Головна | Контакти | Корисні лінки
 АСОЦІАЦІЯ МІЖНАРОДНИХ АВТОМОБІЛЬНИХ ПЕРЕВІЗНИКІВ УКРАЇНИ
14.04.2014 Почни з себе, нe давай хабарів!    
П'ятниця, 19 жовтня 2018 р.
НОВИНИ | ПРО АсМАП | ВІЗИ | ЄУТР | КОНКУРСИ | ДОШКА ОГОЛОШЕНЬ
Гарячі новини
19.10.2018 Проблеми з перебуванням водіїв у Швейцарії ...    
19.10.2018 Увага перевізників!
Навчально –консультаційний центр АсМАП України проводить на...
    
18.10.2018 Щодо закінчення дозволів Словаччини (двосторонніх) квоти 2018 року!...    
17.10.2018 До уваги перевізників...    
17.10.2018 Туреччина.
Кількість палива, яку дозволено ввозити в паливних баках напівпричепа - рефриж...
    
17.10.2018 Щодо прийому електронних анкет на участь у конкурсі для отримання дозволів ЄКМТ на 2019 рік (...    
Авторизація
Логін
Пароль
 РеєструватисяЗабули пароль?
Пошук
Опитування
На данний момент немає опитувань
Старі опитування
www.uts.in.ua
Стратегічний партнер
https://asmap-nkc.wixsite.com/code 
http://www.tirepd.org/
www.asmap-inform.com.ua
http://www.asmap-inform.com.ua/service_asmap_ukr.php
www.iru.org/index/bwt-app
www.busandcoach.travelwww.iru.org/index/transpark-app
dalnoboy.com
www.gps.ua
Зустріч в посольстві Республіки Іран в Україні
 

17 квітня 2013 року в посольстві Республіки Іран в Україні відбулась зустріч представників АсМАП України з заступником Міністра транспорту Республіки Іран, керівником відомства автомобільного транспорту, спеціальним представником уряду з транзитних перевезень паном Шахріаром Афандізаде. Асоціацію міжнародних перевізників представляли віце-президент Асоціації Юрій Кучинський та перший заступник голови Ради АсМАП Володимир Гриненко.

В ході зустрічі представники АсМАП України поінформували пана Шахріара Афандізаде про діяльність учасників Асоціації на ринку міжнародних автоперевезень. Сьогодні українські міжнародні автоперевізники зацікавлені у розвитку транспортного коридору ТРАСЕКА (ТRACECA - Transport Corridor Europe Caucasus Asia). Адже це єдиний проект євроазійського транспортного коридору за напрямом Захід-Схід з Європи, з перетином Чорного моря, через Кавказ і Каспійське море з виходом на Центральну Азію. Він відповідає глобальній стратегії ЄС з надання сприяння політичної і економічної незалежності держав Центральної Азії та Південного Кавказу шляхом збільшення можливості їх виходу на європейські та світові ринки через альтернативні транспортні коридори. Зрештою ТРАСЕКА повинна зістикуватися з Транс-Європейськими Мережами (TENs). Слід враховувати - щорічний торговий оборот між Азією і Європою перевищує $ 2 трлн, при цьому частка транспортних витрат становить $ 200 млрд. Отже, це великий ринок перевезень, на якому можуть плідно працювати перевізники з різних країн.

Однак, як зазначив Юрій Кучинський, останнім часом у вітчизняних перевізників виникають певні труднощі із розвитком «східного» напрямку. Зокрема, з відкриттям іранських віз українськими водіями, для отримання яких компетентні органи Республіки Іран вимагають оригінал запрошення іранських партнерів. Крім того, візи видаються строком дії лише на 1 – 3 місяці з терміном перебування в країні 15 діб, що вкрай негативно позначається на роботі українських перевізників.

Пан Шахріар Афандізаде висловив своє бачення піднятої представниками АсМАП проблеми, запевнивши, що докладе максимум зусиль для її позитивного вирішення.

Крім того учасники зустрічі обговорили питання плати за користування автошляхами Ірану, порядок розмитнення вантажів за системою МДП та інші актуальні питання розвитку взаємовигідної співпраці між перевізниками України та Ірану.

По завершенню зустрічі Юрій Кучинський подарував високому гостю ювілейне видання книги «20 років АсМАП України: працюємо разом задля кращого майбутнього» та висловив упевненість у сталому розвитку відносин між перевізниками наших країн.

Прес-служба АсМАП України
Copyright © by AsMAP        Powered by Vis-A-Vis