Головна | Контакти | Корисні лінки
 АСОЦІАЦІЯ МІЖНАРОДНИХ АВТОМОБІЛЬНИХ ПЕРЕВІЗНИКІВ УКРАЇНИ
07.03.2023 Надання перевізникам – учасникам АсМАП України послуги з видачі гарантій Т1    30.11.2022 Шановні перевізники, з урахування можливих відключень електроенергії Заявки на отримання книжок МДП будуть прийматися до 14-00 години    07.04.2022 Наразі видача книжок МДП відбувається за попереднім телефонним запитом    04.02.2022 Доставка книжок МДП кур’єрською службою доставки.    16.03.2020 ЩО ТРЕБА ЗНАТИ ПІД ЧАС ПАНДЕМІЇ, ПОВ’ЯЗАНОЇ З КОРОНАВІРУСОМ COVID-19.    14.04.2014 Почни з себе, нe давай хабарів!    
П'ятниця, 9 травня 2025 р.
НОВИНИ | ПРО АсМАП | Письмові запити | ЄУТР | КОНКУРСИ | Інформація для вступу
Гарячі новини
09.05.2025 До уваги перевізників, що здійснюють завантаження/розвантаження на території Республіки Польщ...    
08.05.2025 Смарт-тахографи в Україні: затверджено нові правила...    
08.05.2025 Обов’язкові рекомендації для транспортних компаній щодо оформлення договору/заявки на перевез...    
08.05.2025 В період з 12.05.2025р. по 16.05.2025р. розпочинає свою роботу ревізійна комісія АсМАП Україн...    
01.05.2025 Старт реєстрації перевізників в Азербайджані...    
30.04.2025 Щодо рекомендацій з організації автомобільних перевезень у Казахстані!...    
Авторизація
Логін
Пароль
 РеєструватисяЗабули пароль?
Пошук
Опитування
На данний момент немає опитувань
Старі опитування
Обмеження руху вантажного транспорту на автомобільних дорогах загального користування у світлу пору при підвищенні температури повітря більш ніж +28
 

 Шановні перевізники!

  Згідно з інформацією отриманою від Державної служби автомобільних доріг України та Департаменту ДАЇ МВС України, на автомобільних дорогах загального користування вводиться обмеження руху великовантажного транспорту загальною вагою понад 24 т. і навантаженням на вісь більш ніж 7 т. у світлу пору при підвищенні температури повітря більш ніж +28.

Для інформування учасників дорожнього руху встановлені обмежувальні дорожні знаки, а також інформація про місця відстою великовантажного автотранспорту вздовж доріг загального користування.

Співробітниками Державтоінспекції МВС України буде проводитись контроль за дотриманням водіями зазначених транспортних засобів вимог заборонних дорожніх знаків. До порушників будуть прийматися заходи у відповідності до чинного законодавства.

Інформацію про стан проїзду автомобільними дорогами загального користування України розміщено на веб-сторінці Укравтодору www.ukravtodor.gov.ua.

 

Департамент координації перевезень
Секретаріату АсМАП України

Рекомендуємо до співпраці
www.uts.in.ua
Стратегічний партнер
http://www.asmap.org.ua/nkc/nkc2021.pdf
https://lex-truck.com.ua
http://www.tirepd.org/
www.iru.org/index/transpark-app
www.busandcoach.travel
dalnoboy.com
Copyright © by AsMAP        Powered by Vis-A-Vis