Головна | Контакти | Корисні лінки
 АСОЦІАЦІЯ МІЖНАРОДНИХ АВТОМОБІЛЬНИХ ПЕРЕВІЗНИКІВ УКРАЇНИ
19.01.2024  «єЧерга» ЗА і ПРОТИпропонуємо заповнити опитувальник    07.03.2023 Надання перевізникам – учасникам АсМАП України послуги з видачі гарантій Т1    30.11.2022 Шановні перевізники, з урахування можливих відключень електроенергії Заявки на отримання книжок МДП будуть прийматися до 14-00 години    07.04.2022 Наразі видача книжок МДП відбувається за попереднім телефонним запитом    04.02.2022 Доставка книжок МДП кур’єрською службою доставки.    16.03.2020 ЩО ТРЕБА ЗНАТИ ПІД ЧАС ПАНДЕМІЇ, ПОВ’ЯЗАНОЇ З КОРОНАВІРУСОМ COVID-19.    14.04.2014 Почни з себе, нe давай хабарів!    
Вівторок, 16 липня 2024 р.
НОВИНИ | ПРО АсМАП | Письмові запити | ЄУТР | КОНКУРСИ | Інформація для вступу
Гарячі новини
15.07.2024 Польща. Зміни в системі SENT з 1 січня 2025 року (доповнення до інформації від 26.04.2024 та ...    
12.07.2024 Роз’яснення для фінансових та бухгалтерських служб учасників Асоціації...    
11.07.2024 Ще раз про оновлену Угоду між Україною та ЄС про вантажні перевезення автомобільним транспорт...    
08.07.2024 Румунія. Пілотний проект: книжка МДП + TIR-EPD = пріоритетна смуга....    
05.07.2024 Щодо призупинення видачі книжок МДП представництвом відділу МДП в м. Одеса...    
05.07.2024 Румунія-Болгарія. Ремонт дороги біля ПП Джуржду-Русе....    
Авторизація
Логін
Пароль
 РеєструватисяЗабули пароль?
Пошук
Опитування
На данний момент немає опитувань
Старі опитування
У Держмитслужбі презентували проект «Електронна митниця»
 Шановні учасники Асоціації !

27 жовтня 2009р. у Держмитслужбі за участю Голови Служби Макаренко А.В. презентовано проект «Електронна митниця», що являє собою багатофункціональну комплексну систему, яка поєднає інформаційно-комунікативні технології та сукупність механізмів їх застосування і дасть можливість підвищити якість митного регулювання та вдосконалити митне адміністрування з метою посилення митної безпеки України. Представники Асоціації також прийняли участь у даному заході.

Розробка проекту «Електронна митниця» (е-Customs) стартувала у 2005 році. За чотири роки (з 2005 до 2009) у Службі було створено технологічне підґрунтя для її функціонування: удосконалені відомча електронна пошта та телекомунікаційна мережа, введені в дію відповідні сервери та розроблена комплексна система захисту інформації.

Основними стратегічними цілями впровадження e-Customs є: збір та захист надходжень до бюджету, захист економіки, захист суспільства, збір торгівельної інформації, надання високоякісних консультацій, зміцнення кордонів.

Керівники Служби особливо звернули увагу присутніх, що українська митниця технологічно готова отримувати попередню інформацію про товари, які переміщуватимуться через митний кордон України. Взагалі Держмитслужба тримає першість серед інших державних органів у розвитку інформаційних технологій та електронного документообігу в інтересах бізнесу та громадянина.

Законодавчою підставою для здійснення подальших кроків у цьому напрямі стало розпорядження Кабінету Міністрів України від 17 вересня 2008 року «Про схвалення концепції створення багатофункціональної комплексної системи «Електронна митниця».

Наступні етапи, розраховані на 2009–2013 роки, передбачають: удосконалення механізму електронного декларування; забезпечення взаємодії відомчої телекомунікаційної мережі з аналогічними мережами органів державної влади; адміністрування процесів, пов’язаних із впровадженням електронного підпису; забезпечення сумісності системи контролю за переміщенням вантажів з новою комп’ютеризованою транзитною системою ЄС; завершення створення системи аналізу ризиків; впровадження електронного документообігу у всій системі управління митним органами.

Заплановано, що нова система забезпечить обмін електронною інформацією між усіма органами та суб’єктами, задіяними в експортно-імпортних операціях. Очікується, що введення безпаперового середовища для митниці та торгівлі насамперед підвищить ефективність митного контролю та призведе до скорочення часу митного оформлення.

Департамент юридичного супроводження Конвенції МДП
Рекомендуємо до співпраці
www.uts.in.ua
Стратегічний партнер
http://www.asmap.org.ua/nkc/nkc2021.pdf
https://lex-truck.com.ua
http://www.tirepd.org/
www.iru.org/index/transpark-app
www.busandcoach.travel
dalnoboy.com
Copyright © by AsMAP        Powered by Vis-A-Vis