Головна | Контакти | Корисні лінки
 АСОЦІАЦІЯ МІЖНАРОДНИХ АВТОМОБІЛЬНИХ ПЕРЕВІЗНИКІВ УКРАЇНИ
14.04.2014 Почни з себе, нe давай хабарів!    
Понеділок, 23 липня 2018 р.
НОВИНИ | ПРО АсМАП | ВІЗИ | ЄУТР | КОНКУРСИ | ДОШКА ОГОЛОШЕНЬ
Гарячі новини
20.07.2018 У м. Дніпро з 30.07. по 15.08.2018 року видача та прийом книжок МДП буде здійснюватись з 9-...    
18.07.2018 Щодо отримання перевізниками дозвільних документів на здійснення міжнародних автомобільних пе...    
17.07.2018 У місті Харкові з 23 по 29 липня 2018 р. видача книжок МДП здійснюватися не буде....    
16.07.2018 Всемирный конгресс IRU
Уважаемые участники Ассоциации!     
11.07.2018 Щодо обмеження руху транспортних засобів та повну заборону руху негабаритних транспортних зас...    
13.07.2018 Важливо. Щодо порядку видачі дозволів на міжнародні автомобільні перевезення...    
Авторизація
Логін
Пароль
 РеєструватисяЗабули пароль?
Пошук
Опитування
На данний момент немає опитувань
Старі опитування
www.uts.in.ua
Стратегічний партнер
https://asmap-nkc.wixsite.com/code 
http://www.tirepd.org/
www.asmap-inform.com.ua
http://www.asmap-inform.com.ua/service_asmap_ukr.php
www.iru.org/index/bwt-app
www.busandcoach.travelwww.iru.org/index/transpark-app
dalnoboy.com
www.gps.ua
8 – 9 вересня 2010 р. в Ялті (АР Крим) відбулась ХІ Міжнародна конференція міжнародних автомобільних перевізників, яка вже давно стала в галузі однією з центральних подій на теренах СНД.
 

8 – 9 вересня 2010 р. в Ялті (АР Крим) відбулась ХІ Міжнародна конференція міжнародних автомобільних перевізників, яка вже давно стала в галузі однією з центральних подій на теренах СНД. Її назва – «Міжнародні автомобільні перевезення: проблеми, шляхи їх вирішення та перспективи розвитку» - говорить сама за себе. Саме тут закладаються підвалини багатьох міжнародних угод та вітчизняного законодавства, визначаються «правила гри» на ринку перевезень та намічаються шляхи вирішення проблем, що заважають ефективно працювати українським далекобійникам.

Конференція 2010 року відрізнялася від всіх попередніх: вперше її співорганізатором виступив Міжнародний союз автомобільного транспорту (МСАТ). А це означає, що під час роботи конференції були обговорені не лише проблеми і досягнення міжнародних автомобільних перевізників України, а й міжнародної автотранспортної галузі в цілому. Це набуває особливого значення в період розпалу світової економічної кризи, яка стала важким випробуванням для національних економік багатьох країн близького і далекого зарубіжжя.

Про високий статус Ялтинської конференції свідчить той факт, що в її роботі взяли участь президент МСАТ Януш Лацни, генеральний секретар МСАТ Мартін Мармі, заступник міністра Мінтрансзв’язку України Олексій Баранов, голова адміністрації автомобільного транспорту Сергій Доброход, заступник голови Держмитслужби України Віктор Бондар, понад 20 іноземних делегацій автотранспортників з країн Європи та Азії, представники Кабінету Міністрів та Верховної Ради України та Криму, міністерств і відомств, зацікавлених у сталому розвитку галузі.

Під час роботи конференції її учасники обговорили головні питання транспортної політики: державну політику в області розвитку автомобільного транспорту на шляху створення ринку транспортних послуг, розвиток логістичних комплексів в Республіці Білорусь, готовність до переходу на цифрові тахографи не лише в Україні, а й у Євроазійському регіоні, підкресливши важливість використання попереднього електронного декларування TIR – EPD.

Також учасники конференції обмінялись думками з приводу роботи новоствореного Митного союзу Білорусі, Казахстану та Росії. З цього приводу виступили голови асоціацій міжнародних автоперевізників Білорусі та Казахстану, а також представники митної служби Росії.

Не менш цікавими темами для дискусій були такі теми, як: перспективи Конвенції МДП, розвиток торгівлі в рамках програми ГУАМ-транзит, сприяння розвитку транспорту в межах Центрально-Азіатського-Регіонального Економічного Співробітництва та ін.. Всі ці питання набувають особливої актуальності не лише для українських перевізників, адже в жорстких умовах ринку міжнародних автоперевезень перемагає той, хто будує свою роботу з урахуванням реалій сьогодення. Саме тому міжнародні автомобільні перевізники взяли активну участь у ХІ Міжнародній конференції в Ялті де було визначені нові напрямки руху галузі, знайдено підходи до рішень проблем відповідно до гасла МСАТ «Єдність дій в ім'я кращого майбутнього».

Презентаційні матеріали ХІ Міжнародної конференції "Міжнародні автомобільні перевезення - проблеми, шляхи їх вирішення та перспективи розвитку"

Резолюція ХІ Міжнародної конференції "Міжнародні автомобільні перевезення - проблеми, шляхи їх вирішення та перспективи розвитку"

Copyright © by AsMAP        Powered by Vis-A-Vis