Головна | Контакти | Корисні лінки
 АСОЦІАЦІЯ МІЖНАРОДНИХ АВТОМОБІЛЬНИХ ПЕРЕВІЗНИКІВ УКРАЇНИ
16.12.2025 При оформленні декларації Т1 вибирай АсМАП!    16.06.2025 Шановні перевізники для Ваших послуг TIR-паркінг АсМАП України!    04.02.2022 Доставка книжок МДП кур’єрською службою доставки.    14.04.2014 Почни з себе, нe давай хабарів!    
Четвер, 8 cічня 2026 р.
НОВИНИ | ПРО АсМАП | Письмові запити | ЄУТР | КОНКУРСИ | Інформація для вступу
Гарячі новини
08.01.2026 Довідкова інформація МСАТ про застосування навігаційних пломб в країнах ЄАЕС з 11.02.2026     
07.01.2026 Дозволи ЄКМТ у 2026 році: що важливо знати перевізникам...    
07.01.2026 Покрокова інструкція щодо реєстрації та роботи в мобільному застосунку Ro e-Transport...    
07.01.2026 ФРАНЦІЯ
Щодо підвищення ставки мінімальної заробітної плати з 1 січня 2026 року...
    
07.01.2026 НІМЕЧЧИНА
Щодо підвищення ставки мінімальної заробітної плати з 1 січня 2026 року...
    
06.01.2026 10 перевізників-ліцензіатів відключено від ЄКІС за порушення правил перетину кордону...    
Авторизація
Логін
Пароль
 РеєструватисяЗабули пароль?
Пошук
Опитування
На данний момент немає опитувань
Старі опитування
Підвищення розміру штрафів за порушення правил дорожнього руху на території Білорусії
 

Шановні учасники Асоціації!

Звертаємо Вашу увагу, що з 12 січня 2011 року вступили в дію зміни в Кодекс про адміністративні правопорушення Республіки Білорусь, якими зокрема передбачено підвищення розмірів штрафів за порушення правил дорожнього руху.

Таким чином ДАІ МВС Білорусії розраховує усунути невідповідність штрафних санкцій за одиничне та повторне правопорушення.

Наприклад, згідно внесеним в Кодекс змінам, штраф за повторне порушення протягом року правил зупинки або стоянки складає 2 базові величини. При цьому у випадку з вантажним автомобілем із загальною масою більше ніж 3,5 т, такий штраф відповідає 10 базовим величинам.

За розмови по мобільному телефону під час руху транспортного засобу (без засобу «хендс-фрі») доведеться сплатити від 2 до 8 базових величин за кожне порушення.

Для відома: 1 базова одиниця складає 35 000 білоруських рублів.

Департамент юридичного
супроводження Конвенції МДП
Рекомендуємо до співпраці
www.uts.in.ua
https://www.nkcasmap.com.ua/
http://www.tirepd.org/
www.iru.org/index/transpark-app
Стратегічний партнер
Copyright © by AsMAP        Powered by Vis-A-Vis