Головна | Контакти | Корисні лінки
 АСОЦІАЦІЯ МІЖНАРОДНИХ АВТОМОБІЛЬНИХ ПЕРЕВІЗНИКІВ УКРАЇНИ
19.01.2024  «єЧерга» ЗА і ПРОТИпропонуємо заповнити опитувальник    07.03.2023 Надання перевізникам – учасникам АсМАП України послуги з видачі гарантій Т1    30.11.2022 Шановні перевізники, з урахування можливих відключень електроенергії Заявки на отримання книжок МДП будуть прийматися до 14-00 години    07.04.2022 Наразі видача книжок МДП відбувається за попереднім телефонним запитом    04.02.2022 Доставка книжок МДП кур’єрською службою доставки.    16.03.2020 ЩО ТРЕБА ЗНАТИ ПІД ЧАС ПАНДЕМІЇ, ПОВ’ЯЗАНОЇ З КОРОНАВІРУСОМ COVID-19.    14.04.2014 Почни з себе, нe давай хабарів!    
Понеділок, 22 липня 2024 р.
НОВИНИ | ПРО АсМАП | Письмові запити | ЄУТР | КОНКУРСИ | Інформація для вступу
Гарячі новини
17.07.2024 Укртрансбезпека нагадує перевізникам про їх обов'язок контролювати термін перебування водіїв ...    
17.07.2024 Щодо призупинення видачі книжок МДП представництвом відділу МДП в м. Іршава...    
15.07.2024 Польща. Зміни в системі SENT з 1 січня 2025 року (доповнення до інформації від 26.04.2024 та ...    
12.07.2024 Роз’яснення для фінансових та бухгалтерських служб учасників Асоціації...    
11.07.2024 Ще раз про оновлену Угоду між Україною та ЄС про вантажні перевезення автомобільним транспорт...    
08.07.2024 Румунія. Пілотний проект: книжка МДП + TIR-EPD = пріоритетна смуга....    
Авторизація
Логін
Пароль
 РеєструватисяЗабули пароль?
Пошук
Опитування
На данний момент немає опитувань
Старі опитування
Щодо використання штрихового кодування при проведенні митного контролю та обліку транспортних засобів, що тимчасово ввозяться на митну територію Російської Федерації.
 Шановні учасники Асоціації!

Федеральною митною службою РФ прийнято Наказ № 1056 від 01.06.2010 року «Про затвердження технології використання штрихового кодування при проведенні митного контролю та обліку транспортних засобів, що тимчасово ввозяться (вивозяться) на (з) митну(ої) територію(ії) Російської Федерації». Як зазначено в Наказі, дана Технологія повинна вдосконалити облік відповідних транспортних засобів.

Згідно до затвердженої Технології, дія її поширюється на авто-, мототранспортні засоби і самохідну техніку, напівпричепи та причепи до них разом із запасними частинами, горюче-мастильними матеріалами та паливом, що містяться в їхніх звичайних баках, які знаходяться на реєстраційному обліку в компетентних органах іноземних держав та тимчасово ввозяться на митну територію Російської Федерації для здійснення вантажних або пасажирських перевезень, у тому числі транспортні засоби:

1. на яких не переміщуються товари відповідно до митної процедури внутрішнього митного транзиту (ВТТ) або поміщені під митний режим міжнародного митного транзиту (МТТ);

2. на яких переміщуються товари по ВТТ і МТТ;

3. на яких переміщуються товари відповідно до Митної конвенції про карнет А.Т.А. для тимчасового ввезення товарів (укладена в м. Брюссель 6.12.1961 р.);

4. що використовуються для міжнародного перевезення товарів відповідно до Митної конвенції про міжнародне перевезення вантажів із застосуванням книжки МДП (МДП),

5. що використовуються для міжнародного перевезення пасажирів.

Пропонуємо більш детально ознайомитись з затвердженою Технологією, в якій зокрема зазначається перелік інформації необхідної для проведення митного контролю, обліку та нанесення на відповідні товарно-супровідні документи етикетки з двовимірним штриховим кодом і короткою інформацією про переміщуваний транспортний засіб.

Звертаємо Вашу увагу, що процедура штрихового кодування при проведенні митного контролю буде проводитись посадовими особами митних органів Російської Федерації безкоштовно.

Просимо враховувати дану інформацію при виконанні перевезень.

Департамент юридичного
супроводження  Конвенції МДП
Рекомендуємо до співпраці
www.uts.in.ua
Стратегічний партнер
http://www.asmap.org.ua/nkc/nkc2021.pdf
https://lex-truck.com.ua
http://www.tirepd.org/
www.iru.org/index/transpark-app
www.busandcoach.travel
dalnoboy.com
Copyright © by AsMAP        Powered by Vis-A-Vis