Головна | Контакти | Корисні лінки
 АСОЦІАЦІЯ МІЖНАРОДНИХ АВТОМОБІЛЬНИХ ПЕРЕВІЗНИКІВ УКРАЇНИ
19.01.2024  «єЧерга» ЗА і ПРОТИпропонуємо заповнити опитувальник    07.03.2023 Надання перевізникам – учасникам АсМАП України послуги з видачі гарантій Т1    30.11.2022 Шановні перевізники, з урахування можливих відключень електроенергії Заявки на отримання книжок МДП будуть прийматися до 14-00 години    07.04.2022 Наразі видача книжок МДП відбувається за попереднім телефонним запитом    04.02.2022 Доставка книжок МДП кур’єрською службою доставки.    16.03.2020 ЩО ТРЕБА ЗНАТИ ПІД ЧАС ПАНДЕМІЇ, ПОВ’ЯЗАНОЇ З КОРОНАВІРУСОМ COVID-19.    14.04.2014 Почни з себе, нe давай хабарів!    
Понеділок, 22 липня 2024 р.
НОВИНИ | ПРО АсМАП | Письмові запити | ЄУТР | КОНКУРСИ | Інформація для вступу
Гарячі новини
17.07.2024 Укртрансбезпека нагадує перевізникам про їх обов'язок контролювати термін перебування водіїв ...    
17.07.2024 Щодо призупинення видачі книжок МДП представництвом відділу МДП в м. Іршава...    
15.07.2024 Польща. Зміни в системі SENT з 1 січня 2025 року (доповнення до інформації від 26.04.2024 та ...    
12.07.2024 Роз’яснення для фінансових та бухгалтерських служб учасників Асоціації...    
11.07.2024 Ще раз про оновлену Угоду між Україною та ЄС про вантажні перевезення автомобільним транспорт...    
08.07.2024 Румунія. Пілотний проект: книжка МДП + TIR-EPD = пріоритетна смуга....    
Авторизація
Логін
Пароль
 РеєструватисяЗабули пароль?
Пошук
Опитування
На данний момент немає опитувань
Старі опитування
Важливо!
Проект NCTS/TIR тепер і в Україні!
 Шановні учасники Асоціації!

Завдяки активній участі АсМАП України в роботі комісій та робочих груп МСАТ, постійній співпраці з митними органами над удосконаленням процедури митного оформлення, перевізники-учасники АсМАП України сьогодні мають можливість виконувати міжнародні перевезення в рамках експериментального проекту NCTS/TIR.

Зазначений проект розроблений МСАТ за участю фахівців національних Асоціацій та митних органів і є програмою електронного попереднього декларування, яка надає можливість користувачам книжок МДП самостійно вводити в базу та направляти в електронному вигляді в митні органи країн ЄС інформацію щодо запланованого перевезення. Таким чином, ще до прибуття транспортного засобу, митний орган країни ЄС (в’їзду, виїзду) володітиме інформацією, яка міститься в книжці МДП.

Новітня система дає ряд переваг учасникам проекту, а саме:

  • мінімізація зусиль митних органів щодо введення в електронному вигляді даних по книжці МДП, зменшуючи таким чином час очікування на кордоні;
  • надання переваг для транспортних операторів, які використовують книжки МДП в якості митної декларації та гарантійного документа;
  • можливість самостійного виконання попереднього декларування користувачем книжки МДП без втручання третіх осіб та додаткових витрат.

Передача електронної інформації відбуватиметься через Інтернет-програму МСАТ. Учасникам Асоціації, які прийматимуть участь у зазначеному проекті, після заповнення заявки на отримання доступу до електронної форми, будуть надані пароль та ім’я користувача для входу у програму. Після цього перевізник повинен ввести свій ідентифікаційний номер, номер книжки МДП, яку він бажає використати, строк її дії. Дана інформація перевіряється системою Cute-Wise, після чого надається доступ до вводу даних по книжці МДП.

В електронній формі вказуються наступні дані:

Країна відправлення, країна призначення, реєстраційний номер транспортного засобу, свідоцтво про допущення, номер контейнера, номер книжки МДП, користувач, додаткові документи, маркування, тип та нумерація упаковок, вага вантажу, дата та місце декларування, відправник вантажу та одержувач.

Після заповнення електронної форми, файл з даними передається через МСАТ до митного органу в’їзду/виїзду ЄС, вибраного перевізником.

На етапі пілотного проекту виконання транспортної операції по системі NCTS/TIR можливо за наступних умов:

  • Якщо перевезення починається в країні ЄС і завершується в іншій країні не учасниці Європейського Союзу, операція МДП повинна розпочинатись поки що тільки в Чехії, Угорщині, Словаччині або Естонії.
  • Якщо перевезення починається в країні, яка знаходиться за межами ЄС і завершується в країні Європейського Союзу, митниця в’їзду в ЄС повинна знаходитись на кордоні Угорщини, Словаччини або Естонії.

Найближчим часом до системи NCTS/TIR приєднається решта країн-учасниць ЄС, які є країнами в’їзду/виїзду Європейського Союзу, таким чином будуть збільшені географічні можливості проекту.

Звертаємо Вашу увагу, що з 1 січня 2009 року набирає чинності Постанова Європейського Союзу, яка передбачає передачу інформації про перевезення МДП до митних органів в’їзду або виїзду країн ЄС засобами електронного зв’язку в обов’язковому порядку!

За більш детальною інформацією Ви можете звернутись за телефонами:

201-54-69; 201-54-32; 201-54-67.

Додаток: Заявка на отримання доступу до електронної форми МСАТ NCTS/TIR

Департамент юридичного
супроводження Конвенції МДП
Рекомендуємо до співпраці
www.uts.in.ua
Стратегічний партнер
http://www.asmap.org.ua/nkc/nkc2021.pdf
https://lex-truck.com.ua
http://www.tirepd.org/
www.iru.org/index/transpark-app
www.busandcoach.travel
dalnoboy.com
Copyright © by AsMAP        Powered by Vis-A-Vis