Головна | Контакти | Корисні лінки
 АСОЦІАЦІЯ МІЖНАРОДНИХ АВТОМОБІЛЬНИХ ПЕРЕВІЗНИКІВ УКРАЇНИ
14.04.2014 Почни з себе, нe давай хабарів!    
Середа, 24 cічня 2018 р.
НОВИНИ | ПРО АсМАП | ВІЗИ | ЄУТР | КОНКУРСИ | ДОШКА ОГОЛОШЕНЬ
Гарячі новини
22.01.2018 До уваги міжнародних автоперевізників здійснюючих перевезення в напрямку Італії...    
19.01.2018 Щорічний перерахунок ПДВ ...    
18.01.2018 Важливо! Італія. Щодо впровадження положень нового законодавства...    
17.01.2018 Меморандум між АсМАП України та ГО «Міжнародне Антикорупційне бюро»...    
17.01.2018 Щодо можливого призупинення в’їзду до м. Києва...    
17.01.2018 Повідомлення Головного державного інспектора ветеринарної медицини України...    
Авторизація
Логін
Пароль
 РеєструватисяЗабули пароль?
Пошук
Опитування
На данний момент немає опитувань
Старі опитування
www.uts.in.ua
Стратегічний партнер
http://www.tirepd.org/
www.asmap-inform.com.ua
http://www.asmap-inform.com.ua/service_asmap_ukr.php
www.iru.org/index/bwt-app
www.busandcoach.travelwww.iru.org/index/transpark-app
dalnoboy.com
www.gps.ua
8 листопаду 2004 року відбулося підписання двосторонній угоди про співробітництво і взаємодопомогу між Асоціацією Міжнародних Автомобільних перевізників України (АсМАП України) и Асоціацією міжнародних експедиторів України (АМЕУ).
  Информационный сайт АсМАП Украины

Повідомлення прес-служби АсМАП України про підписання двосторонній угоди між АсМАП України та АМЕУ.8 листопаду 2004 року відбулося підписання двосторонній угоди про співробітництво і взаємодопомогу між Асоціацією Міжнародних Автомобільних перевізників України (АсМАП України) и Асоціацією міжнародних експедиторів України (АМЕУ). Угоду підписано президентами асоціацій, від АсМАП України Костюченком Леонідом Михайловичем, від АМЕУ паном Стребком Станіславом Кириловичем.

Мета цього договору - взаємовигідне об'єднання зусиль та можливостей двох Асоціацій, надання один одному послуг, що спрямовані на реалізацію статутних завдань, забезпечення координації у розробці єдиних підходів та пропозицій щодо сприяння гармонійному розвитку транспортно-експедиторської діяльності і автомобільних перевезень.

Реалізація мети цього договору буде здійснюватися шляхом співробітництва і взаємодії при узгодженні позицій у роботі з комітетами Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України, міністерствами, відомствами, органами виконавчої влади для забезпечення підтримки і конкурентоспроможності українських експедиторів та автоперевізників - учасників асоціацій.

Цією угодою передбачено також розробка та внесення спільних пропозицій щодо внесення змін та доповнень у нормативні акти з питань організації міжнародних автоперевезень, а також інтеграції українського транспортного законодавства до міжнародних норм та угод, підготовка спільних публікацій про значимість для держави національних міжнародних автоперевезень і транспортного експедирування, підтримки та захисту їх розвитку.

На основі вивчення та прогнозування ситуацій, що можуть негативно вплинути на організацію та виконання міжнародних автоперевезень і транспортно-експедиторських послуг, внесення заздалегідь відповідним органам обґрунтованих узгоджених пропозицій з метою запобігання негативних наслідків.

Проведення ділових зустрічей з окремих аспектів міжнародних.

З приводу запобігання негативних наслідків роботи недобросовісних експедиторів, так званих фірм – одноденок, Голова Ради, президент АсМАП України Леонід Костюченко зазначив, що одним з найперших завдань спільної роботи буде обмін та розповсюдження інформації, створення спеціального реєстру, про експедиторські фірми з якими не бажано працювати, яки порушили договірні зобов’язання та мають інші порушення. «Слід повернутися до питання про ліцензування експедиторської діяльності. Ліцензія експедиції зможе оборонити наших перевізників від багатьох негараздів, яки нажаль на цей час мають місце» - відмітив Леонід Михайлович, як другий важливий крок у сумісної діяльності АсМАП України і АМЕУ.

Прес-служба АсМАП України.


Copyright © by AsMAP        Powered by Vis-A-Vis