Головна | Контакти | Корисні лінки
 АСОЦІАЦІЯ МІЖНАРОДНИХ АВТОМОБІЛЬНИХ ПЕРЕВІЗНИКІВ УКРАЇНИ
14.04.2014 Почни з себе, нe давай хабарів!    
Вівторок, 23 жовтня 2018 р.
НОВИНИ | ПРО АсМАП | ВІЗИ | ЄУТР | КОНКУРСИ | ДОШКА ОГОЛОШЕНЬ
Гарячі новини
22.10.2018 Щодо проекту плану комплексних перевірок на 2019 рік....    
22.10.2018 Щодо зміни порядку надання попередньої інформації в Узбекистані....    
22.10.2018 Щодо порушення строків доставки у зв’язку з відсутністю одноразових дозволів Польщі....    
22.10.2018 Стосовно віз для українських водіїв до Швейцарії...    
22.10.2018 Щодо отримання додаткових квот дозволів Азербайджану та Італії 2018 року!...    
19.10.2018 Проблеми з перебуванням водіїв у Швейцарії ...    
Авторизація
Логін
Пароль
 РеєструватисяЗабули пароль?
Пошук
Опитування
На данний момент немає опитувань
Старі опитування
www.uts.in.ua
Стратегічний партнер
https://asmap-nkc.wixsite.com/code 
http://www.tirepd.org/
www.asmap-inform.com.ua
http://www.asmap-inform.com.ua/service_asmap_ukr.php
www.iru.org/index/bwt-app
www.busandcoach.travelwww.iru.org/index/transpark-app
dalnoboy.com
www.gps.ua
Засідання Громадської колегії
Державної служби автомобільних доріг України.
 

30 листопада 2010 року відбулось засідання Громадської колегії Державної служби автомобільних доріг України, в якій взяв участь Президент Асоціації міжнародних автоперевізників України Леонід Костюченко.

Присутні на засіданні обговорили ряд актуальних для галузі питань. Зокрема, Леонід Костюченко оприлюднив позицію Асоціації щодо приведення дорожньої інфраструктури до рівня європейських країн та вимог ЄУТР та стану автомобільних доріг загального користування.

Так, у зв'язку з приєднанням України до Європейської Угоди щодо роботи екіпажів транспортних засобів, які виконують міжнародні автомобільні перевезення (далі - ЄУТР)(Закон України 07.09.2005р. №2819-IV), водії повинні виконувати обов'язкові вимоги Угоди щодо часу управління транспортним засобом та відпочинку. Передбачені ЄУТР перерви у роботі та періоди відпочинку екіпажів повинні здійснюватися тільки у спеціально відведених місцях - стоянках. Нажаль в Україні таких пунктів дорожнього сервісу обмаль. Ще менше стоянок, що охороняються і облаштовано освітленням, туалетами та душовими кабінами. Тому українські та іноземні водії, особливо при слідуванні з вантажем, користуються для стоянками місцями освітленими у ночі і розташовуються безпосередньо біля, а іноді в самих, населених пунктів, великих АЗС. Таким чином вони зменшують ризик викрадення вантажу.

Українські та іноземні перевізники виконують міжнародні перевезення не тільки транспортними коридорами. Кожен день тисячі автомобілів потерпають від недосконалості дорожньої інфраструктури та стану доріг.

Тому при відведенні земельної ділянки та видачі дозволу на будівництво та експлуатацію автозаправних станцій або готельних комплексів вздовж автомагістралей І та II категорії, необхідно ввести обов'язковою вимогою для об'єкта - наявність облаштованої стоянки для вантажних автомобілів мінімум на 50 машиномісць.

Громадська колегія підтримала ініціативу Президента АсМАП України Леоніда Костюченка про включення, відповідно до Європейської угоди про режим праці та відпочинку водіїв, облаштування місць автопаркінгу до переліку об’єктів капітального ремонту та реконструкції на 2011 рік.

Також Леонід Костюченко запропонував внести на розгляд наступної колегії питання видачі сертифікатів для вагових комплексів та завершення реконструкції автомобільної дороги М-03 Київ – Ковель - Ягодин.

Наступне засідання Громадської колегії відбудеться в кінці січня 2011 року.

Copyright © by AsMAP        Powered by Vis-A-Vis