Головна | Контакти | Корисні лінки
 АСОЦІАЦІЯ МІЖНАРОДНИХ АВТОМОБІЛЬНИХ ПЕРЕВІЗНИКІВ УКРАЇНИ
16.12.2025 При оформленні декларації Т1 вибирай АсМАП!    16.06.2025 Шановні перевізники для Ваших послуг TIR-паркінг АсМАП України!    04.02.2022 Доставка книжок МДП кур’єрською службою доставки.    14.04.2014 Почни з себе, нe давай хабарів!    
Середа, 25 березня 2026 р.
НОВИНИ | ПРО АсМАП | Письмові запити | ЄУТР | КОНКУРСИ | Інформація для вступу
Гарячі новини
24.03.2026 Щодо розробки змін до ліцензійних умов...    
20.03.2026 Щодо запобігання проблемам при в’їзді до Румунії з використанням ввізної декларації ENS, под...    
18.03.2026 Щодо проблем при в’їзді до Болгарії з використанням ввізної декларації ENS, поданої через T...    
18.03.2026 Щодо уточнення списку товарів, що підлягають реєстрації в SENT...    
17.03.2026  Семінар: «Як зекономити на дорогах. Актуальні системи знижок на оплату доріг в ЄС»....    
17.03.2026 ЄКМТ: нові правила щодо припинення дії дозволів ....    
Авторизація
Логін
Пароль
 РеєструватисяЗабули пароль?
Пошук
Опитування
На данний момент немає опитувань
Старі опитування
Щодо Проект наказу Міністерства фінансів України "Про затвердження Порядку виконання митних формальностей при здійсненні транзитних переміщень"
 

Шановні учасники Асоціації !

Асоціацією продовжується робота спрямована на врахування пропозицій автоперевізників при напрацюванні відповідних нормативних документів у зв’язку із введення в дію нового Митного кодексу України.

На сьогодні на офіційному сайті Міністерства фінансів України оприлюднено Проект наказу Міністерства фінансів України "Про затвердження Порядку виконання митних формальностей при здійсненні транзитних переміщень". (текст наказу)

Наказом буде затверджено нову процедуру виконання митного контролю та оформлення при здійсненні міжнародних автомобільних вантажних перевезень. Із набранням чинності цього Наказу втрачає чинність низка діючих наказів Держмитслужби, у тому числі Наказ ДМСУ від 08 грудня 1998 року № 771 "Про затвердження Положення про порядок здійснення контролю за доставкою вантажів у митниці призначення".

Просимо розглянути даний проект наказу та до 25.06.2012р. надати в Секретаріат Асоціації свої зауваження та пропозиції для узагальнення та подальшого інформування Мінфіну.

Департамент юридичного супроводження Конвенції МДП
Рекомендуємо до співпраці
www.uts.in.ua
https://stenaline.com/
https://www.nkcasmap.com.ua/
http://www.tirepd.org/
www.iru.org/index/transpark-app
Стратегічний партнер
Copyright © by AsMAP        Powered by Vis-A-Vis