Головна | Контакти | Корисні лінки
 АСОЦІАЦІЯ МІЖНАРОДНИХ АВТОМОБІЛЬНИХ ПЕРЕВІЗНИКІВ УКРАЇНИ
16.12.2025 При оформленні декларації Т1 вибирай АсМАП!    16.06.2025 Шановні перевізники для Ваших послуг TIR-паркінг АсМАП України!    04.02.2022 Доставка книжок МДП кур’єрською службою доставки.    14.04.2014 Почни з себе, нe давай хабарів!    
Четвер, 26 лютого 2026 р.
НОВИНИ | ПРО АсМАП | Письмові запити | ЄУТР | КОНКУРСИ | Інформація для вступу
Гарячі новини
24.02.2026 ВАЖЛИВЕ ДОПОВНЕННЯ - Казахстан: електронна попередня інформація (ЕПІ) через TIR-EPD...    
24.02.2026 ВІРМЕНІЯ
Щодо сплати дорожнього податку під час виконання перевезень вантажів з викори...
    
24.02.2026 ЄКМТ 2026 перерозподіл: залишок не отриманих Євро-6 – 25, Євро-5 – 13 та прав роботи до Угорщ...    
23.02.2026 Засідання Групи з автомобільного транспорту ЄКМТ: що важливо знати міжнародним перевізникам    
23.02.2026 До уваги! Проекти договірних документів між перевізником та замовником перевезення (експедито...    
18.02.2026 Німеччина
Федеральне міністерство внутрішніх справ Німеччини офіційно підтвердило про...
    
Авторизація
Логін
Пароль
 РеєструватисяЗабули пароль?
Пошук
Опитування
На данний момент немає опитувань
Старі опитування
Щодо проведення чергового засідання Змішаної українсько-фінської Комісії з питань міжнародних автомобільних перевезень пасажирів і вантажів
 Шановні перевізники!

8 лютого 2011 року в м. Гельсінкі відбулося чергового засідання Змішаної українсько-фінської Комісії з питань міжнародних автомобільних перевезень пасажирів і вантажів.

Під час засідання були обговорені важливі питання співробітництва між Україною та Фінляндією в галузі автомобільного транспорту, а також встановлені остаточна квота дозволів на 2011 рік та попередня квота дозволів на 2012 рік.

На 2011 рік сторони здійснять обмін дозволами у наступній кількості:
7500 – двосторонніх та транзитних дозволів;
130 – дозволів в/з третіх країн.

На 2012 рік сторони узгодили попередню квоту дозволів у наступній кількості:
8000 – двосторонніх та транзитних дозволів;
150 – дозволів в/з третіх країн.

Також українська та фінська сторони домовились розпочати відповідну підготовку щодо внесення змін до Угоди між Урядом України та Урядом Республіки Фінляндія про міжнародні автомобільні перевезення стосовно введення бездозвільної системи.

 

Департамент організації перевезень
та інформаційного забезпечення
Секретаріату АсМАП України

Рекомендуємо до співпраці
www.uts.in.ua
https://stenaline.com/
https://www.nkcasmap.com.ua/
http://www.tirepd.org/
www.iru.org/index/transpark-app
Стратегічний партнер
Copyright © by AsMAP        Powered by Vis-A-Vis