Головна | Контакти | Корисні лінки
 АСОЦІАЦІЯ МІЖНАРОДНИХ АВТОМОБІЛЬНИХ ПЕРЕВІЗНИКІВ УКРАЇНИ
19.01.2024  «єЧерга» ЗА і ПРОТИпропонуємо заповнити опитувальник    07.03.2023 Надання перевізникам – учасникам АсМАП України послуги з видачі гарантій Т1    30.11.2022 Шановні перевізники, з урахування можливих відключень електроенергії Заявки на отримання книжок МДП будуть прийматися до 14-00 години    07.04.2022 Наразі видача книжок МДП відбувається за попереднім телефонним запитом    04.02.2022 Доставка книжок МДП кур’єрською службою доставки.    16.03.2020 ЩО ТРЕБА ЗНАТИ ПІД ЧАС ПАНДЕМІЇ, ПОВ’ЯЗАНОЇ З КОРОНАВІРУСОМ COVID-19.    14.04.2014 Почни з себе, нe давай хабарів!    
Понеділок, 15 липня 2024 р.
НОВИНИ | ПРО АсМАП | Письмові запити | ЄУТР | КОНКУРСИ | Інформація для вступу
Гарячі новини
15.07.2024 Польща. Зміни в системі SENT з 1 січня 2025 року (доповнення до інформації від 26.04.2024 та ...    
12.07.2024 Роз’яснення для фінансових та бухгалтерських служб учасників Асоціації...    
11.07.2024 Ще раз про оновлену Угоду між Україною та ЄС про вантажні перевезення автомобільним транспорт...    
08.07.2024 Румунія. Пілотний проект: книжка МДП + TIR-EPD = пріоритетна смуга....    
05.07.2024 Щодо призупинення видачі книжок МДП представництвом відділу МДП в м. Одеса...    
05.07.2024 Румунія-Болгарія. Ремонт дороги біля ПП Джуржду-Русе....    
Авторизація
Логін
Пароль
 РеєструватисяЗабули пароль?
Пошук
Опитування
На данний момент немає опитувань
Старі опитування
Інформація про обов’язкове страхування громадянської відповідальності власників транспортних засобів в Росії.
  Информационный сайт АсМАП Украины

До уваги перевізників

, що виконують перевезення товарів територією Російської Федерації. З 1 липня 2003 р. на території Російської Федерації вступив в силу закон “Про обов’язкове страхування громадянської відповідальності власників транспортних засобів”

Згідно ст. 4 Закону, усі власники транспортних засобів, що перебувають на території Російської Федерації, повинні застрахувати свою відповідальність, яка може наступити у разі нанесення шкоди третім особам при використанні транспортних засобів.

Оскільки Російська Федерація не є членом міжнародної системи страхування “Зелена карта”, власники транспортних засобів, зареєстрованих за межами Російської Федерації (в т. ч. в Україні), що в’їзжають на територію Російської Федерації, повинні застрахувати свою громадську відповідальність перед третіми особами згідно правил, розроблених згідно зазначеного закону.

АсМАП України звернувся до Асоціації міжнародних автомобільних перевізників Росії та Російської транспортної інспекції за роз’ясненнями щодо особливостей укладення договору страхування, тарифів та переліку страхових компаній, що мають право надавати послуги такого виду страхування в пунктах пропуску на територію Російської Федерації. При отриманні відповідної інформації, вона образу буде надана користувачам сайту.

Надаємо тексти закону “Про обов’язкове страхування громадянської відповідальності власників транспортних засобів”, Правила обов’язкового страхування громадянської відповідальності власників транспортних засобів та Страхові тарифи їх структура та порядок застосування страховщиками при визначенні страхової премії.

Департамент юридичного супроводження
Конвенції МДП


Рекомендуємо до співпраці
www.uts.in.ua
Стратегічний партнер
http://www.asmap.org.ua/nkc/nkc2021.pdf
https://lex-truck.com.ua
http://www.tirepd.org/
www.iru.org/index/transpark-app
www.busandcoach.travel
dalnoboy.com
Copyright © by AsMAP        Powered by Vis-A-Vis