Головна | Контакти | Корисні лінки
 АСОЦІАЦІЯ МІЖНАРОДНИХ АВТОМОБІЛЬНИХ ПЕРЕВІЗНИКІВ УКРАЇНИ
16.12.2025 При оформленні декларації Т1 вибирай АсМАП!    09.07.2026 Шановні перевізники для Ваших послуг TIR-паркінг АсМАП України!    04.02.2022 Доставка книжок МДП кур’єрською службою доставки.    14.04.2014 Почни з себе, нe давай хабарів!    
Середа, 5 серпня 2026 р.
НОВИНИ | ПРО АсМАП | Письмові запити | ЄУТР | КОНКУРСИ | Інформація для вступу
Гарячі новини
04.08.2026 Щодо призупинення видачі книжок МДП представництвом відділу МДП в м. Хмельницькому з 10.08 по...    
29.07.2026 Франція:
порт Дюнкерк – нові вимоги щодо проведення ветеринарного та фітосанітарного ...
    
27.07.2026 ЄКМТ 2026: перерозподіл дозволів ЄКМТ...    
27.07.2026 Важлива інформація стосовно ЄКМТ 2026...    
22.07.2026 Щодо проведення вебінару – RMPD ТА SENT:
Важливі питання та актуальні зміни.
...
    
22.07.2026 Щодо змін до Положення про робочий час та час відпочинку водіїв колісних транспортних засобів...    
Авторизація
Логін
Пароль
 Реєструватися
Пошук
Опитування
На данний момент немає опитувань
Старі опитування
Обговорення проекту наказу Державної митної служби України «Про затвердження Порядку здійснення митних процедур під час проведення комплексних операцій з товарами, що переміщуються під митним контролем митною територією України»!
 Шановні автоперевізники!

На звернення та пропозиції Асоціації, з метою врегулювання на нормативному рівні порядку здійснення митних процедур під час проведення операцій з перевантаження товарів з одного транспортного засобу на інший, заміни транспортного засобу, усунення пошкоджень упаковки тощо, Державною митною службою України напрацьовано проект наказу «Про затвердження Порядку здійснення митних процедур під час проведення комплексних операцій з товарами, що переміщуються під митним контролем митною територією України».

Просимо ознайомитись з положеннями зазначеного проекту та в короткий термін направити свої зауваження чи пропозиції до Секретаріату.

Додаток: Проект Наказу ДМСУ

Департамент юридичного
супроводження Конвенції МДП
Рекомендуємо до співпраці
www.uts.in.ua
https://www.nkcasmap.com.ua/
http://www.tirepd.org/
www.iru.org/index/transpark-app
Стратегічний партнер
Copyright © by AsMAP        Powered by Vis-A-Vis