Головна | Контакти | Корисні лінки
 АСОЦІАЦІЯ МІЖНАРОДНИХ АВТОМОБІЛЬНИХ ПЕРЕВІЗНИКІВ УКРАЇНИ
14.04.2014 Почни з себе, нe давай хабарів!    
Четвер, 26 квітня 2018 р.
НОВИНИ | ПРО АсМАП | ВІЗИ | ЄУТР | КОНКУРСИ | ДОШКА ОГОЛОШЕНЬ
Гарячі новини
24.04.2018 Польща. Дорохуськ: ремонтні роботи на кордоні...    
24.04.2018 У м. Черкаси з 1 травня 2018 року припиняє роботу представництво по видачі та прийому книжо...    
24.04.2018 У м. Харкові з 25 по 27 квітня 2018 року видача та прийом книжок МДП здійснюватися не б...    
23.04.2018 Щодо подачі попередньої інформації в Литву...    
23.04.2018 До уваги Користувачів програми TIR-EPD!
Щодо подачі попередньої інформації в Литву<...
    
20.04.2018 Щодо здійснення перевезень вантажів через пункт пропуску Ягодин – Дорохуськ...    
Авторизація
Логін
Пароль
 РеєструватисяЗабули пароль?
Пошук
Опитування
На данний момент немає опитувань
Старі опитування
www.uts.in.ua
Стратегічний партнер
https://asmap-nkc.wixsite.com/code 
http://www.tirepd.org/
www.asmap-inform.com.ua
http://www.asmap-inform.com.ua/service_asmap_ukr.php
www.iru.org/index/bwt-app
www.busandcoach.travelwww.iru.org/index/transpark-app
dalnoboy.com
www.gps.ua
Робоча нарада в Міністерстві інфраструктури України
 

3 жовтня в Міністерстві інфраструктури України відбулась робоча нарада першого заступника Міністра Костянтина Єфименка з міжнародними автоперевізниками, присвячена забезпеченню належного виконання положень Порядку оформлення і видачі дозволів на поїздку по територіях іноземних держав при виконанні перевезень пасажирів і вантажів автомобільним транспортом у міжнародному сполученні в частині контролю за оформленням, видачею, використанням та поверненням дозволів, які мають обмежені річні квоти.

В нараді взяли участь Директор департаменту автомобільного транспорту міністерства Дмитро Петухов, начальник Укртрансінспекції Євген Пронченко, Президент АсМАП України Леонід Костюченко, члени Ради Асоціації, перевізники-учасники АсМАП України.

Відкриваючи нараду перший заступник Міністра інфраструктури Костянтин Єфименко зазначив, що за даними Укртрансінспекції, за 8 місяців зі 721 тис. дозволів (загальної кількості отриманих для використовування українськими перевізниками) оформлено близько 520 тис. штук, що складає 72%. Але в свою чергу з оформлених дозволів використано та повернуто лише 496 тис. шт. (95%). Нібито ситуація не викликає занепокоєння, як би не той факт, що 24 тис. дозволів, що знаходяться на руках в основному припадає на «дефіцитні напрямки» і, в свою чергу, унеможливлює прогрес у переговорному процесі з компетентними органами відповідних іноземних країн щодо збільшення річних квот для українських перевізників. «Притримування дефіциту на кінець року – є неприпустимим», - наголосив Костянтин Єфименко.

Розуміючи, що дані факти виникають не тільки через вину перевізника, прийнято рішення провести відповідні документальні звірки з перевізниками та проведення позачергової спеціальної перевірки ПВД «Одеса» та ПВД «Чернівці» (де зареєстровані найбільші зловживання держслужбовців по видачі дозволів) протягом найближчих 10 днів.

Учасників наради було поінформовано, що з 1 січня 2014 року планується запустити електронну програму з організації системного обліку та контролю за видачею, використанням та поверненням дозволів. Така автоматична система має унеможливити видачу наступного дозволу, якщо попередній не буде повернено вчасно. Також планується посилити контроль під час видачі дозволів, у тому числі це стосуватиметься: автоперевізників, автомобіля, виду дозволу і країни, дати видачі та повернення, наявності виправлень на дозволи, а також пункту видачі, імені водія та працівника Укртрансінспекції.

Президент АсМАП України Леонід Костюченко у своєму виступі підняв низку проблемних питань, які негативно впливають на розвиток галузі міжнародних перевезень. Зокрема, створення економічного механізму оновлення рухомого складу для міжнародних перевезень вантажів та пасажирів транспортними засобами високих європейських технічних та екологічних стандартів, лібералізація міжнародних автомобільних перевезень, запровадження міжнародного сертифікату зважування, активізація роботи з підписанням двосторонньої угоди про автомобільні перевезення між Україною та Китаєм та інші.

З метою оперативного вирішення нагальних потреб перевізників, прийнято рішення проводити подібні наради щоквартально.

Copyright © by AsMAP        Powered by Vis-A-Vis