Головна | Контакти | Корисні лінки
 АСОЦІАЦІЯ МІЖНАРОДНИХ АВТОМОБІЛЬНИХ ПЕРЕВІЗНИКІВ УКРАЇНИ
19.01.2024  «єЧерга» ЗА і ПРОТИпропонуємо заповнити опитувальник    07.03.2023 Надання перевізникам – учасникам АсМАП України послуги з видачі гарантій Т1    30.11.2022 Шановні перевізники, з урахування можливих відключень електроенергії Заявки на отримання книжок МДП будуть прийматися до 14-00 години    07.04.2022 Наразі видача книжок МДП відбувається за попереднім телефонним запитом    04.02.2022 Доставка книжок МДП кур’єрською службою доставки.    16.03.2020 ЩО ТРЕБА ЗНАТИ ПІД ЧАС ПАНДЕМІЇ, ПОВ’ЯЗАНОЇ З КОРОНАВІРУСОМ COVID-19.    14.04.2014 Почни з себе, нe давай хабарів!    
Понеділок, 15 липня 2024 р.
НОВИНИ | ПРО АсМАП | Письмові запити | ЄУТР | КОНКУРСИ | Інформація для вступу
Гарячі новини
12.07.2024 Роз’яснення для фінансових та бухгалтерських служб учасників Асоціації...    
11.07.2024 Ще раз про оновлену Угоду між Україною та ЄС про вантажні перевезення автомобільним транспорт...    
08.07.2024 Румунія. Пілотний проект: книжка МДП + TIR-EPD = пріоритетна смуга....    
05.07.2024 Щодо призупинення видачі книжок МДП представництвом відділу МДП в м. Одеса...    
05.07.2024 Румунія-Болгарія. Ремонт дороги біля ПП Джуржду-Русе....    
04.07.2024 Україна та Норвегія погодили можливість продовження перевезень без дозволів....    
Авторизація
Логін
Пароль
 РеєструватисяЗабули пароль?
Пошук
Опитування
На данний момент немає опитувань
Старі опитування
Щодо черг транспортних засобів в міжнародних автомобільних пунктах пропуску (МАПП) на українсько-російському кордоні
 Шановні учасники Асоціації!

Як Вам відомо останнім часом суттєво збільшився час митного оформлення транспортних засобів в російській частині пунктів пропуску українсько-російського кордону, що спричинило виникнення значних черг.

З цього приводу ми звернулися до Асоціації міжнародних автомобільних перевізників Російської Федерації (АСМАП) з проханням поінформувати про причини тривалих затримок транспортних засобів в пунктах пропуску.

Як зазначається у відповіді АСМАП утворення черг зумовлене передачею з 29.06.2011р. митним органам повноважень з транспортного, ветеринарного та фітосанітарного контролю. Однак, передача митним органам додаткових функцій не супроводжувалась передачею необхідної штатної чисельності спеціалістів.

За інформацією Федеральної митної служби Росії з метою стабілізації ситуації були посилені чергові зміни в міжнародних автомобільних пунктах пропуску за рахунок залучення посадових осіб з інших структурних підрозділів митних органів, які працюють в штатному режимі.

На сьогодні напружена ситуація зберігається на українсько-російському кордоні в МАПП «Сенькова - Нові Юрковичі» та «Бачівськ - Троєбортне».

Одним з шляхів вирішення питання простоїв на кордоні, митні органи Росії вбачають у збільшенні кількості штатних одиниць спеціалістів в пунктах пропуску, рівномірному розподілі транспортних потоків та обранні перевізниками менш завантажених пунктів пропуску.

Для відстеження черг в МАПП на українсько-російському кордоні та визначення оптимального маршруту руху ЦТУ Росії рекомендує використовувати офіційний веб - сайт http://ctu.customs.ru/. На зазначеному Інтернет-порталі кожен день розміщується оперативна інформація щодо завантаженості пунктів пропуску в зоні діяльності Бєлгородської, Брянської, Вороніжської та Курської митниць.

Просимо прийняти до уваги надану інформацію при плануванні перевезень до/через територію Росії.

Департамент юридичного супроводження Конвенції МДП
Рекомендуємо до співпраці
www.uts.in.ua
Стратегічний партнер
http://www.asmap.org.ua/nkc/nkc2021.pdf
https://lex-truck.com.ua
http://www.tirepd.org/
www.iru.org/index/transpark-app
www.busandcoach.travel
dalnoboy.com
Copyright © by AsMAP        Powered by Vis-A-Vis