Головна | Контакти | Корисні лінки
 АСОЦІАЦІЯ МІЖНАРОДНИХ АВТОМОБІЛЬНИХ ПЕРЕВІЗНИКІВ УКРАЇНИ
19.01.2024  «єЧерга» ЗА і ПРОТИпропонуємо заповнити опитувальник    07.03.2023 Надання перевізникам – учасникам АсМАП України послуги з видачі гарантій Т1    30.11.2022 Шановні перевізники, з урахування можливих відключень електроенергії Заявки на отримання книжок МДП будуть прийматися до 14-00 години    07.04.2022 Наразі видача книжок МДП відбувається за попереднім телефонним запитом    04.02.2022 Доставка книжок МДП кур’єрською службою доставки.    16.03.2020 ЩО ТРЕБА ЗНАТИ ПІД ЧАС ПАНДЕМІЇ, ПОВ’ЯЗАНОЇ З КОРОНАВІРУСОМ COVID-19.    14.04.2014 Почни з себе, нe давай хабарів!    
Понеділок, 22 липня 2024 р.
НОВИНИ | ПРО АсМАП | Письмові запити | ЄУТР | КОНКУРСИ | Інформація для вступу
Гарячі новини
17.07.2024 Укртрансбезпека нагадує перевізникам про їх обов'язок контролювати термін перебування водіїв ...    
17.07.2024 Щодо призупинення видачі книжок МДП представництвом відділу МДП в м. Іршава...    
15.07.2024 Польща. Зміни в системі SENT з 1 січня 2025 року (доповнення до інформації від 26.04.2024 та ...    
12.07.2024 Роз’яснення для фінансових та бухгалтерських служб учасників Асоціації...    
11.07.2024 Ще раз про оновлену Угоду між Україною та ЄС про вантажні перевезення автомобільним транспорт...    
08.07.2024 Румунія. Пілотний проект: книжка МДП + TIR-EPD = пріоритетна смуга....    
Авторизація
Логін
Пароль
 РеєструватисяЗабули пароль?
Пошук
Опитування
На данний момент немає опитувань
Старі опитування
Щодо прискорення проходження українсько-польського кордону вантажними транспортними засобами!
 Шановні учасники Асоціації!

Як відомо останнім часом значно збільшилась тривалість простоїв вантажних транспортних засобів, зокрема на під’їзді до міжнародного автомобільного пункту пропуску «Ягодин» в напрямку України.

Одним із головних чинників, що впливає на темпи виконання митних процедур в пункті пропуску є проведення робіт з його реконструкції (ІІ черга – в’їзд в Україну).

З метою забезпечення належних умов для оформлення транспортних засобів безпосередньо в пункті пропуску без залучення комерційного терміналу «Автопорт-Ягодин», Асоціація постійно співпрацює з Держмитслужбою та центральними органами виконавчої влади.

Також, нами постійно відслідковується ситуація в пункті пропуску та здійснюється аналіз причин, що впливають на скорочення кількості оформлених транспортних засобів митними органами.

На виконання доручення Кабінету Міністрів України та за результатами розгляду листа Асоціації Головою Держмитслужби Калєтніком І.Г. повідомлено, що враховуючи тимчасові обмеження пропускної спроможності п/п «Ягодин» у зв’язку із його реконструкцією, з метою уникнення довготривалих простоїв, ДМСУ рекомендує перевізникам обирати інші пункти пропуску на українсько-польському кордоні.

Крім того, АсМАП України щойно одержано лист за підписом керівника Митної Служби Республіки Польща яким повідомляється, що польськими митними органами зі свого боку також здійснюється моніторинг проблем в пунктах пропуску на українсько-польському кордоні та з метою їх вирішення польська Митна Адміністрація тісно співпрацює з ДМСУ.

Одним з шляхів вирішення питання простоїв на кордоні, Митна Служба Польщі також вбачає у рівномірному розподілі транспортних потоків та обранні перевізниками менш завантажених пунктів пропуску.

Для відстеження черг з польської сторони та визначення оптимального маршруту руху Митна Служба Республіки Польща рекомендує використовувати офіційний веб-сайт http://granica.gov.pl/. На зазначеному інтернет-порталі можна отримати інформацію щодо кількості транспортних засобів, що простоюють в пунктах пропуску в очікуванні оформлення та приблизний час, потрібний для проходження кордону. Сайт доступний для використання в тому числі і на російській мові.

З метою скорочення часу на доставку товарів рекомендуємо направляти вантажні транспортні засоби в інші пункти пропуску для автомобільного сполучення, розташовані на українсько-польській ділянці державного кордону.

Департамент юридичного
супроводження Конвенції МДП
Рекомендуємо до співпраці
www.uts.in.ua
Стратегічний партнер
http://www.asmap.org.ua/nkc/nkc2021.pdf
https://lex-truck.com.ua
http://www.tirepd.org/
www.iru.org/index/transpark-app
www.busandcoach.travel
dalnoboy.com
Copyright © by AsMAP        Powered by Vis-A-Vis