Головна | Контакти | Корисні лінки
 АСОЦІАЦІЯ МІЖНАРОДНИХ АВТОМОБІЛЬНИХ ПЕРЕВІЗНИКІВ УКРАЇНИ
14.04.2014 Почни з себе, нe давай хабарів!    
П'ятниця, 19 жовтня 2018 р.
НОВИНИ | ПРО АсМАП | ВІЗИ | ЄУТР | КОНКУРСИ | ДОШКА ОГОЛОШЕНЬ
Гарячі новини
19.10.2018 Проблеми з перебуванням водіїв у Швейцарії ...    
19.10.2018 Увага перевізників!
Навчально –консультаційний центр АсМАП України проводить на...
    
18.10.2018 Щодо закінчення дозволів Словаччини (двосторонніх) квоти 2018 року!...    
17.10.2018 До уваги перевізників...    
17.10.2018 Туреччина.
Кількість палива, яку дозволено ввозити в паливних баках напівпричепа - рефриж...
    
17.10.2018 Щодо прийому електронних анкет на участь у конкурсі для отримання дозволів ЄКМТ на 2019 рік (...    
Авторизація
Логін
Пароль
 РеєструватисяЗабули пароль?
Пошук
Опитування
На данний момент немає опитувань
Старі опитування
www.uts.in.ua
Стратегічний партнер
https://asmap-nkc.wixsite.com/code 
http://www.tirepd.org/
www.asmap-inform.com.ua
http://www.asmap-inform.com.ua/service_asmap_ukr.php
www.iru.org/index/bwt-app
www.busandcoach.travelwww.iru.org/index/transpark-app
dalnoboy.com
www.gps.ua
ПОПЕРЕДЖУВАЛЬНА АКЦІЯ ПРОТЕСТУ
міжнародних автоперевізників України
 

6 травня 2008 року міжнародні автоперевізники України провели в Києві попереджувальну акцію протесту. О 7 ранку в столицю увійшли майже 200 вантажівок, які наочно продемонстрували, що очікує місто у випадку введення в дію розпорядження КМДА стосовно заборони руху вантажного транспорту Києвом у денний час. В такий спосіб перевізники намагались привернути увагу влади та громадськості до проблем, що накопичились останнім часом у галузі міжнародних автоперевезень.

Опівдні відбулась зустріч автомобілістів-міжнародників, які прибули до Києва зі всієї України, з Головою Держмитслужби Валерієм ХОРОШКОВСЬКИМ, Міністром транспорту Йосипом ВІНСЬКИМ, першим заступником міського голови столиці Денисом БАССОМ, представниками МВС і транспортної інспекції. В ході зустрічі перевізники висловили свої вимоги до влади та конкретні пропозиції стосовно вирішення проблемних питань, які поставили галузь на межу виживання. Зокрема, перевізники вимагають скасувати розпорядження КМДА про заборону в`їзду до Києва вдень вантажного транспорту, забезпечити виконання Угоди з ЄС про спрощене оформлення віз. Також перевізники вимагають скасувати рішення Держмитслужби про відміну вексельної форми розрахунків під час оформлення автомобілів, запровадити в Україні європейські вимоги при реєстрації транспортних засобів та проведення їх державного технічного огляду, увідповіднити до європейських норм порядок проходження в пунктах пропуску через кордон, повернутися до нульової ставки оподаткування перевезень в Україні, встановити нульову ставку на ввезення нових тягачів, вантажних автомобілів і напівпричепів та ін.

За словами Міністра транспорту та зв’язку України, усі пункти вимог міжнародних перевізників були ретельно розглянуті. “Ми всі на вашому боці”, - наголосив Йосип ВІНСЬКИЙ під час зустрічі заявивши, що на даний час вже відпрацьовано основні вимоги до Уряду та державних установ України, які були висунуті перевізниками 3 квітня, та розроблено низку конкретних заходів, спрямованих на їх вирішення.

В той же час Голова Держмитслужби Валерій ХОРОШКОВСЬКИЙ вважає, що серед вимог, які перевізники висувають до ДМСУ, у його компетенції – лише дві проблеми. Це – сумнозвісний термінал у Ягодині та непорозуміння із орендованими причепами, якими раніше користувалися українські перевізники. Після підписання низки листів Держмитслужби, вони практично втратили таку можливість і їх місце зайняли іноземці. Втім, Валерій ХОРОШКОВСЬКИЙ визнав: ситуація справді абсурдна. І пообіцяв посприяти поверненню попереднього статус-кво. Що ж до Ягодина, то перевізники знову почули запевнення: функціонування приватного терміналу справді порушує урядову постанову. Однак, як заявив Голова ДМСУ: «У мене немає інтересу до терміналу в Ягодині. Але ми повинні розуміти: якщо його закрити, то кількість пропуску зменшиться у три рази. Якщо ми готові до цього, то доведеться терпіти, але не довго. Не більше дев’яти місяців, бо у мене є рішення добудувати «Ягодин», зробивши там державний термінал».

Зустріч з представниками влади засвідчила: найболючіше сьогодні перевізники реагують на рішення київської влади, пов’язаного із забороною руху вантажівок у денний час столичними магістралями. Слова першого заступника голови КМДА Дениса БАССА про деяке пом’якшення заборони, перевізники не сприйняли. Більшість учасників зборів підтримали пропозицію, щоб із розпорядження КМДА було вилучено норму про рух міжнародних перевізників столицею. Адже заборону на в`їзд автопоїздів в столицю потрібно ретельно готувати. Втім, українські міжнародні автоперевізники налаштовані на конструктивний діалог з владою. Саме з цим пов’язана і зміна керівника страйкому – замість Валерія Черненка, котрий нерідко діяв всупереч рішенню колегіального органу, було обрано Сергія Чалого.

Якщо підсумувати результати проведеної акції в цілому, та зустрічі з представниками владних структур зокрема, то можна зробити висновок: влада почула справедливі вимоги перевізників і має намір їх вирішувати. Водночас перевізники чекатимуть конкретних дій влади. В іншому випадку автомобілісти – міжнародники залишають за собою право на всеукраїнський страйк.

Страйковий комітет висловлює щиру подяку всім, хто прийняв участь в акції і сподівається на якнайшвидше вирішення проблем, які сьогодні заважають українським міжнародним автоперевізникам ефективно працювати на користь собі і державі.

Детальний репортаж про акцію протесту міжнародних автоперевізників дивіться у тележурналі «УкрАвтоКонтинент» 11 травня о 8.15 на телеканалі «ЕРА».

Copyright © by AsMAP        Powered by Vis-A-Vis