Головна | Контакти | Корисні лінки
 АСОЦІАЦІЯ МІЖНАРОДНИХ АВТОМОБІЛЬНИХ ПЕРЕВІЗНИКІВ УКРАЇНИ
19.01.2024  «єЧерга» ЗА і ПРОТИпропонуємо заповнити опитувальник    07.03.2023 Надання перевізникам – учасникам АсМАП України послуги з видачі гарантій Т1    30.11.2022 Шановні перевізники, з урахування можливих відключень електроенергії Заявки на отримання книжок МДП будуть прийматися до 14-00 години    07.04.2022 Наразі видача книжок МДП відбувається за попереднім телефонним запитом    04.02.2022 Доставка книжок МДП кур’єрською службою доставки.    16.03.2020 ЩО ТРЕБА ЗНАТИ ПІД ЧАС ПАНДЕМІЇ, ПОВ’ЯЗАНОЇ З КОРОНАВІРУСОМ COVID-19.    14.04.2014 Почни з себе, нe давай хабарів!    
Вівторок, 16 липня 2024 р.
НОВИНИ | ПРО АсМАП | Письмові запити | ЄУТР | КОНКУРСИ | Інформація для вступу
Гарячі новини
15.07.2024 Польща. Зміни в системі SENT з 1 січня 2025 року (доповнення до інформації від 26.04.2024 та ...    
12.07.2024 Роз’яснення для фінансових та бухгалтерських служб учасників Асоціації...    
11.07.2024 Ще раз про оновлену Угоду між Україною та ЄС про вантажні перевезення автомобільним транспорт...    
08.07.2024 Румунія. Пілотний проект: книжка МДП + TIR-EPD = пріоритетна смуга....    
05.07.2024 Щодо призупинення видачі книжок МДП представництвом відділу МДП в м. Одеса...    
05.07.2024 Румунія-Болгарія. Ремонт дороги біля ПП Джуржду-Русе....    
Авторизація
Логін
Пароль
 РеєструватисяЗабули пароль?
Пошук
Опитування
На данний момент немає опитувань
Старі опитування
Порядок
митного оформлення тимчасового ввезення/вивезення транспортних засобів, які здійснюють в’їзд або виїзд на/з території Митного союзу(Російської Федерації, Білорусі та Казахстану).
 

Шановні учасники Асоціації !

Згідно діючого законодавства яке ґрунтується на Кодексі Митного союзу, а саме його статті 350 та пов’язаних з нею рішеннях комісії Митного союзу (рішення № 422 від 14.10.2010 р. та рішення № 511 від 18.11.2010 р.): - перетинаючи зовнішні кордони Митного союзу, при в’їзді на територію Митного союзу, перевізник повинен надати спеціальну митну декларацію на транспортний засіб. Ця вимога стосується всіх транспортних засобів та контейнерів, що використовуються для перевезення вантажів а також транспортних засобів, що використовуються для перевезення пасажирів.

Процедура застосування.

1. Для завантажених транспортних засобів

Для транспортних засобів/контейнерів (з вантажем або пасажирами) при в’їзді на територію Митного союзу, у якості митних декларацій для транспортних засобів/контейнерів використовуються стандартні вантажосупровідні документи передбачені міжнародними конвенціями.

А саме: накладна CMR, книжка МДП та свідоцтво про допущення, а також особисті документи водія.

2. Для порожніх транспортних засобів

Для порожніх вантажних автомобілів/контейнерів котрі в’їжджають на територію Митного союзу (без вантажу та пасажирів), вимагається спеціальна декларація на транспортні засоби або на склад транспортних засобів та контейнерів. Форма митної декларації та порядок її заповнення установленні рішенням Комісії Митного союзу.

Декларація (зразок) повинна бути заповнена російською мовою. Назви та адреси іноземних компаній, представників, можуть бути вказані латинськими літерами, в тому числі і реєстраційні номери транспортних засобів.

Митна декларація може бути заповнена або водієм або посередником який діє від його імені.

3.Місце декларування

Стандартну форму митної декларації можна отримати в контрольно-пропускному пункті при в’їзді або виїзді з території Митного союзу. Бажано, щоб декларація була заповнена заздалегідь, до приїзду на митницю.

Ті транспортні засоби, які зареєстровані в країні, котра не є членом Митного союзу, при в їзді на його територію, реєструються в митній інформаційній системі в режимі тимчасового в’їзду, при цьому встановлюється термін перебування транспортного засобу на території Митного союзу.

Номер в’їздної декларації та дата тимчасового в’їзду вказуються в митній декларації. При виїзді транспортного засобу/контейнера, перевізник повинен представити декларацію, яка була заповнена при в’їзді у якості виїздної декларації.

Просимо врахувати ці нововведення при плануванні перевезень.

Департамент
юридичного супроводження
Конвенції МДП
Рекомендуємо до співпраці
www.uts.in.ua
Стратегічний партнер
http://www.asmap.org.ua/nkc/nkc2021.pdf
https://lex-truck.com.ua
http://www.tirepd.org/
www.iru.org/index/transpark-app
www.busandcoach.travel
dalnoboy.com
Copyright © by AsMAP        Powered by Vis-A-Vis