Головна | Контакти | Корисні лінки
 АСОЦІАЦІЯ МІЖНАРОДНИХ АВТОМОБІЛЬНИХ ПЕРЕВІЗНИКІВ УКРАЇНИ
19.01.2024  «єЧерга» ЗА і ПРОТИпропонуємо заповнити опитувальник    07.03.2023 Надання перевізникам – учасникам АсМАП України послуги з видачі гарантій Т1    30.11.2022 Шановні перевізники, з урахування можливих відключень електроенергії Заявки на отримання книжок МДП будуть прийматися до 14-00 години    07.04.2022 Наразі видача книжок МДП відбувається за попереднім телефонним запитом    04.02.2022 Доставка книжок МДП кур’єрською службою доставки.    16.03.2020 ЩО ТРЕБА ЗНАТИ ПІД ЧАС ПАНДЕМІЇ, ПОВ’ЯЗАНОЇ З КОРОНАВІРУСОМ COVID-19.    14.04.2014 Почни з себе, нe давай хабарів!    
Понеділок, 22 липня 2024 р.
НОВИНИ | ПРО АсМАП | Письмові запити | ЄУТР | КОНКУРСИ | Інформація для вступу
Гарячі новини
17.07.2024 Укртрансбезпека нагадує перевізникам про їх обов'язок контролювати термін перебування водіїв ...    
17.07.2024 Щодо призупинення видачі книжок МДП представництвом відділу МДП в м. Іршава...    
15.07.2024 Польща. Зміни в системі SENT з 1 січня 2025 року (доповнення до інформації від 26.04.2024 та ...    
12.07.2024 Роз’яснення для фінансових та бухгалтерських служб учасників Асоціації...    
11.07.2024 Ще раз про оновлену Угоду між Україною та ЄС про вантажні перевезення автомобільним транспорт...    
08.07.2024 Румунія. Пілотний проект: книжка МДП + TIR-EPD = пріоритетна смуга....    
Авторизація
Логін
Пароль
 РеєструватисяЗабули пароль?
Пошук
Опитування
На данний момент немає опитувань
Старі опитування
Відкриття на території Республіки Білорусь другої книжки МДП для продовження перевезення МДП
 

Шановні учасники Асоціації!

Доводимо до Вашого відома інформацію щодо деяких особливостей виконання перевезень МДП на території Митного союзу Росії, Білорусії та Казахстану.

Загальновідомо, що відповідно до статті 28 Конвенції МДП, 1975р., у разі якщо число відривних аркушів в книжці МДП недостатньо для здійснення всього перевезення МДП, то може бути відкрита друга книжка МДП.

При цьому друга книжка МДП відкривається, тільки після завершення операції МДП по першій книжці МДП. Закриття книжки МДП та відкриття нової повинно проводитись однією і тією ж митницею.

З урахуванням викладеного Білоруська Асоціація «БАМАП» повідомила, що у разі проведення митного огляду або через поломку транспортного засобу на шляху прямування, аварії та інших подібних обставин, коли при доставці переміщуваних товарів і транспортних засобів на склад було завершено процедуру митного транзиту та в книжці МДП не вистачає необхідної кількості листків для продовження перевезення, допускається відкриття другої книжки МДП при одночасному дотриманні наступних умов:

  • за результатами проведеного митного огляду товарів, що перевозились із використанням книжки МДП, відсутні ознаки адміністративного митного правопорушення або через поломку транспортного засобу на шляху прямування, аварії та інших подібних обставин, що переміщуються товари і транспортні засоби розміщувалися на СТЗ;
  • в книжці МДП, із застосуванням якої здійснюється перевезення, відсутнє необхідне число відривних листків для завершення у митниці призначення всього перевезення МДП;
  • перевезення по другій книжці МДП буде здійснюватися з перетином хоча б одного державного кордону в межах митної території Митного союзу (наприклад, в Росію або Казахстан).

У разі виявлення за результатами митного огляду товарів, що перевозились з використанням книжки МДП, ознак адміністративного митного правопорушення, подальша доставка таких товарів може здійснюватися тільки з використанням транзитної декларації за формою, затвердженою Рішенням Комісії Митного союзу від 18.06,2010 р. № 289 «Про форму та порядок заповнення транзитної декларації».

Згідно з роз'ясненням ДМК Республіки Білорусь від 22.11.2011г. № 02/15181 не допускається застосування книжки МДП при перевезеннях товарів в межах митної території Митного союзу, якщо таке перевезення починається на території Республіки Білорусь і при її здійсненні не передбачається переміщення товарів по території держави, яка не є членом Митного союзу.

Департамент юридичного
супроводження Конвенції МДП
Рекомендуємо до співпраці
www.uts.in.ua
Стратегічний партнер
http://www.asmap.org.ua/nkc/nkc2021.pdf
https://lex-truck.com.ua
http://www.tirepd.org/
www.iru.org/index/transpark-app
www.busandcoach.travel
dalnoboy.com
Copyright © by AsMAP        Powered by Vis-A-Vis