Головна | Контакти | Корисні лінки
 АСОЦІАЦІЯ МІЖНАРОДНИХ АВТОМОБІЛЬНИХ ПЕРЕВІЗНИКІВ УКРАЇНИ
19.01.2024  «єЧерга» ЗА і ПРОТИпропонуємо заповнити опитувальник    07.03.2023 Надання перевізникам – учасникам АсМАП України послуги з видачі гарантій Т1    30.11.2022 Шановні перевізники, з урахування можливих відключень електроенергії Заявки на отримання книжок МДП будуть прийматися до 14-00 години    07.04.2022 Наразі видача книжок МДП відбувається за попереднім телефонним запитом    04.02.2022 Доставка книжок МДП кур’єрською службою доставки.    16.03.2020 ЩО ТРЕБА ЗНАТИ ПІД ЧАС ПАНДЕМІЇ, ПОВ’ЯЗАНОЇ З КОРОНАВІРУСОМ COVID-19.    14.04.2014 Почни з себе, нe давай хабарів!    
Понеділок, 15 липня 2024 р.
НОВИНИ | ПРО АсМАП | Письмові запити | ЄУТР | КОНКУРСИ | Інформація для вступу
Гарячі новини
12.07.2024 Роз’яснення для фінансових та бухгалтерських служб учасників Асоціації...    
11.07.2024 Ще раз про оновлену Угоду між Україною та ЄС про вантажні перевезення автомобільним транспорт...    
08.07.2024 Румунія. Пілотний проект: книжка МДП + TIR-EPD = пріоритетна смуга....    
05.07.2024 Щодо призупинення видачі книжок МДП представництвом відділу МДП в м. Одеса...    
05.07.2024 Румунія-Болгарія. Ремонт дороги біля ПП Джуржду-Русе....    
04.07.2024 Україна та Норвегія погодили можливість продовження перевезень без дозволів....    
Авторизація
Логін
Пароль
 РеєструватисяЗабули пароль?
Пошук
Опитування
На данний момент немає опитувань
Старі опитування
Щодо способів надання митним органам в пунктах пропуску на кордоні документів та відомостей в електронному вигляді
 

Шановні учасники Асоціації!

Як вже повідомлялось (інформація Департаменту від 14.03.2013 р.) згідно "Порядку виконання митних формальностей при здійсненні транзитних переміщень", затвердженого Наказом Міністрів Фінансів України від 09.10.2012 р. №1066, для здійснення контролю за переміщенням товарів, які ввозяться на митну територію України з будь-якою метою, як документ контролю за переміщенням товарів, поряд з попередньою декларацією (ПД), може використовуватись книжка МДП.

Відповідно до п.6.4. цього Порядку, для здійснення контролю за транзитом товарів на умовах Конвенції МДП перевізник, або уповноважена ним особа подає посадовій особі митниці (в пункті пропуску) книжку МДП, товаросупровідні (товаротранспортні) документи та відомості в електронному вигляді, джерелом яких є графи книжки МДП та товаросупровідні (товаротранспортні) документи на товари.

З метою визначення можливих способів надання митному органу необхідної інформації в електронному вигляді, зокрема, з використанням електронного накопичувача інформації (диск, флеш-карта пам’яті..), ми звернулись до Департаменту митної справи Міністерства доходів і зборів України.

В своїй відповіді Департаментом підтверджено можливість під час декларування у митний режим транзиту товарів з використанням книжки МДП подання митному органу декларантом або уповноваженою ним особою накопичувача інформації з завчасно підготовленою електронною інформацією з відомостями про товари.

При цьому зазначено, що відповідно до частини 8 ст. 264 Митного кодексу України, з моменту прийняття митним органом митної декларації вона є документом, що засвідчує факти, які мають юридичне значення, а декларант або уповноважена ним особа несе відповідальність за надання недостовірних відомостей, наведених у цій декларації.

Пропонуємо ознайомитись з листом Департаменту митної справи Міністерства доходів і зборів України.

Департамент юридичного супроводження
Конвенції МДП
Рекомендуємо до співпраці
www.uts.in.ua
Стратегічний партнер
http://www.asmap.org.ua/nkc/nkc2021.pdf
https://lex-truck.com.ua
http://www.tirepd.org/
www.iru.org/index/transpark-app
www.busandcoach.travel
dalnoboy.com
Copyright © by AsMAP        Powered by Vis-A-Vis