Головна | Контакти | Корисні лінки
 АСОЦІАЦІЯ МІЖНАРОДНИХ АВТОМОБІЛЬНИХ ПЕРЕВІЗНИКІВ УКРАЇНИ
19.01.2024  «єЧерга» ЗА і ПРОТИпропонуємо заповнити опитувальник    07.03.2023 Надання перевізникам – учасникам АсМАП України послуги з видачі гарантій Т1    30.11.2022 Шановні перевізники, з урахування можливих відключень електроенергії Заявки на отримання книжок МДП будуть прийматися до 14-00 години    07.04.2022 Наразі видача книжок МДП відбувається за попереднім телефонним запитом    04.02.2022 Доставка книжок МДП кур’єрською службою доставки.    16.03.2020 ЩО ТРЕБА ЗНАТИ ПІД ЧАС ПАНДЕМІЇ, ПОВ’ЯЗАНОЇ З КОРОНАВІРУСОМ COVID-19.    14.04.2014 Почни з себе, нe давай хабарів!    
Понеділок, 15 липня 2024 р.
НОВИНИ | ПРО АсМАП | Письмові запити | ЄУТР | КОНКУРСИ | Інформація для вступу
Гарячі новини
12.07.2024 Роз’яснення для фінансових та бухгалтерських служб учасників Асоціації...    
11.07.2024 Ще раз про оновлену Угоду між Україною та ЄС про вантажні перевезення автомобільним транспорт...    
08.07.2024 Румунія. Пілотний проект: книжка МДП + TIR-EPD = пріоритетна смуга....    
05.07.2024 Щодо призупинення видачі книжок МДП представництвом відділу МДП в м. Одеса...    
05.07.2024 Румунія-Болгарія. Ремонт дороги біля ПП Джуржду-Русе....    
04.07.2024 Україна та Норвегія погодили можливість продовження перевезень без дозволів....    
Авторизація
Логін
Пароль
 РеєструватисяЗабули пароль?
Пошук
Опитування
На данний момент немає опитувань
Старі опитування
Щодо тимчасового залучення інфраструктури вантажного митного комплексу «Автопорт-Ягодин» до здійснення митного оформлення товарів та транспортних засобів, що прибувають на митну територію України через МАПП «Ягодин»
 

Шановні учасники Асоціації!

На звернення регіональних Рад та перевізників 3 грудня 2010 року було проведено виїзне засідання Ради Асоціації безпосередньо в пункті пропуску «Ягодин» за участі керівництва Держмитслужби та Ягодинської митниці.

Перед засіданням члени Ради ознайомились з оперативною ситуацією в пункті пропуску, зокрема з розміщенням транспортних засобів на ділянці в’їзду в Україну та ходом будівельних робіт з реконструкції.

Враховуючи необхідність забезпечення безперебійної роботи пункту пропуску під час його реконструкції та заплановане закриття ділянки на в’їзд в Україну, після тривалого обговорення членами Ради одноголосно прийнято рішення доручити Президенту Асоціації провести переговори з Держмитслужбою та підписати Угоди, якими погодити тимчасове залучення території ВМК «Автопорт-Ягодин» до митного оформлення транспортних засобів з товаром, що надходять в Україну через МАПП «Ягодин».

На виконання рішення Ради Президентом Асоціації були підписані відповідні Угоди згідно яких з 7 грудня 2010 р. транспортні засоби, що прибувають в Україну через МАПП «Ягодин» тимчасово будуть проходити митне оформлення на території вантажно-митного комплексу «Автопорт-Ягодин» за умови:

- безоплатного в’їзду/виїзду на територію вантажно-митного комплексу та безоплатного перебування на його території протягом трьох годин;

- плата за перевищення трьохгодинного перебування на території ВМК складатиме 95 грн. і не може змінюватись в односторонньому порядку;

- після завершення реконструкції митні процедури щодо товарів, які ввозяться вантажними автотранспортними засобами в рамках зовнішньоекономічних угод через державний кордон України в МАПП «Ягодин», здійснюватимуться безпосередньо в пункті пропуску.

Просимо врахувати наведену інформацію при плануванні міжнародних перевезень та інформувати Асоціацію про факти невиконання посадовими особами Ягодинської митниці та адміністрацією ВМК «Автопорт-Ягодин» зазначених вимог.

Департамент юридичного
супроводження Конвенції МДП
Рекомендуємо до співпраці
www.uts.in.ua
Стратегічний партнер
http://www.asmap.org.ua/nkc/nkc2021.pdf
https://lex-truck.com.ua
http://www.tirepd.org/
www.iru.org/index/transpark-app
www.busandcoach.travel
dalnoboy.com
Copyright © by AsMAP        Powered by Vis-A-Vis