Головна | Контакти | Корисні лінки
 АСОЦІАЦІЯ МІЖНАРОДНИХ АВТОМОБІЛЬНИХ ПЕРЕВІЗНИКІВ УКРАЇНИ
19.01.2024  «єЧерга» ЗА і ПРОТИпропонуємо заповнити опитувальник    07.03.2023 Надання перевізникам – учасникам АсМАП України послуги з видачі гарантій Т1    30.11.2022 Шановні перевізники, з урахування можливих відключень електроенергії Заявки на отримання книжок МДП будуть прийматися до 14-00 години    07.04.2022 Наразі видача книжок МДП відбувається за попереднім телефонним запитом    04.02.2022 Доставка книжок МДП кур’єрською службою доставки.    16.03.2020 ЩО ТРЕБА ЗНАТИ ПІД ЧАС ПАНДЕМІЇ, ПОВ’ЯЗАНОЇ З КОРОНАВІРУСОМ COVID-19.    14.04.2014 Почни з себе, нe давай хабарів!    
Вівторок, 16 липня 2024 р.
НОВИНИ | ПРО АсМАП | Письмові запити | ЄУТР | КОНКУРСИ | Інформація для вступу
Гарячі новини
15.07.2024 Польща. Зміни в системі SENT з 1 січня 2025 року (доповнення до інформації від 26.04.2024 та ...    
12.07.2024 Роз’яснення для фінансових та бухгалтерських служб учасників Асоціації...    
11.07.2024 Ще раз про оновлену Угоду між Україною та ЄС про вантажні перевезення автомобільним транспорт...    
08.07.2024 Румунія. Пілотний проект: книжка МДП + TIR-EPD = пріоритетна смуга....    
05.07.2024 Щодо призупинення видачі книжок МДП представництвом відділу МДП в м. Одеса...    
05.07.2024 Румунія-Болгарія. Ремонт дороги біля ПП Джуржду-Русе....    
Авторизація
Логін
Пароль
 РеєструватисяЗабули пароль?
Пошук
Опитування
На данний момент немає опитувань
Старі опитування
Важливо!
Щодо змін у Постановах КМУ:
- № 1569 від 24.10.2002 р. «Про затвердження Порядку справляння єдиного збору у пунктах пропуску через державний кордон»;
- № 1989 від 24.12.2003 року «Питання пропуску через державний кордон автомобільних, водних, залізничних та повітряних транспортних засобів перевізників і товарів, що переміщуються ними»;
- № 269 від 13.04.2005 року «Про здійснення попереднього документального контролю товарів у пунктах пропуску через державний кордон України».
 Шановні учасники Асоціації!

На виконання вимог Страйкового Комітету 9 липня 2008 року Кабінетом Міністрів України прийнято Постанову № 636 «Про внесення змін до деяких постанов Кабінету Міністрів України», якою вносяться зміни до:

Таким чином, на сьогодні згідно п. 9 Постанови КМУ № 1569 із внесеними змінами посадова особа митниці самостійно визначає види контролю, які необхідно здійснити у пункті пропуску та у разі потреби залучає працівників відповідних контрольних служб. Після здійснення відповідних видів контролю посадові особи контролюючих служб в документах, наданих митному органу для здійснення контролю, проставляють відбитки штампів та печаток, які засвідчують факт здійснення контролю.

Крім того, п. 11 Постанови визначає, що у разі оформлення проїзду автомобільного транспортного засобу з перевищенням встановлених загальної маси, осьових навантажень та (або) габаритних параметрів, для якого необхідно отримати дозвіл з визначеним конкретним маршрутом руху, необхідно організувати його супроводження та провести експертну оцінку маршруту відповідною організацією, збір за проїзд автомобільними дорогами може попередньо справлятися СМАП з наступним перерахуванням на відповідний рахунок митного органу.

Згідно п. 4 Типової технологічної схеми пропуску через державний кордон автомобільних, водних, залізничних та повітряних транспортних засобів перевізників і товарів, затвердженої Постановою КМУ № 1989 із відповідними змінами, посадові особи митного органу визначають на підставі поданих документів та переліку товарів, які підлягають обов'язковому санітарному, ветеринарному, фітосанітарному, радіологічному, екологічному контролю та контролю за переміщенням культурних цінностей у пунктах пропуску через державний кордон, необхідні види контролю транспортного засобу і товарів, а також місце їх здійснення у пункті пропуску.

Для здійснення необхідних видів контролю посадова особа митного органу передає посадовій особі відповідного контролюючого органу подані перевізником (експедитором) чи уповноваженою особою товаросупровідні (товаротранспортні) документи.

У разі виявлення негативного результату контролю посадова особа відповідного контролюючого органу протягом години подає у письмовому вигляді органу охорони державного кордону і митному органу інформацію, в якій містяться назва та вага (нетто) товару, код товару згідно з УКТЗЕД, відомості про відправника та одержувача (за наявності), причину негативного результату контролю, спосіб розпорядження товаром.

Після здійснення необхідних видів контролю посадові особи контролюючих органів проставляють відмітки про результати такого контролю у товаросупровідних (товаротранспортних) документах, які повертаються посадовій особі митного органу для завершення здійснення митного контролю.

Крім того, внесено зміни до п. 1 Постанови КМУ № 269 «Про здійснення попереднього документального контролю товарів у пунктах пропуску через державний кордон України» яким встановлюється, що у пунктах пропуску через державний кордон санітарно-епідеміологічний, ветеринарний, фітосанітарний, екологічний контроль товарів, що ввозяться на митну територію України, та контроль за переміщенням культурних цінностей здійснюються у формі попереднього документального контролю.

З метою забезпечення виконання викладених вище норм та у відповідності до Постанови КМУ від 9 липня 2008 року № 636 Державна митна служба, Адміністрація Державної прикордонної служби, Міністерство охорони здоров'я, Міністерство аграрної політики, Міністерство транспорту та зв'язку, Міністерство охорони навколишнього природного середовища, Міністерство культури і мистецтв зобов’язані в двомісячний термін, з дня набрання чинності постанови, визначити:

  • перелік міжнародних та міждержавних пунктів пропуску, у яких здійснюється контроль товарів органами державної влади, що забезпечують санітарний, ветеринарний, фітосанітарний, радіологічний, екологічний контроль, контроль СМАП та контроль за переміщенням культурних цінностей;
  • перелік товарів, що підлягають обов'язковому контролю у пунктах пропуску у разі здійснення транзиту, ввезення та вивезення з митної території України.

Додаток:

Департамент юридичного
супроводження Конвенції МДП
Рекомендуємо до співпраці
www.uts.in.ua
Стратегічний партнер
http://www.asmap.org.ua/nkc/nkc2021.pdf
https://lex-truck.com.ua
http://www.tirepd.org/
www.iru.org/index/transpark-app
www.busandcoach.travel
dalnoboy.com
Copyright © by AsMAP        Powered by Vis-A-Vis