Головна | Контакти | Корисні лінки
 АСОЦІАЦІЯ МІЖНАРОДНИХ АВТОМОБІЛЬНИХ ПЕРЕВІЗНИКІВ УКРАЇНИ
19.01.2024  «єЧерга» ЗА і ПРОТИпропонуємо заповнити опитувальник    07.03.2023 Надання перевізникам – учасникам АсМАП України послуги з видачі гарантій Т1    30.11.2022 Шановні перевізники, з урахування можливих відключень електроенергії Заявки на отримання книжок МДП будуть прийматися до 14-00 години    07.04.2022 Наразі видача книжок МДП відбувається за попереднім телефонним запитом    04.02.2022 Доставка книжок МДП кур’єрською службою доставки.    16.03.2020 ЩО ТРЕБА ЗНАТИ ПІД ЧАС ПАНДЕМІЇ, ПОВ’ЯЗАНОЇ З КОРОНАВІРУСОМ COVID-19.    14.04.2014 Почни з себе, нe давай хабарів!    
Вівторок, 16 липня 2024 р.
НОВИНИ | ПРО АсМАП | Письмові запити | ЄУТР | КОНКУРСИ | Інформація для вступу
Гарячі новини
15.07.2024 Польща. Зміни в системі SENT з 1 січня 2025 року (доповнення до інформації від 26.04.2024 та ...    
12.07.2024 Роз’яснення для фінансових та бухгалтерських служб учасників Асоціації...    
11.07.2024 Ще раз про оновлену Угоду між Україною та ЄС про вантажні перевезення автомобільним транспорт...    
08.07.2024 Румунія. Пілотний проект: книжка МДП + TIR-EPD = пріоритетна смуга....    
05.07.2024 Щодо призупинення видачі книжок МДП представництвом відділу МДП в м. Одеса...    
05.07.2024 Румунія-Болгарія. Ремонт дороги біля ПП Джуржду-Русе....    
Авторизація
Логін
Пароль
 РеєструватисяЗабули пароль?
Пошук
Опитування
На данний момент немає опитувань
Старі опитування
Щодо контролю прикордонного руху в пунктах пропуску для автомобільного сполучення українсько-угорського кордону!
 

Шановні учасники Асоціації!

25.11.2012 року набрала чинності Угода між Урядами України та Угорщини про контроль прикордонного руху в пунктах пропуску через державний кордон для автомобільного та залізничного сполучення.

Мета Угоди – спрощення та прискорення контролю прикордонного руху в пунктах пропуску через українсько-угорський державний кордон.

Угода визначає принципи та правила взаємодії органів, що здійснюють контроль прикордонного руху, визначає місце розташування, режими функціонування та порядок використання пунктів пропуску.

З метою зменшення часу очікування, попередження та усунення перешкод щодо пропуску контролюючі органи України та Угорщини інформують одна одну про перешкоди, що виникають (терміни очікування, періодичні обмеження пропуску, заходи з посилення контролю) та здійснюють узгоджені дії.

Звертаємо Вашу увагу, що відповідно до зазначеної Угоди перевезення деяких видів товарів автомобільним транспортом можливе лише через пункт пропуску «Чоп-Захонь», а саме:

  • товари рослинного та тваринного походження, для яких відповідно до внутрішнього законодавства держав договірних Сторін є обов’язковим контроль фітосанітарної та ветеринарної служб;
  • небезпечні товари.

Небезпечним вважається товар, перевезення якого необхідно здійснювати за правилами ADR та RID. Компетентні органи Держав Сторін повідомляють один одного та забезпечують оголошення переліку небезпечних товарів, які перевозяться автомобільними шляхами за визначеними маршрутами.

З метою розвитку співробітництва та обміну інформацією, Угодою передбачено створення спільного контактного пункту в п/п «Захонь» (Угорщина). Загалом це дозволить зменшити завантаженість п/п «Чоп – Захонь» та створить більш комфортні умови для учасників міжнародного руху.

Крім того, посадові особи однієї Договірної Сторони не можуть відмовити у поверненні та прийнятті транспортних засобів та товарів, які були ними пропущені, якщо службові особи іншої Договірної Сторони не дозволили їх ввезення.

Департамент юридичного супроводження
Конвенції МДП 
Рекомендуємо до співпраці
www.uts.in.ua
Стратегічний партнер
http://www.asmap.org.ua/nkc/nkc2021.pdf
https://lex-truck.com.ua
http://www.tirepd.org/
www.iru.org/index/transpark-app
www.busandcoach.travel
dalnoboy.com
Copyright © by AsMAP        Powered by Vis-A-Vis