Головна | Контакти | Корисні лінки
 АСОЦІАЦІЯ МІЖНАРОДНИХ АВТОМОБІЛЬНИХ ПЕРЕВІЗНИКІВ УКРАЇНИ
19.01.2024  «єЧерга» ЗА і ПРОТИпропонуємо заповнити опитувальник    07.03.2023 Надання перевізникам – учасникам АсМАП України послуги з видачі гарантій Т1    30.11.2022 Шановні перевізники, з урахування можливих відключень електроенергії Заявки на отримання книжок МДП будуть прийматися до 14-00 години    07.04.2022 Наразі видача книжок МДП відбувається за попереднім телефонним запитом    04.02.2022 Доставка книжок МДП кур’єрською службою доставки.    16.03.2020 ЩО ТРЕБА ЗНАТИ ПІД ЧАС ПАНДЕМІЇ, ПОВ’ЯЗАНОЇ З КОРОНАВІРУСОМ COVID-19.    14.04.2014 Почни з себе, нe давай хабарів!    
Вівторок, 16 липня 2024 р.
НОВИНИ | ПРО АсМАП | Письмові запити | ЄУТР | КОНКУРСИ | Інформація для вступу
Гарячі новини
15.07.2024 Польща. Зміни в системі SENT з 1 січня 2025 року (доповнення до інформації від 26.04.2024 та ...    
12.07.2024 Роз’яснення для фінансових та бухгалтерських служб учасників Асоціації...    
11.07.2024 Ще раз про оновлену Угоду між Україною та ЄС про вантажні перевезення автомобільним транспорт...    
08.07.2024 Румунія. Пілотний проект: книжка МДП + TIR-EPD = пріоритетна смуга....    
05.07.2024 Щодо призупинення видачі книжок МДП представництвом відділу МДП в м. Одеса...    
05.07.2024 Румунія-Болгарія. Ремонт дороги біля ПП Джуржду-Русе....    
Авторизація
Логін
Пароль
 РеєструватисяЗабули пароль?
Пошук
Опитування
На данний момент немає опитувань
Старі опитування
Щодо проекту наказу Міністерства фінансів України “Про надання підприємству статусу уповноваженого економічного оператора”
 

Шановні учасники Асоціації!

Міністерством фінансів України оприлюднено проект наказу “Про надання підприємству статусу уповноваженого економічного оператора” (УЕО), який підготовлено відповідно до глави другої Митного кодексу України (МКУ).

Зазначеним проектом передбачено затвердження:

Серед спеціальних спрощень, що надаються уповноваженому економічному оператору ст. 15 МКУ передбачено звільнення від надання гарантії при здійсненні внутрішнього митного транзиту товарів (крім підакцизних), якщо декларантом є уповноважений економічний оператор.

Необхідно зазначити, що інформація, викладена в анкеті з результатами самооцінки підприємства, використовується митними органами з метою вирішення питання щодо можливості надання підприємству статусу УЕО, який, у свою чергу, надає право на застосування спеціальних спрощень, передбачених Митним кодексом України.

При ознайомленні з питаннями анкети слід мати на увазі, що з точки зору забезпечення функціонування міжнародних ланцюгів постачання товарів кожне підприємство виконує, як правило, лише частину необхідних для цього функцій. В залежності від таких функцій суб’єкти зовнішньоекономічної діяльності умовно розподіляються на категорії: виробники, експортери, відправники вантажів, утримувачі складів, митні брокери, перевізники, імпортери.

Отже, при заповнені анкети не потрібно надавати відомості на питання, які не мають відношення до діяльності (функцій) підприємства. У таких випадках після тексту питання слід зазначити: “Питання не має відношення до діяльності підприємства”, “Не застосовується” тощо. Далі необхідно викласти короткий коментар з відповідним поясненням, зокрема, можна послатися на функції, які виконує підприємство, тип сертифіката, на отримання якого воно претендує, тощо.

Просимо прийняти до уваги наведену інформацію.

Департамент юридичного супроводження
Конвенції МДП
Рекомендуємо до співпраці
www.uts.in.ua
Стратегічний партнер
http://www.asmap.org.ua/nkc/nkc2021.pdf
https://lex-truck.com.ua
http://www.tirepd.org/
www.iru.org/index/transpark-app
www.busandcoach.travel
dalnoboy.com
Copyright © by AsMAP        Powered by Vis-A-Vis