Головна | Контакти | Корисні лінки
 АСОЦІАЦІЯ МІЖНАРОДНИХ АВТОМОБІЛЬНИХ ПЕРЕВІЗНИКІВ УКРАЇНИ
14.04.2014 Почни з себе, нe давай хабарів!    
Вівторок, 24 квітня 2018 р.
НОВИНИ | ПРО АсМАП | ВІЗИ | ЄУТР | КОНКУРСИ | ДОШКА ОГОЛОШЕНЬ
Гарячі новини
23.04.2018 До уваги Користувачів програми TIR-EPD!
Щодо подачі попередньої інформації в Литву<...
    
20.04.2018 Щодо здійснення перевезень вантажів через пункт пропуску Ягодин – Дорохуськ...    
19.04.2018 Відділом МДП в м. Львові 2 травня 2018 року видача та прийом книжок МДП здійснюватись ...    
19.04.2018 До уваги учасників АсМАП України Львівської та Івано-Франківської областей!...    
18.04.2018 Угорщина. Щодо результатів проведення чергового засідання Змішаної українсько-угорської Коміс...    
16.04.2018 До уваги учасників АсМАП України Закарпатської області!...    
Авторизація
Логін
Пароль
 РеєструватисяЗабули пароль?
Пошук
Опитування
На данний момент немає опитувань
Старі опитування
www.uts.in.ua
Стратегічний партнер
https://asmap-nkc.wixsite.com/code 
http://www.tirepd.org/
www.asmap-inform.com.ua
http://www.asmap-inform.com.ua/service_asmap_ukr.php
www.iru.org/index/bwt-app
www.busandcoach.travelwww.iru.org/index/transpark-app
dalnoboy.com
www.gps.ua
Після реконструкції відкрито міжнародний автомобільний пункт пропуску «Ягодин»
 

17 травня 2012 року на Волині відкрито в’їзну частину міжнародного автомобільного пункту пропуску «Ягодин». Починаючи з 14 години вантажні та легкові автомобілі проходять оформлення у реконструйованому пункті пропуску. Нагадаємо, упродовж останніх півтора року вантажівки проходили оформлення на приватному терміналі, що розташований неподалік МАПП. Відтепер оформлення повертається безпосередньо до пункту пропуску.

За словами начальника Ягодинської митниці Романа Микитюка, за наявності у перевізників усіх необхідних дозвільних документів на в’їзд в Україну, митники зможуть оформлювати до 400 автомобілів за зміну. Для порівняння: до реконструкції ця цифра коливалася в межах 200-250 авто. Відтак сьогодні, після проведення реконструкції, МАПП «Ягодин» залишається найбільшим пунктом пропуску в Україні.

На церемонії відкриття МАПП «Ягодин» були присутні голова Державної митної служби нашої держави Ігор Калетник, голова Державної прикордонної служби України Микола Литвин, голова Волинської облдержадміністрації Борис Климчук, інші офіційні особи області. Також церемонія відбувалася за участі представників митної та прикордонної служб Республіки Польща.

Голова Держмитслужби Ігор Калєтнік підкреслив, що необхідність посилення цього напрямку обумовлена постійним зростанням товарообігу України з Польщею. Адже лише за 4 місяці цього року він зріс на 10 відсотків та склав майже 2 млрд. дол. США. А товарообіг з Євросоюзом - до 13 млрд. доларів.

На «Ягодині» запроваджено автоматизовану систему «фільтр пункту пропуску». Сканер для вантажних автомобілів дозволяє здійснювати контроль без відкриття вантажного відсіку та вивантаження товарів. Таким чином, скорочується час проходження процедур. Забезпечено швидке оформлення вантажів, транспортних засобів і громадян. Час митного оформлення складає для вантажного автомобіля – 2 години, автобуса – 30 хвилин, легкового автомобіля на зеленому коридорі до 10 хвилин, громадянина – 2 хвилини

Митне оформлення вантажів здійснюється за принципом «єдиного вікна». Декларант подає документи лише один раз – митнику. І після завершення всіх процедур від нього ж отримує оформлені документи.

Очікується, що під час проведення в Україні Євро 2012, саме цим шляхом скористається значна кількість туристів та уболівальників. У пункті пропуску «Ягодин» передбачена наявність окремої смуги руху «Євро 2012» для переміщення збірних футбольних команд, представників УЄФА, вболівальників та організованих туристичних груп.

Прес-служба АсМАП України
Copyright © by AsMAP        Powered by Vis-A-Vis