Головна | Контакти | Корисні лінки
 АСОЦІАЦІЯ МІЖНАРОДНИХ АВТОМОБІЛЬНИХ ПЕРЕВІЗНИКІВ УКРАЇНИ
19.01.2024  «єЧерга» ЗА і ПРОТИпропонуємо заповнити опитувальник    07.03.2023 Надання перевізникам – учасникам АсМАП України послуги з видачі гарантій Т1    30.11.2022 Шановні перевізники, з урахування можливих відключень електроенергії Заявки на отримання книжок МДП будуть прийматися до 14-00 години    07.04.2022 Наразі видача книжок МДП відбувається за попереднім телефонним запитом    04.02.2022 Доставка книжок МДП кур’єрською службою доставки.    16.03.2020 ЩО ТРЕБА ЗНАТИ ПІД ЧАС ПАНДЕМІЇ, ПОВ’ЯЗАНОЇ З КОРОНАВІРУСОМ COVID-19.    14.04.2014 Почни з себе, нe давай хабарів!    
Понеділок, 15 липня 2024 р.
НОВИНИ | ПРО АсМАП | Письмові запити | ЄУТР | КОНКУРСИ | Інформація для вступу
Гарячі новини
12.07.2024 Роз’яснення для фінансових та бухгалтерських служб учасників Асоціації...    
11.07.2024 Ще раз про оновлену Угоду між Україною та ЄС про вантажні перевезення автомобільним транспорт...    
08.07.2024 Румунія. Пілотний проект: книжка МДП + TIR-EPD = пріоритетна смуга....    
05.07.2024 Щодо призупинення видачі книжок МДП представництвом відділу МДП в м. Одеса...    
05.07.2024 Румунія-Болгарія. Ремонт дороги біля ПП Джуржду-Русе....    
04.07.2024 Україна та Норвегія погодили можливість продовження перевезень без дозволів....    
Авторизація
Логін
Пароль
 РеєструватисяЗабули пароль?
Пошук
Опитування
На данний момент немає опитувань
Старі опитування
Особливості сплати митних зборів та платежів на рахунок митних органів Російської Федерації
 

Шановні учасники Асоціації!

На підставі звернень українських перевізників Асоціація направила лист до Федеральної митної служби Російської Федерації з проханням роз’яснити порядок сплати митних зборів та платежів перевізниками-нерезидентами на рахунки митних органів в Росії.

Відомо, що діючим Митним кодексом митного союзу (МК МС) передбачено сплату митним органам зборів за здіснення ними дій, пов’язаних з митним оформленням товарів, а також адміністративних штрафів по ставкам та в порядку, передбаченому діючим законодавством. При цьому митні органи Росії вимагають сплати суми митного збору безпосередньо підприємством-нерезидентом по безготівковому рахунку, оплата від представника перевізника (водія) готівкою через касу не приймається.

Доводимо до вашого відома відповідь Федеральної митної служби, отриману на вищевказаний запит АсМАП України (копія додається).

В своєму листі ФМС РФ зазначає, що відповідно до цивільного законодавства розрахунки в РФ можуть здійснюватись в готівковому та безготівковому порядку. Безготівкові розрахунки фізичними особами здійснюються відповідно до Положення про порядок здійснення безготівкових розрахунків фізичними особами в Російській Федерації, затвердженого ЦБ РФ 01.04.2003 № 222-П, через кредитні організації (філіали), що мають відповідну ліцензію. Проте, чинними нормативно-правовими документами, які регламентують здійснення безготівкових та готівкових розрахунків, не передбачена можливість перерахування фізичною особою готівкових коштів за дорученням іншої юридичної особи. Тобто, якщо платником митних зборів (наприклад, за митний супровід) є юридична особа або приватний підприємець, сплата митних зборів може здійснюватись тільки шляхом безготівкового перерахунку через філії банків.

Просимо прийняти до уваги вищевикладену інформацію, при плануванні перевезень територією Російської Федерації.

Додаток: Лист ФМС РФ № 05-13/44920 від 13.09.2010 року

Департамент юридичного
супроводження Конвенції МДП
Рекомендуємо до співпраці
www.uts.in.ua
Стратегічний партнер
http://www.asmap.org.ua/nkc/nkc2021.pdf
https://lex-truck.com.ua
http://www.tirepd.org/
www.iru.org/index/transpark-app
www.busandcoach.travel
dalnoboy.com
Copyright © by AsMAP        Powered by Vis-A-Vis