Головна | Контакти | Корисні лінки
 АСОЦІАЦІЯ МІЖНАРОДНИХ АВТОМОБІЛЬНИХ ПЕРЕВІЗНИКІВ УКРАЇНИ
07.03.2023 Надання перевізникам – учасникам АсМАП України послуги з видачі гарантій Т1    30.11.2022 Шановні перевізники, з урахування можливих відключень електроенергії Заявки на отримання книжок МДП будуть прийматися до 14-00 години    07.04.2022 Наразі видача книжок МДП відбувається за попереднім телефонним запитом    04.02.2022 Доставка книжок МДП кур’єрською службою доставки.    16.03.2020 ЩО ТРЕБА ЗНАТИ ПІД ЧАС ПАНДЕМІЇ, ПОВ’ЯЗАНОЇ З КОРОНАВІРУСОМ COVID-19.    14.04.2014 Почни з себе, нe давай хабарів!    
Четвер, 1 травня 2025 р.
НОВИНИ | ПРО АсМАП | Письмові запити | ЄУТР | КОНКУРСИ | Інформація для вступу
Гарячі новини
01.05.2025 Старт реєстрації перевізників в Азербайджані...    
30.04.2025 Щодо рекомендацій з організації автомобільних перевезень у Казахстані!...    
28.04.2025 Щодо затвердження Протоколу № 77 засідання Конкурсної комісії для проведення конкурсу з розп...    
28.04.2025 ЄКМТ: тестування цифрової системи МТФ ...    
28.04.2025 RO e-Transport. Чергове відтермінування штрафів за GPS позиціонування....    
28.04.2025 Поправки до Конвенції МДП, які набирають чинності 1 червня 2025 року...    
Авторизація
Логін
Пароль
 РеєструватисяЗабули пароль?
Пошук
Опитування
На данний момент немає опитувань
Старі опитування
Естонія запроваджуює новий порядок подання анкет для отримання віз
 

Консульський відділ Естонії в Києві починаючи з 15.07.2009 приймає візові анкети водіїв, заповнені виключно в електронному вигляді, форма тут: http://www.estemb.kiev.ua/rus/konsulskaja_informatsija/viza/aid-500

Анкету необхідно заповнювати лише латиницею (бажано англійською мовою, можна російською мовою латинськими літерами); виправлення від руки не допускається – заповніть анкету заново. Кожній новій анкеті присвоюється новий реєстраційний номер, який ви побачите на першій сторінці після роздрукування. Кількість заповнюваних онлайн анкет не обмежується

Заповнену анкету необхідно роздрукувати, підписати особисто (підпис водія), наклеїти фото, та подати з усіма необхідними документами в оригіналі (не подавати ел.поштою).

Консульство нагадує, що групи (від 5 осіб приблизно) необхідно подавати за попереднім записом по телефону, що прийматимуться в окремий час, поза загальною чергою.

 

Департамент організації перевезень
та інформаційного забезпечення

Рекомендуємо до співпраці
www.uts.in.ua
Стратегічний партнер
http://www.asmap.org.ua/nkc/nkc2021.pdf
https://lex-truck.com.ua
http://www.tirepd.org/
www.iru.org/index/transpark-app
www.busandcoach.travel
dalnoboy.com
Copyright © by AsMAP        Powered by Vis-A-Vis