Головна | Контакти | Корисні лінки
 АСОЦІАЦІЯ МІЖНАРОДНИХ АВТОМОБІЛЬНИХ ПЕРЕВІЗНИКІВ УКРАЇНИ
19.01.2024  «єЧерга» ЗА і ПРОТИпропонуємо заповнити опитувальник    07.03.2023 Надання перевізникам – учасникам АсМАП України послуги з видачі гарантій Т1    30.11.2022 Шановні перевізники, з урахування можливих відключень електроенергії Заявки на отримання книжок МДП будуть прийматися до 14-00 години    07.04.2022 Наразі видача книжок МДП відбувається за попереднім телефонним запитом    04.02.2022 Доставка книжок МДП кур’єрською службою доставки.    16.03.2020 ЩО ТРЕБА ЗНАТИ ПІД ЧАС ПАНДЕМІЇ, ПОВ’ЯЗАНОЇ З КОРОНАВІРУСОМ COVID-19.    14.04.2014 Почни з себе, нe давай хабарів!    
Вівторок, 16 липня 2024 р.
НОВИНИ | ПРО АсМАП | Письмові запити | ЄУТР | КОНКУРСИ | Інформація для вступу
Гарячі новини
15.07.2024 Польща. Зміни в системі SENT з 1 січня 2025 року (доповнення до інформації від 26.04.2024 та ...    
12.07.2024 Роз’яснення для фінансових та бухгалтерських служб учасників Асоціації...    
11.07.2024 Ще раз про оновлену Угоду між Україною та ЄС про вантажні перевезення автомобільним транспорт...    
08.07.2024 Румунія. Пілотний проект: книжка МДП + TIR-EPD = пріоритетна смуга....    
05.07.2024 Щодо призупинення видачі книжок МДП представництвом відділу МДП в м. Одеса...    
05.07.2024 Румунія-Болгарія. Ремонт дороги біля ПП Джуржду-Русе....    
Авторизація
Логін
Пароль
 РеєструватисяЗабули пароль?
Пошук
Опитування
На данний момент немає опитувань
Старі опитування
Обговорення питання допуску транспортних засобів та контейнерів із полами, що ковзають (конструкція шторки) до перевезень під митними печатками і пломбами!
 Шановні учасники Асоціації!

На Ваші неодноразові звернення щодо посилення вимог митних органів до конструкції транспортних засобів при оформленні Свідоцтва про допущення транспортних засобів до перевезень вантажів під митними печатками та пломбами, повідомляємо наступне.

З метою отримання додаткових роз’яснень щодо порядку допуску транспортних засобів, зокрема конструкції із полами, що ковзають до перевезень по системі МДП, Асоціація звернулась до МСАТ, який поінформував, що Конвенція МДП надає лише загальні принципи згідно яких транспортні засоби допускаються до системи МДП. Тому оцінювати технічні параметри кожної окремої конструкції транспортного засобу відповідно до вимог Конвенції МДП, а також встановлювати гарантії безпеки товару є виключно компетенцією митних органів, які видають Свідоцтво про допущення.

По фактах відмови митних органів в оформленні та анулюванні діючих Свідоцтв про допущення, Асоціація інформувала Державну митну службу України, наголошуючи на неприпустимість одноосібного тлумачення кожною окремою митницею критеріїв безпеки за відсутності єдиних технічних умов до визначеної конструкції.

Враховуючи невизначеність зазначеного питання в країнах-учасницях Конвенції МДП, про що свідчать численні звернення підприємств-перевізників, Європейська Економічна Комісія ООН (ЄЕК ООН) підготувала контрольний перелік та приклади з практики про невідповідність транспортних засобів технічним вимогам МДП.

В результаті цього ЄЕК ООН були опубліковані два документи:

  • Інструкція по перевірці транспортного засобу чи контейнера із полами, що ковзають (підготовлено Комітетом зв’язку авто будівельної індустрії CLCCR); (підготовлено Комітетом зв’язку авто будівельної індустрії CLCCR);
  • Навчальний посібник по недотриманню транспортними засобами технічних умов МДП (підготовлено згідно Програми Європейського союзу по наданню допомоги у митних питаннях Сербії та Чорногорії CAFAO). (підготовлено згідно Програми Європейського союзу по наданню допомоги у митних питаннях Сербії та Чорногорії CAFAO).

Просимо ознайомитись із представленими документами та направити свої зауваження чи пропозиції до Секретаріату.

Ваші пропозиції будуть систематизовані та використані в роботі засідання Координаційного центру МДП за участю посадових осіб митних органів та представників Асоціації з метою вироблення спільної позиції та визначення єдиних технічних умов і порядку допущення транспортних засобів до перевезень вантажів під митними печатками і пломбами.

Додаток:

1. Інструкція по перевірці транспортного засобу чи контейнера із полами, що ковзають.

2. Навчальний посібник по недотриманню транспортними засобами технічних умов МДП

Департамент юридичного
супроводження Конвенції МДП

 

 

 

 

Рекомендуємо до співпраці
www.uts.in.ua
Стратегічний партнер
http://www.asmap.org.ua/nkc/nkc2021.pdf
https://lex-truck.com.ua
http://www.tirepd.org/
www.iru.org/index/transpark-app
www.busandcoach.travel
dalnoboy.com
Copyright © by AsMAP        Powered by Vis-A-Vis