Головна | Контакти | Корисні лінки
 АСОЦІАЦІЯ МІЖНАРОДНИХ АВТОМОБІЛЬНИХ ПЕРЕВІЗНИКІВ УКРАЇНИ
14.04.2014 Почни з себе, нe давай хабарів!    
Четвер, 26 квітня 2018 р.
НОВИНИ | ПРО АсМАП | ВІЗИ | ЄУТР | КОНКУРСИ | ДОШКА ОГОЛОШЕНЬ
Гарячі новини
24.04.2018 Польща. Дорохуськ: ремонтні роботи на кордоні...    
24.04.2018 У м. Черкаси з 1 травня 2018 року припиняє роботу представництво по видачі та прийому книжо...    
24.04.2018 У м. Харкові з 25 по 27 квітня 2018 року видача та прийом книжок МДП здійснюватися не б...    
23.04.2018 Щодо подачі попередньої інформації в Литву...    
23.04.2018 До уваги Користувачів програми TIR-EPD!
Щодо подачі попередньої інформації в Литву<...
    
20.04.2018 Щодо здійснення перевезень вантажів через пункт пропуску Ягодин – Дорохуськ...    
Авторизація
Логін
Пароль
 РеєструватисяЗабули пароль?
Пошук
Опитування
На данний момент немає опитувань
Старі опитування
www.uts.in.ua
Стратегічний партнер
https://asmap-nkc.wixsite.com/code 
http://www.tirepd.org/
www.asmap-inform.com.ua
http://www.asmap-inform.com.ua/service_asmap_ukr.php
www.iru.org/index/bwt-app
www.busandcoach.travelwww.iru.org/index/transpark-app
dalnoboy.com
www.gps.ua
Засідання Громадської колегії
Державної служби автомобільних доріг України.
 

30 листопада 2010 року відбулось засідання Громадської колегії Державної служби автомобільних доріг України, в якій взяв участь Президент Асоціації міжнародних автоперевізників України Леонід Костюченко.

Присутні на засіданні обговорили ряд актуальних для галузі питань. Зокрема, Леонід Костюченко оприлюднив позицію Асоціації щодо приведення дорожньої інфраструктури до рівня європейських країн та вимог ЄУТР та стану автомобільних доріг загального користування.

Так, у зв'язку з приєднанням України до Європейської Угоди щодо роботи екіпажів транспортних засобів, які виконують міжнародні автомобільні перевезення (далі - ЄУТР)(Закон України 07.09.2005р. №2819-IV), водії повинні виконувати обов'язкові вимоги Угоди щодо часу управління транспортним засобом та відпочинку. Передбачені ЄУТР перерви у роботі та періоди відпочинку екіпажів повинні здійснюватися тільки у спеціально відведених місцях - стоянках. Нажаль в Україні таких пунктів дорожнього сервісу обмаль. Ще менше стоянок, що охороняються і облаштовано освітленням, туалетами та душовими кабінами. Тому українські та іноземні водії, особливо при слідуванні з вантажем, користуються для стоянками місцями освітленими у ночі і розташовуються безпосередньо біля, а іноді в самих, населених пунктів, великих АЗС. Таким чином вони зменшують ризик викрадення вантажу.

Українські та іноземні перевізники виконують міжнародні перевезення не тільки транспортними коридорами. Кожен день тисячі автомобілів потерпають від недосконалості дорожньої інфраструктури та стану доріг.

Тому при відведенні земельної ділянки та видачі дозволу на будівництво та експлуатацію автозаправних станцій або готельних комплексів вздовж автомагістралей І та II категорії, необхідно ввести обов'язковою вимогою для об'єкта - наявність облаштованої стоянки для вантажних автомобілів мінімум на 50 машиномісць.

Громадська колегія підтримала ініціативу Президента АсМАП України Леоніда Костюченка про включення, відповідно до Європейської угоди про режим праці та відпочинку водіїв, облаштування місць автопаркінгу до переліку об’єктів капітального ремонту та реконструкції на 2011 рік.

Також Леонід Костюченко запропонував внести на розгляд наступної колегії питання видачі сертифікатів для вагових комплексів та завершення реконструкції автомобільної дороги М-03 Київ – Ковель - Ягодин.

Наступне засідання Громадської колегії відбудеться в кінці січня 2011 року.

Copyright © by AsMAP        Powered by Vis-A-Vis