Головна | Контакти | Корисні лінки
 АСОЦІАЦІЯ МІЖНАРОДНИХ АВТОМОБІЛЬНИХ ПЕРЕВІЗНИКІВ УКРАЇНИ
16.12.2025 При оформленні декларації Т1 вибирай АсМАП!    16.06.2025 Шановні перевізники для Ваших послуг TIR-паркінг АсМАП України!    04.02.2022 Доставка книжок МДП кур’єрською службою доставки.    14.04.2014 Почни з себе, нe давай хабарів!    
Субота, 17 cічня 2026 р.
НОВИНИ | ПРО АсМАП | Письмові запити | ЄУТР | КОНКУРСИ | Інформація для вступу
Гарячі новини
16.01.2026 Щодо проведення вебінару з правил застосування електронної системи дозволів ЄКМТ...    
14.01.2026 Щодо видачі дозволів ЄКМТ....    
14.01.2026 Щодо оформлення дозволів квоти 2026 року на проїзд по територіях іноземних держав за копіями ...    
12.01.2026 Про звернення АсМАП України щодо роботи Прикордонної ветеринарної інспекції Польщі в Дорохусь...    
12.01.2026 Щодо виконання перевезень з використанням дозволів ЄКМТ у 2026 році...    
09.01.2026 Щодо збору статистичних даних про обладнання транспортних засобів смарт-тахографами версії 2....    
Авторизація
Логін
Пароль
 РеєструватисяЗабули пароль?
Пошук
Опитування
На данний момент немає опитувань
Старі опитування
Відповідь Національної транспортної влади Угорщини щодо зразка індивідуального штампу інспектора Державної транспортної інспекції України
 Шановні перевізники!

Додатково до інформації розміщеної на сайті Асоціації від 23 березня поточного року та у зв’язку з періодичними запитами перевізників щодо зразка індивідуального штампу інспектора Державної транспортної інспекції Мінтрансзв’язку України повідомляємо наступне.

На запит АсМАП України від 26 листопада п.р. начальник відділу контролю Національної транспортної влади Угорщини Імре Рада підтвердив, що зразок індивідуального штампу інспектора Державної транспортної інспекції Мінтранс зв’язку України, направлений у серпні 2009 року вербальною нотою Європейської Економічної Комісії ООН до країн – учасників Європейської Угоди ЄУТР, було доведено до угорських інспекторів.

Крім того, 23 листопада п.р. у м. Будапешт під час засідання робочої групи організації ЄвроКонтрольРут (EuroControl Route), яка об’єднує транспортні інспекції країн ЄС, представники європейських транспортних інспекцій також підтвердили, що зразок індивідуального штампу інспектора Державної транспортної інспекції України було доведено до інспекторів їх країн.

Департамент транспортної політики
АсМАП України
Рекомендуємо до співпраці
www.uts.in.ua
https://www.nkcasmap.com.ua/
http://www.tirepd.org/
www.iru.org/index/transpark-app
Стратегічний партнер
Copyright © by AsMAP        Powered by Vis-A-Vis