Головна | Контакти | Корисні лінки
 АСОЦІАЦІЯ МІЖНАРОДНИХ АВТОМОБІЛЬНИХ ПЕРЕВІЗНИКІВ УКРАЇНИ
19.01.2024  «єЧерга» ЗА і ПРОТИпропонуємо заповнити опитувальник    07.03.2023 Надання перевізникам – учасникам АсМАП України послуги з видачі гарантій Т1    30.11.2022 Шановні перевізники, з урахування можливих відключень електроенергії Заявки на отримання книжок МДП будуть прийматися до 14-00 години    07.04.2022 Наразі видача книжок МДП відбувається за попереднім телефонним запитом    04.02.2022 Доставка книжок МДП кур’єрською службою доставки.    16.03.2020 ЩО ТРЕБА ЗНАТИ ПІД ЧАС ПАНДЕМІЇ, ПОВ’ЯЗАНОЇ З КОРОНАВІРУСОМ COVID-19.    14.04.2014 Почни з себе, нe давай хабарів!    
Понеділок, 22 липня 2024 р.
НОВИНИ | ПРО АсМАП | Письмові запити | ЄУТР | КОНКУРСИ | Інформація для вступу
Гарячі новини
17.07.2024 Укртрансбезпека нагадує перевізникам про їх обов'язок контролювати термін перебування водіїв ...    
17.07.2024 Щодо призупинення видачі книжок МДП представництвом відділу МДП в м. Іршава...    
15.07.2024 Польща. Зміни в системі SENT з 1 січня 2025 року (доповнення до інформації від 26.04.2024 та ...    
12.07.2024 Роз’яснення для фінансових та бухгалтерських служб учасників Асоціації...    
11.07.2024 Ще раз про оновлену Угоду між Україною та ЄС про вантажні перевезення автомобільним транспорт...    
08.07.2024 Румунія. Пілотний проект: книжка МДП + TIR-EPD = пріоритетна смуга....    
Авторизація
Логін
Пароль
 РеєструватисяЗабули пароль?
Пошук
Опитування
На данний момент немає опитувань
Старі опитування
Зміни до Порядку створення зон митного контролю та їх функціонування
 Шановні учасники Асоціації!

Доводимо до Вашого відома, що своєю Постановою від 17.02.2010 року № 130 Кабінет Міністрів України схвалив новий Порядок створення зон митного контролю та їх функціонування.

Оскільки митне оформлення товарів та огляд транспортних засобів при оформленні Свідоцтва про допущення дорожнього транспортного засобу до перевезень вантажів під митними печатками та пломбами здійснюється виключно в зонах митного контролю, Асоціацією неодноразово надавались зауваження та пропозиції до зазначеного Порядку.

Новим Порядком розширено режими функціонування зон митного контролю, які тепер можуть бути постійними, тимчасовими або зонами одноразового митного контролю. Їх межі повинні чітко визначатися митними органами на місцевості.

Зокрема, постійні зони митного контролю створюються в місцях розташування підрозділів митних органів, в яких постійно здійснюються митні процедури або в місцях, в яких знаходяться товари під митним контролем. Також постійна зона митного контролю може створюватись на територіях та в приміщеннях підприємств, за умови дотримання ними вимог щодо забезпечення режиму зони митного контролю.

Тимчасові зони митного контролю встановлюються, крім інших випадків також, у місцях стоянки транспортних засобів, які не пропущені, в межах пунктів пропуску через державний кордон для автомобільного сполучення, та на територіях і в приміщеннях підприємств, за умови дотримання ними вимог щодо забезпечення режиму зони митного контролю.

Зони одноразового здійснення митного контролю створюються на період оперативного вирішення питань митного контролю в межах митної території України:

  • у разі проведення огляду та переогляду транспортних засобів і товарів підрозділами митної варти відповідно до пункту 3 статті 22 Митного кодексу України;
  • у випадках, передбачених статтею 159 Митного кодексу України, а саме при аварії чи дії непереборної сили.

Згідно постанови КМУ № 130, начальником регіональної митниці, митниці або уповноваженим ним керівником структурного підрозділу регіональної митниці, митниці, у разі прийняття рішення про здійснення митного контролю визначається посадова особа митного органу, відповідальна за створення на час здійснення митних процедур зони одноразового здійснення митного контролю та дотримання відповідного режиму.

Додаток: Постанова Кабінету Міністрів України від 17.02.2010 року № 130

Департамент юридичного супроводження Конвенції МДП
Рекомендуємо до співпраці
www.uts.in.ua
Стратегічний партнер
http://www.asmap.org.ua/nkc/nkc2021.pdf
https://lex-truck.com.ua
http://www.tirepd.org/
www.iru.org/index/transpark-app
www.busandcoach.travel
dalnoboy.com
Copyright © by AsMAP        Powered by Vis-A-Vis