Головна | Контакти | Корисні лінки
 АСОЦІАЦІЯ МІЖНАРОДНИХ АВТОМОБІЛЬНИХ ПЕРЕВІЗНИКІВ УКРАЇНИ
14.04.2014 Почни з себе, нe давай хабарів!    
Вівторок, 23 cічня 2018 р.
НОВИНИ | ПРО АсМАП | ВІЗИ | ЄУТР | КОНКУРСИ | ДОШКА ОГОЛОШЕНЬ
Гарячі новини
22.01.2018 До уваги міжнародних автоперевізників здійснюючих перевезення в напрямку Італії...    
19.01.2018 Щорічний перерахунок ПДВ ...    
18.01.2018 Важливо! Італія. Щодо впровадження положень нового законодавства...    
17.01.2018 Меморандум між АсМАП України та ГО «Міжнародне Антикорупційне бюро»...    
17.01.2018 Щодо можливого призупинення в’їзду до м. Києва...    
17.01.2018 Повідомлення Головного державного інспектора ветеринарної медицини України...    
Авторизація
Логін
Пароль
 РеєструватисяЗабули пароль?
Пошук
Опитування
На данний момент немає опитувань
Старі опитування
www.uts.in.ua
Стратегічний партнер
http://www.tirepd.org/
www.asmap-inform.com.ua
http://www.asmap-inform.com.ua/service_asmap_ukr.php
www.iru.org/index/bwt-app
www.busandcoach.travelwww.iru.org/index/transpark-app
dalnoboy.com
www.gps.ua
Спільне засідання Колегії Держдепартаменту автомобільного транспорту та Головної державної інспекції на автомобільному транспорті.
 

5 липня у роботі спільної Колегії Державтотрансу та Головавтотрансінспекції взяв участь Голова Ради, президент АсМАП України Леонід Михайлович Костюченко.

У роботі колегії приймали участь заступник Міністра транспорту та зв’язку України Семен Кроль, заступник Голови Київської міської державної адміністрації Іван Салій, відповідальні представники Кабінету Міністрів, міністерств та відомств, правоохоронних органів, заступники голів та керівники управлінь (відділів) державних адміністрацій областей, м. Києва та м. Севастополя, які відповідають за роботу автомобільного транспорту, президент Всеукраїнської асоціації автомобільних перевізників, , директор ДержавтотрансНДІпроекту, керівники профспілки працівників автомобільного транспорту та шляхового господарства та профспілки таксистів України.

Серед питань, що розглядались - приведення нормативно-правової бази галузі автомобільного транспорту у відповідність до вимог Закону України «Про внесення змін до Закону України «Про автомобільний транспорт», а також стан та заходи по вдосконаленню державного контролю на автомобільному транспорті, нагляду за безпекою дорожнього руху та ліцензування у відповідності до даного Закону.

У ході Колегії було зазначено, що рівень смертельних випадків на транспорті у порівняні з 2005 роком зросла на 37%, хоча відсоток міжнародних автоперевезень цієї жахливої статистики дуже незначний.

Стосовно безпеки руху Президент АсМАП України зазначив, що секретаріат Асоціації та НКЦ проводять всіма інформаційними засобами роз’яснювання та навчання учасників положенням Конвенції ЄУТР. Однак, нажаль, інфраструктура пунктів сервісу та відпочинку ще дуже далека від вимог європейської угоди. Леонід Михайлович наголосив на тому, що за п’ять місяців цього року обсяг міжнародних автоперевезень зріс на 13 відсотків у порівняні з минулим роком. Це стало можливим завдяки плідної праці Міністерства по збільшенню квоти іноземних дозволів для українських автоперевізників.

Підбиваючи підсумки спільної Колегії, заступник Міністра транспорту та зв’язку України Семен Семенович Кроль нагадав всім присутнім безумовне твердження, що для держави та всіх присутніх не може бути більшої цінності, чим людське життя.

Пресс-служба АсМАП України. 
Copyright © by AsMAP        Powered by Vis-A-Vis