Головна | Контакти | Корисні лінки
 АСОЦІАЦІЯ МІЖНАРОДНИХ АВТОМОБІЛЬНИХ ПЕРЕВІЗНИКІВ УКРАЇНИ
14.04.2014 Почни з себе, нe давай хабарів!    
Вівторок, 23 cічня 2018 р.
НОВИНИ | ПРО АсМАП | ВІЗИ | ЄУТР | КОНКУРСИ | ДОШКА ОГОЛОШЕНЬ
Гарячі новини
22.01.2018 До уваги міжнародних автоперевізників здійснюючих перевезення в напрямку Італії...    
19.01.2018 Щорічний перерахунок ПДВ ...    
18.01.2018 Важливо! Італія. Щодо впровадження положень нового законодавства...    
17.01.2018 Меморандум між АсМАП України та ГО «Міжнародне Антикорупційне бюро»...    
17.01.2018 Щодо можливого призупинення в’їзду до м. Києва...    
17.01.2018 Повідомлення Головного державного інспектора ветеринарної медицини України...    
Авторизація
Логін
Пароль
 РеєструватисяЗабули пароль?
Пошук
Опитування
На данний момент немає опитувань
Старі опитування
www.uts.in.ua
Стратегічний партнер
http://www.tirepd.org/
www.asmap-inform.com.ua
http://www.asmap-inform.com.ua/service_asmap_ukr.php
www.iru.org/index/bwt-app
www.busandcoach.travelwww.iru.org/index/transpark-app
dalnoboy.com
www.gps.ua
Перше виїзне засідання Ради АсМАП України.
 Перше виїзне засідання Ради АсМАП України.

Цілком логічно, що перше засідання Ради АсМАП України було вирішено провести на пункті пропуску через Державний кордон «Ягодин», адже комерційне свавілля, з яким довелося стикатися перевізникам наприкінці минулого року (наприклад різке підвищення цін на пальне), проявилося на цьому давно проблемному місці особливо гостро. Вказівкою з Києва на виході з терміналу примусово перевіряють стан здоров’я водіїв, збираючи за це гроші, також підвищена платня за користування послугами термінала – монополіста.

На засідання Ради було запрошено керівництво Мінтрансзв’язку України, представники центрального апарату ДМСУ,  керівництво і працівники Ягодинської митниці, прикордонники, керівники району та області. Були присутні і керманичі автопорту «Ягодин».

Перше та головне питання озвучив віце-президент Асоціації Юрій Кучинський - “Щодо удосконалення оформлення вантажів в пункті пропуску "Ягодин”. За допомогою сучасної методики презентації  вкотре торкалися того, що негайно потрібно змінити. Достатньо сказати, що з 2002 року існує Розпорядження КМУ № 307-р «Про проведення всіх видів контролю безпосередньо в пунктах пропуску…», не перший рік гроші ТАСІS течуть на розбудову переходів, в обидва боки летять листи з перепискою по питанню найскорішого та безкоштовного перетину Державного кордну водіями-міжнародниками.

Емоційне обговорення проблеми, різнопланові пропозиції, космічні плани підтвердили актуальність порушеного питання. У підсумковому виступі Президент АсМАП України Леонід Михайлович Костюченко запропонував причетним відомствам прийняти відповідний  план заходів, який дасть можливість поступово вирішити проблему. 

Більш докладно у наступному випуску телепрограми «Автоконтинент». Найближчим часом на сайті АсМАП України буде опубліковано резолюцію та план заходів, а у наступному номері журналу «УкрАвтоКонтинент» - детальна інформація про розширену Раду АсМАП України на «Ягодині».

Прес-служба АсМАП України. 
Copyright © by AsMAP        Powered by Vis-A-Vis