Головна | Контакти | Корисні лінки
 АСОЦІАЦІЯ МІЖНАРОДНИХ АВТОМОБІЛЬНИХ ПЕРЕВІЗНИКІВ УКРАЇНИ
19.01.2024  «єЧерга» ЗА і ПРОТИпропонуємо заповнити опитувальник    07.03.2023 Надання перевізникам – учасникам АсМАП України послуги з видачі гарантій Т1    30.11.2022 Шановні перевізники, з урахування можливих відключень електроенергії Заявки на отримання книжок МДП будуть прийматися до 14-00 години    07.04.2022 Наразі видача книжок МДП відбувається за попереднім телефонним запитом    04.02.2022 Доставка книжок МДП кур’єрською службою доставки.    16.03.2020 ЩО ТРЕБА ЗНАТИ ПІД ЧАС ПАНДЕМІЇ, ПОВ’ЯЗАНОЇ З КОРОНАВІРУСОМ COVID-19.    14.04.2014 Почни з себе, нe давай хабарів!    
Понеділок, 15 липня 2024 р.
НОВИНИ | ПРО АсМАП | Письмові запити | ЄУТР | КОНКУРСИ | Інформація для вступу
Гарячі новини
12.07.2024 Роз’яснення для фінансових та бухгалтерських служб учасників Асоціації...    
11.07.2024 Ще раз про оновлену Угоду між Україною та ЄС про вантажні перевезення автомобільним транспорт...    
08.07.2024 Румунія. Пілотний проект: книжка МДП + TIR-EPD = пріоритетна смуга....    
05.07.2024 Щодо призупинення видачі книжок МДП представництвом відділу МДП в м. Одеса...    
05.07.2024 Румунія-Болгарія. Ремонт дороги біля ПП Джуржду-Русе....    
04.07.2024 Україна та Норвегія погодили можливість продовження перевезень без дозволів....    
Авторизація
Логін
Пароль
 РеєструватисяЗабули пароль?
Пошук
Опитування
На данний момент немає опитувань
Старі опитування
Робота пунктів пропуску на україно-російському кордоні
 Шановні учасники Асоціації !

Доводимо до Вашого відома, що на адресу АсМАП України надійшла інформація від Міністерства Закордонних Справ України про наступне.

За повідомленням Посольства України в Російській Федерації (РФ), з 2009 року в країні здійснюється комплексна програма з розвитку пунктів пропуску через державний кордон РФ, а саме передачі частини повноважень Ространснагляду митним органам. На сьогоднішній день російські митні органи (окремі регіональні митниці за новими правилами працюють вже декілька місяців) почали здійснювати функції транспортного контролю при переміщенні через митний кордон великовантажних автотранспортних засобів.

З 2 лютого 2010 року у всіх російських автомобільних пунктах пропуску митники здійснюють наступні дії з транспортного контролю:

  • контроль вагових параметрів транспортних засобів;
  • контроль габаритних параметрів;
  • візуальний контроль (перевірка реєстраційного номера, знаку країни реєстрації автомобіля);
  • документальний контроль (перевірка посвідчення водія, свідоцтва реєстрації транспортного засобу, товарно-транспортна документація, дозвіл на поїздку для іноземних перевізників, спеціальні дозволи на міжнародні перевезення великогабаритних та небезпечних вантажів, шляховий лист юридичної особи чи підприємця тощо).

Отриману інформацію працівники митних постів заносять до автоматизованої системи обліку і контролю автотранспортних засобів Ространснагляду, і тільки після цього приймають рішення про пропуск автомобіля на територію РФ.

Згідно наданої інформації оформлення одного транспортного засобу триває до 11 хвилин. Проте, працівники транспортної інспекції продовжують перебувати в пунктах пропуску та, у випадку виявлення розходжень, будуть залучатись до перевірки.

Крім того, враховуючи звернення Асоціації стосовно проблемних питань роботи пунктів пропуску на україно-російському кордоні, митними та прикордонними відомствами України та Російської Федерації погоджені питання оптимізації взаємодії змін, збільшення кількості особового складу, відкриття додаткових смуг для руху автотранспорту.

З метою недопущення вимушених простоїв вантажних транспортних засобів на кордоні, Асоціація ініціювала включення своїх представників до робочої групи Підкомісії з питань транспорту Комітету з економічного співробітництва Україно-Російської Міждержавної Комісії.

Додаток: лист МЗС України від 12.02.2010 року № 71/СЗПП/14-548-042

Департамент юридичного супроводження
Конвенції МДП
Рекомендуємо до співпраці
www.uts.in.ua
Стратегічний партнер
http://www.asmap.org.ua/nkc/nkc2021.pdf
https://lex-truck.com.ua
http://www.tirepd.org/
www.iru.org/index/transpark-app
www.busandcoach.travel
dalnoboy.com
Copyright © by AsMAP        Powered by Vis-A-Vis