Головна | Контакти | Корисні лінки
 АСОЦІАЦІЯ МІЖНАРОДНИХ АВТОМОБІЛЬНИХ ПЕРЕВІЗНИКІВ УКРАЇНИ
19.01.2024  «єЧерга» ЗА і ПРОТИпропонуємо заповнити опитувальник    07.03.2023 Надання перевізникам – учасникам АсМАП України послуги з видачі гарантій Т1    30.11.2022 Шановні перевізники, з урахування можливих відключень електроенергії Заявки на отримання книжок МДП будуть прийматися до 14-00 години    07.04.2022 Наразі видача книжок МДП відбувається за попереднім телефонним запитом    04.02.2022 Доставка книжок МДП кур’єрською службою доставки.    16.03.2020 ЩО ТРЕБА ЗНАТИ ПІД ЧАС ПАНДЕМІЇ, ПОВ’ЯЗАНОЇ З КОРОНАВІРУСОМ COVID-19.    14.04.2014 Почни з себе, нe давай хабарів!    
Вівторок, 16 липня 2024 р.
НОВИНИ | ПРО АсМАП | Письмові запити | ЄУТР | КОНКУРСИ | Інформація для вступу
Гарячі новини
15.07.2024 Польща. Зміни в системі SENT з 1 січня 2025 року (доповнення до інформації від 26.04.2024 та ...    
12.07.2024 Роз’яснення для фінансових та бухгалтерських служб учасників Асоціації...    
11.07.2024 Ще раз про оновлену Угоду між Україною та ЄС про вантажні перевезення автомобільним транспорт...    
08.07.2024 Румунія. Пілотний проект: книжка МДП + TIR-EPD = пріоритетна смуга....    
05.07.2024 Щодо призупинення видачі книжок МДП представництвом відділу МДП в м. Одеса...    
05.07.2024 Румунія-Болгарія. Ремонт дороги біля ПП Джуржду-Русе....    
Авторизація
Логін
Пароль
 РеєструватисяЗабули пароль?
Пошук
Опитування
На данний момент немає опитувань
Старі опитування
Погляд на захід.
Відрядження на пункти пропуску «Рава Руська» та «Ягодин».
 

На цей раз, доречі вже вкотре, увагу працівників Секретаріату АсМАП України звернув на себе «Ягодин». Але с початку вирішили подивитися ті західні пункти пропуску, де ніяких терміналів нема.

Рава Руська – один з найстаріших прикордонних пунктів, відповідно й пунктів пропуску. На цей час Рава у стані активної розбудови. Євросоюзівські мільйони євро працюють тут справно. Але ж не так як хотілося б тим, хто ці гроші видав. Треба сказати, що за організацію будівництва з боку митниці відповідає тут окрема людина – митний чин, а безпосередньо за розбудову відповідний підрядчик.

Начальник митниці Сергій Яценко - заступник Начальника департаменту аналізу ризиків і аудиту ДМСУ, ТВО начальника Рава Руської митниці , направлений нещодавно для наведення ладу з центрального апарату безпосередньо організує роботу митників. І вона треба сказати, незважаючи на будівництво, налагоджена досить непогано. Наприкінці тижня черги ми не знайшли. Як нам казали на Раві про перспективи – побудуємо, тоді побачимо.

Ягодинська митниця зустріла нас її обличчям – самим Начальником, паном Кучманом. Як сказала його керівник прес-служби, - «Віталій Миколайович дуже часто спілкується з пресою тому для нього це не диво були вже і Спілбергі і навіть Лукаси були…». Це звичайно жарт, але Ягодин потужніший пункт пропуску в Україні. Зразу порадувало зразкове виконання наказу Голови ДМСУ про митне оформлення експортних вантажів безпосередньо на кордоні у пункті пропуску. Відтепер на виїзд з України: термінал - діло добровільне, а підроблення будь-яких чеків та рахунків організовано по останньому слову техніки - ця інформація, сугубо для керівників підприємств!!!

Відверто кажучи цікавило нас не це. Митниця накази виконувати вміє точно і вчасно (звичайно як що схоче). Цікава нам була турбота про здоров’я водіїв. З минулої п’ятниці невідома структура у зоні митного контролю почала збирати майже по одному американському рублю з кожного хто їде до України. Двісті авто на добу – бізнес непоганий! У телефонному режими з Києва працівники Секретаріату намагалися з’ясувати – що ж це за особливе піклування здоров’ям водіїв за гроші… Відповіді незрозумілі.

Тому, коли працівники АсМАП України та журналісти безпосередньо цікавилися новим методом збирання грошей на «Ягодині» у молодих керівників незрозумілого державно-громадського закладу вдалося здійснити погляд зі сторони…

«Водіям байдуже кому і скільки сплачувати, особливо іноземним. Нашим більшість також. Тільки два водія із дванадцяти, яки сплатили 5,8 гр., не стали сплачувати цю суму тому що у їх путьовому листі стояла відповідна відмітка лікаря. Доречи майже вони звернули увагу на можливість не витрачати кошти після нашого натікання на це, хоча у касі великими літерами прописано положення про сплату. Цікаво й те, що зі слів заступника Директора ВМТ «Ягодин» термінал не має ні якого відношення до цього лікарського обслуговування, але охорона терміналу не випускає ні кого з території без відповідної лікарської відмітки.» Цікаво?...

Ще цікавіше буде коли у неділю – 26 листопаду подивитеся телепрограму «Авто континент» на Першому національному і прочитаєте у наступному номері журналу «Укравтоконтинент».

Прес-служба АсМАП України
Рекомендуємо до співпраці
www.uts.in.ua
Стратегічний партнер
http://www.asmap.org.ua/nkc/nkc2021.pdf
https://lex-truck.com.ua
http://www.tirepd.org/
www.iru.org/index/transpark-app
www.busandcoach.travel
dalnoboy.com
Copyright © by AsMAP        Powered by Vis-A-Vis