Головна | Контакти | Корисні лінки
 АСОЦІАЦІЯ МІЖНАРОДНИХ АВТОМОБІЛЬНИХ ПЕРЕВІЗНИКІВ УКРАЇНИ
19.01.2024  «єЧерга» ЗА і ПРОТИпропонуємо заповнити опитувальник    07.03.2023 Надання перевізникам – учасникам АсМАП України послуги з видачі гарантій Т1    30.11.2022 Шановні перевізники, з урахування можливих відключень електроенергії Заявки на отримання книжок МДП будуть прийматися до 14-00 години    07.04.2022 Наразі видача книжок МДП відбувається за попереднім телефонним запитом    04.02.2022 Доставка книжок МДП кур’єрською службою доставки.    16.03.2020 ЩО ТРЕБА ЗНАТИ ПІД ЧАС ПАНДЕМІЇ, ПОВ’ЯЗАНОЇ З КОРОНАВІРУСОМ COVID-19.    14.04.2014 Почни з себе, нe давай хабарів!    
Понеділок, 15 липня 2024 р.
НОВИНИ | ПРО АсМАП | Письмові запити | ЄУТР | КОНКУРСИ | Інформація для вступу
Гарячі новини
12.07.2024 Роз’яснення для фінансових та бухгалтерських служб учасників Асоціації...    
11.07.2024 Ще раз про оновлену Угоду між Україною та ЄС про вантажні перевезення автомобільним транспорт...    
08.07.2024 Румунія. Пілотний проект: книжка МДП + TIR-EPD = пріоритетна смуга....    
05.07.2024 Щодо призупинення видачі книжок МДП представництвом відділу МДП в м. Одеса...    
05.07.2024 Румунія-Болгарія. Ремонт дороги біля ПП Джуржду-Русе....    
04.07.2024 Україна та Норвегія погодили можливість продовження перевезень без дозволів....    
Авторизація
Логін
Пароль
 РеєструватисяЗабули пароль?
Пошук
Опитування
На данний момент немає опитувань
Старі опитування
Щодо можливості перевезення транспортними засобами, що експортуються товарів на умовах Конвенції МДП!
 Шановні учасники Асоціації!

Як відомо Конвенція МДП передбачає використання дорожніх транспортних засобів, які експортуються/імпортуються, і таким чином, самі вважаються вантажами та прямують своїм ходом з митниці відправлення у митницю призначення для перевезення інших вантажів.

На звернення Асоціації, з метою однозначного тлумачення положень Конвенції, що регулюють зазначене питання, Держмитслужба України видала лист № 11/6-19/13559-ЕП від 11.12.2008 року «Про застосування Конвенції МДП», яким інформувала начальників регіональних митниць, митниць про наступне.

Транспортні засоби, що прямують своїм ходом і фактично є вантажем можуть перевозити інші товари за умови якщо вони допущені до перевезень вантажів під митними печатками і пломбами відповідно до процедури встановленої Додатком 3 Конвенції МДП.

Свідоцтво про допущення транспортного засобу може бути видане компетентними органами країни, у якій даний транспортний засіб було виготовлено. Крім цього, тимчасове Свідоцтво про допущення транспортного засобу, видане митними органами Договірної сторони, повинно прийматися митними органами держав транзиту, відповідно до вимог Конвенції МДП.

При прийнятті рішення про кількість книжок МДП, необхідних для перевезення змішаних вантажів (звичайних та громіздких вантажів) митні органи повинні керуватись положеннями ст. 32 Конвенції МДП, яка передбачає, що в такому випадку для транспортування громіздких вантажів оформляється книжка МДП на усіх відривних листках якої повинен бути напис «важковагові або громіздкі вантажі». Для звичайних вантажів відкривається окрема книжка МДП.

Рекомендуємо врахувати дану інформацію при плануванні перевезень.

Департамент юридичного
супроводження Конвенції МДП
Рекомендуємо до співпраці
www.uts.in.ua
Стратегічний партнер
http://www.asmap.org.ua/nkc/nkc2021.pdf
https://lex-truck.com.ua
http://www.tirepd.org/
www.iru.org/index/transpark-app
www.busandcoach.travel
dalnoboy.com
Copyright © by AsMAP        Powered by Vis-A-Vis