення АсМАП прибічників Давиденка С.С. та Іванова Ю.М. і відновили нормальну діяльність Асоціації.

В діях Давиденка С.С. та Іванова Ю.М. вбачається склад злочину, передбаченого статтею 356 Кримінального кодексу України (самоправство).

Але згідно з чинним кримінально-процесуальним законодавством, такі справи віднесені до категорії справ приватного обвинувачення і порушуються судом не інакше як за скаргою потерпілого. Враховуючи, що таких скарг або заяв до судових органів не надходило, а крім того Костюченко Л.М. звернувся ло правоохоронних органів із заявою про те, що майно АсМАП не пошкоджено і на його думку підстав для порушення кримінальної справи немає, після проведення перевірки зібраних матеріалів за вказаними фактами у порушенні кримінальної справи відмовлено.

З метою оскарження рішень судів, прийнятих за позовами та касаційними скаргами АсМАП України, Міністерством направлені відповідні листи до Верховного Суду, Вищого господарського суду та Генеральної прокуратури України.

Одночасно повідомляємо, що нами розслідується кримінальна справа, порушена за фактом підробки офщійних документів АсМАП України. В ході її розслідування достовірно встановлена невідповідність інформації, викладеної в протоколі зборів засновників АсМАП, ініційованих Ярошенком П.О. та Івановим Ю.М., реальним подіям, тобто факт підробки вказаного протоколу № 1 від 25.10.2001 року. Найближчим часом нами буде прийняте рішення щодо висунення звинувачення відносно осіб, які підробили протокол і надали цей недостовірний документ до Печерської райдержадміністрації для реєстрації новоствореної таким чином організації.

У зв'язку із заявою Генерального секретаря Міжнародної спілки автомобільного транспорту Мартіна Мармі, 5.05.03р. його поінформовано про результати проведеної роботи.

Додаток: копії листів до Верховного Суду, Вищого господарського суду та Генеральної прокуратури України, Генеральному секретарю МСАТ Мартіну Мармі, постанови про відмову у порушенні кримінальних справ, всього на 14 аркушах.

З повагою


Заступник Державного секретаря

П.В. Коляда
Copyright © by AsMAP        Powered by Vis-A-Vis