Головна | Контакти | Корисні лінки
 АСОЦІАЦІЯ МІЖНАРОДНИХ АВТОМОБІЛЬНИХ ПЕРЕВІЗНИКІВ УКРАЇНИ
19.01.2024  «єЧерга» ЗА і ПРОТИпропонуємо заповнити опитувальник    07.03.2023 Надання перевізникам – учасникам АсМАП України послуги з видачі гарантій Т1    30.11.2022 Шановні перевізники, з урахування можливих відключень електроенергії Заявки на отримання книжок МДП будуть прийматися до 14-00 години    07.04.2022 Наразі видача книжок МДП відбувається за попереднім телефонним запитом    04.02.2022 Доставка книжок МДП кур’єрською службою доставки.    16.03.2020 ЩО ТРЕБА ЗНАТИ ПІД ЧАС ПАНДЕМІЇ, ПОВ’ЯЗАНОЇ З КОРОНАВІРУСОМ COVID-19.    14.04.2014 Почни з себе, нe давай хабарів!    
Понеділок, 15 липня 2024 р.
НОВИНИ | ПРО АсМАП | Письмові запити | ЄУТР | КОНКУРСИ | Інформація для вступу
Гарячі новини
12.07.2024 Роз’яснення для фінансових та бухгалтерських служб учасників Асоціації...    
11.07.2024 Ще раз про оновлену Угоду між Україною та ЄС про вантажні перевезення автомобільним транспорт...    
08.07.2024 Румунія. Пілотний проект: книжка МДП + TIR-EPD = пріоритетна смуга....    
05.07.2024 Щодо призупинення видачі книжок МДП представництвом відділу МДП в м. Одеса...    
05.07.2024 Румунія-Болгарія. Ремонт дороги біля ПП Джуржду-Русе....    
04.07.2024 Україна та Норвегія погодили можливість продовження перевезень без дозволів....    
Авторизація
Логін
Пароль
 РеєструватисяЗабули пароль?
Пошук
Опитування
На данний момент немає опитувань
Старі опитування
Держмитслужба України оприлюднила проект наказу «Про затвердження ліцензійних умов провадження діяльності митного перевізника»
 Шановні учасники Асоціації!

Доводимо до Вашого відома, що Державна митна служба України розробила та 31 грудня 2009 року розмістила на офіційному веб-сайті ДМСУ проект наказу «Про затвердження ліцензійних умов провадження діяльності митного перевізника».

Нагадуємо, що відповідно до ст. 164 Митного Кодексу України перевезення товарів митним перевізником здійснюється як захід гарантування їх доставки до митного органу призначення.

Згідно з положеннями глав 23 та 27 Митного Кодексу України митний перевізник гарантує, що товари які знаходяться під митним контролем, перевезення яких він здійснюватиме в обов’язковому порядку будуть доставлені ним в митницю призначення. Відповідно, до таких товарів будуть завершені усі необхідні митні процедури та здійснені заходи тарифного та нетарифного регулювання.

Тому до проекту Ліцензійних умов провадження діяльності митного перевізника включені такі умови:

  • сплати державі належних їй коштів у разі недотримання митним перевізником взятих на себе зобов’язань про доставку вантажу в митний орган призначення (безумовно, у десятиденний термін з дати отримання вимоги про сплату);
  • недопущення суттєвих та систематичних порушень митних правил з боку митного перевізника (заборона займатись перевезеннями із застосуванням гарантії митного перевізника строком від 6 місяців).

Крім того, вводиться обов’язкова умова страхування діяльності митного перевізника та гарантійних зобов’язань по доставці товару на суму не менше 30 000 н.м.д.г.

Проект наказу Держмитслужби Про затвердження ліцензійних умов провадження діяльності митного перевізника та аналіз регуляторного впливу розміщено на веб-сайті Держмитслужби України в мережі Інтернет, за адресою: http://www.customs.gov.ua в розділі «Обговорення проектів документів».

Пропозиції та зауваження до зазначеного проекту наказу приймаються впродовж 1 місяця з дати оприлюднення проекту на адресу розробника: поштову – вул.Дегтярівська, 11-г, Київ, 04119, електронну – e-mail: dmsu@customs.gov.ua.

Просимо прийняти до уваги наведену інформацію.

Департамент юридичного супроводження
Конвенції МДП
Рекомендуємо до співпраці
www.uts.in.ua
Стратегічний партнер
http://www.asmap.org.ua/nkc/nkc2021.pdf
https://lex-truck.com.ua
http://www.tirepd.org/
www.iru.org/index/transpark-app
www.busandcoach.travel
dalnoboy.com
Copyright © by AsMAP        Powered by Vis-A-Vis