Головна | Контакти | Корисні лінки
 АСОЦІАЦІЯ МІЖНАРОДНИХ АВТОМОБІЛЬНИХ ПЕРЕВІЗНИКІВ УКРАЇНИ
16.12.2025 При оформленні декларації Т1 вибирай АсМАП!    16.06.2025 Шановні перевізники для Ваших послуг TIR-паркінг АсМАП України!    04.02.2022 Доставка книжок МДП кур’єрською службою доставки.    14.04.2014 Почни з себе, нe давай хабарів!    
Четвер, 26 лютого 2026 р.
НОВИНИ | ПРО АсМАП | Письмові запити | ЄУТР | КОНКУРСИ | Інформація для вступу
Гарячі новини
24.02.2026 ВАЖЛИВЕ ДОПОВНЕННЯ - Казахстан: електронна попередня інформація (ЕПІ) через TIR-EPD...    
24.02.2026 ВІРМЕНІЯ
Щодо сплати дорожнього податку під час виконання перевезень вантажів з викори...
    
24.02.2026 ЄКМТ 2026 перерозподіл: залишок не отриманих Євро-6 – 25, Євро-5 – 13 та прав роботи до Угорщ...    
23.02.2026 Засідання Групи з автомобільного транспорту ЄКМТ: що важливо знати міжнародним перевізникам    
23.02.2026 До уваги! Проекти договірних документів між перевізником та замовником перевезення (експедито...    
18.02.2026 Німеччина
Федеральне міністерство внутрішніх справ Німеччини офіційно підтвердило про...
    
Авторизація
Логін
Пароль
 РеєструватисяЗабули пароль?
Пошук
Опитування
На данний момент немає опитувань
Старі опитування
Роз’яснення щодо обов’язкової наявності МСТО
 Шановні учасники Асоціації!

Додатково до інформації від 10.06.2009 р. доводимо до Вашого відома, що Міжнародний сертифікат технічного огляду (МСТО), який введений відповідно вимог Віденської Конвенції 1997 року, з 1 липня 2009 року є обов’язковими при виконанні міжнародних автоперевезень у країнах, які приєднались до цієї Угоди: Австрія, Бельгія, Болгарія, Угорщина, Німеччина, Греція, Данія, Ірландія, Іспанія, Італія, Кіпр, Нідерланди, Великобританія, Португалія, Румунія, Словаччина, Фінляндія, Франція, Чехія, Швеція, Естонія, Албанія, Білорусь, Грузія, Молдова, Росія, Україна.

Водій транспортного засобу зобов’язаний мати дійсний та належним чином заповнений сертифікат МСТО. У разі його відсутності контролюючи органи країн, договірних сторін цієї Угоди мають право зупинити транспортний засіб, та повернути у країну реєстрації до моменту отримання МСТО.

Департамент транспортної політики
Рекомендуємо до співпраці
www.uts.in.ua
https://stenaline.com/
https://www.nkcasmap.com.ua/
http://www.tirepd.org/
www.iru.org/index/transpark-app
Стратегічний партнер
Copyright © by AsMAP        Powered by Vis-A-Vis