Головна | Контакти | Корисні лінки
 АСОЦІАЦІЯ МІЖНАРОДНИХ АВТОМОБІЛЬНИХ ПЕРЕВІЗНИКІВ УКРАЇНИ
14.04.2014 Почни з себе, нe давай хабарів!    
Понеділок, 22 жовтня 2018 р.
НОВИНИ | ПРО АсМАП | ВІЗИ | ЄУТР | КОНКУРСИ | ДОШКА ОГОЛОШЕНЬ
Гарячі новини
19.10.2018 Проблеми з перебуванням водіїв у Швейцарії ...    
19.10.2018 Увага перевізників!
Навчально –консультаційний центр АсМАП України проводить на...
    
18.10.2018 Щодо закінчення дозволів Словаччини (двосторонніх) квоти 2018 року!...    
17.10.2018 До уваги перевізників...    
17.10.2018 Туреччина.
Кількість палива, яку дозволено ввозити в паливних баках напівпричепа - рефриж...
    
17.10.2018 Щодо прийому електронних анкет на участь у конкурсі для отримання дозволів ЄКМТ на 2019 рік (...    
Авторизація
Логін
Пароль
 РеєструватисяЗабули пароль?
Пошук
Опитування
На данний момент немає опитувань
Старі опитування
www.uts.in.ua
Стратегічний партнер
https://asmap-nkc.wixsite.com/code 
http://www.tirepd.org/
www.asmap-inform.com.ua
http://www.asmap-inform.com.ua/service_asmap_ukr.php
www.iru.org/index/bwt-app
www.busandcoach.travelwww.iru.org/index/transpark-app
dalnoboy.com
www.gps.ua
7-а Міжнародна Ялтинська конференція.
( частина друга)
 7-а Міжнародна Ялтинська конференція.
( частина друга )

Друга половина першого дню роботи 7-й Міжнародної Ялтинської конференцій розпочався з доповіді Директора департаменту розвитку та координації систем транспорту і зв’язку Мінтрансзв’язку України. Григорій Легенький розповів учасникам Конференції та іноземним гостям про розвиток транспортної системи України у розрізі приєднання до Міжнародних конвенцій та угод.

Директор Державного департаменту автомобільного транспорту Сергій Доброход свою доповідь зосередив на проблемах, з якими стикаються перевізники та яким чином ці проблеми вирішують працівники Держдепартаменту. Але надалі йому було поставлено ще купу питань від перевізників, з яких були і ділові, проблемні запитання і зовсім з фантастичного світу...

Далі дійшла черга й до президентів дружніх нам Асоціацій. Президент Асоціації Молдови Володимир Флоря, доречи він є Головою комітету по зв’язкам МСАТ з СНД, розповів про втілюване єдиного сертифікату зважування на теренах СНД. Микола Боровой, Президент БАМАП ознайомив про створення благоприємних умов для транзиту в Республіці Бєларусь. Президент асоціації грузинських міжнародних автоперевізників пан Чхєїдзе доповів про розвиток автоперевезень у напрямку Схід-Захід та про місце паромного сполучення у цьому процесі.

Наприкінці першого дня роботи Ялтинської конференції перевізники почули про основні завдання та функції Головної державної інспекції на автомобільному транспорті України від Першого заступника Головавтотрансінспекції Костянтина Логутова.

Другий день Міжнародної Ялтинської конференції розпочався з докладу Директора ДП «СМАП», доктора технічних наук Анатолія Ткаченка, який розповів про роль «СМАП» у організації міжнародних автоперевезень.

Багато питань перевізники задавали після виступу Директору ДП «ДержавтотрансНДІпроект» Анатолію Редзюку. Але Анатолію Михайловичу вистачило часу на всі відповіді…

Далі черга дійшла й до митників. До них у перевізників накопичилось чимало різноманітних питань. Після питань та відповідей обидві сторони дійшли висновку що треба частіше зустрічатися.

Розпочали з гостя з Північної сусідки. Заступник начальника відділу контролю за митним транзитом Головного управління організації митного контролю Федеральної митної служби Російської Федерації Костянтин Саськов доповів присутнім про специфіку роботи російської митниці в системі МДП. Далі на трибуні з’явилися вітчизняні митники.

Валерій Луговець – Начальник управління контролю за переміщенням вантажів Держмитслужби, окреслив перспективи розвитку системи контролю за доставкою вантажів . З особливим натхненням, яке змусило Заступника Міністра транспорту та зв’язку задавати свої питання, пролунала доповідь Директора департаменту та митних режимів ДМСУ Віталія Науменко.

Насамкінець було надано слово жінці. Генеральний директор АСК «Універсальна» Наталя Безбах була у своєму виступі стисла та максимально інформативна на користь перевізників.

Підбиваючи підсумки двох днів роботи 7-й Міжнародної Ялтинської конференції Голова Ради, Президент АсМАП України Леонід Михайлович Костюченко подякував гостям та учасникам за плідну і цілеспрямовану роботу у розв’язанні питань міжнародних автоперевезень. Віце – президент АсМАП України Юрій Кучинський оприлюднив текст резолюції( повний узгоджений текст розміщено на сайті Асоціації), а Заступник Міністра запропонував наступну Конференцію продовжити на ще один день, для більш глибоких підсумків роботи та виконання рішень Конференції.

Прес-служба АсМАП України
Copyright © by AsMAP        Powered by Vis-A-Vis