Головна | Контакти | Корисні лінки
 АСОЦІАЦІЯ МІЖНАРОДНИХ АВТОМОБІЛЬНИХ ПЕРЕВІЗНИКІВ УКРАЇНИ
14.04.2014 Почни з себе, нe давай хабарів!    
Понеділок, 22 жовтня 2018 р.
НОВИНИ | ПРО АсМАП | ВІЗИ | ЄУТР | КОНКУРСИ | ДОШКА ОГОЛОШЕНЬ
Гарячі новини
19.10.2018 Проблеми з перебуванням водіїв у Швейцарії ...    
19.10.2018 Увага перевізників!
Навчально –консультаційний центр АсМАП України проводить на...
    
18.10.2018 Щодо закінчення дозволів Словаччини (двосторонніх) квоти 2018 року!...    
17.10.2018 До уваги перевізників...    
17.10.2018 Туреччина.
Кількість палива, яку дозволено ввозити в паливних баках напівпричепа - рефриж...
    
17.10.2018 Щодо прийому електронних анкет на участь у конкурсі для отримання дозволів ЄКМТ на 2019 рік (...    
Авторизація
Логін
Пароль
 РеєструватисяЗабули пароль?
Пошук
Опитування
На данний момент немає опитувань
Старі опитування
www.uts.in.ua
Стратегічний партнер
https://asmap-nkc.wixsite.com/code 
http://www.tirepd.org/
www.asmap-inform.com.ua
http://www.asmap-inform.com.ua/service_asmap_ukr.php
www.iru.org/index/bwt-app
www.busandcoach.travelwww.iru.org/index/transpark-app
dalnoboy.com
www.gps.ua
18 липня на кільцевій дорозі Бориспіль-Бровари відкрито новий TIR-паркінг АсМАП України європейського зразку
 

18 липня українські вантажні автоперевізники отримали чудовий подарунок – на 9 км. кільцевої автодороги Бориспіль-Бровари відкрито TIR-паркінг АсМАП України.

Новий TIR-паркінг розташований на перехресті головних транспортних коридорів Схід-Захід, Північ-Південь і знаходиться в безпосередній близькості від головного транспортного вузла країни - міста Київ. Паркінг розрахований на стоянку 50 великовантажних автотранспортних засобів (в тому числі 10 автопоїздів-рефрижераторів). Стоянка займає площу більше 10 тис. кв. м, а загальна площа всього комплексу - майже 4 га. На його території розташовано трансформаторну підстанцію для живлення рефрижераторів під час стоянки, 2 будинки з комплексного обслуговування водіїв з кімнатами відпочинку прання та сушки білизни. Також на території паркінгу водії зможуть поїсти в кафе, скористатися послугами інтернету та факсимільного зв’язку.

Новий паркінг відповідає вимогам сервісу та безпеки LABEL (проекту ЄС для сертифікації стоянок вантажного транспорту) і забезпечений сучасною системою охорони. У відкритті TIR-паркінгу взяли участь Віце-прем'єр України Олександр Вілкул, президент АсМАП України Леонід Костюченко, голова Київської облдержадміністрації Анатолій Присяжнюк, заступник міністра інфраструктури Костянтин Єфименко, голова Державного агентства автомобільних доріг Євген Прусенко, міський голова м. Бориспіль Анатолій Федорчук, члени Ради АсМАП України.

«Уряд здійснює заходи з вирішення системної проблеми недостатньої кількості стоянок для великовантажного автотранспорту навколо Києва та обласних центрів. Зокрема, в Києві та Київській області вже визначено 15 ділянок для створення таких паркінгів. Наявність спеціально обладнаних місць для парковки великовантажного транспорту дуже важливо як для літнього, так і для зимового періоду. Це сприяє збереженню покриття автодоріг, підвищує безпеку дорожнього руху», - сказав Віце-прем’єр-міністр України Олександр Вілкул.

Президент Асоціації міжнародних автоперевізників України Леонід Костюченко, у свою чергу, зазначив, що одним з основних завдань будівництва першої черги TIR-паркінгу європейського зразку є безпека водіїв та вантажів, забезпечення безпеки на автошляхах держави та підвищення транзитного потенціалу України.

Будівництво другої черги комплексу, передбачає розширення TIR-паркінгу з наданням послуг мийки вантажних автомобілів, їх зважування, шиномонтажу, установки та ремонту тахографів, діагностики та сертифікації вантажівок, продажу автозапчастин, установки, ремонту та налаштування радіостанцій і пр.

На третьому етапі розвитку планується будівництво готелю для відпочинку водіїв та автосалону з продажу вантажної техніки.

Детальна інформація про TIR-паркінг АсМАП України на веб-порталі «АсМАП-Інформ», в телепрограмі «УкрАвтоКонтинент» та шпальтах журналу «УкрАвтоКонтинент».

Прес-служба
Copyright © by AsMAP        Powered by Vis-A-Vis