Головна | Контакти | Корисні лінки
 АСОЦІАЦІЯ МІЖНАРОДНИХ АВТОМОБІЛЬНИХ ПЕРЕВІЗНИКІВ УКРАЇНИ
19.01.2024  «єЧерга» ЗА і ПРОТИпропонуємо заповнити опитувальник    07.03.2023 Надання перевізникам – учасникам АсМАП України послуги з видачі гарантій Т1    30.11.2022 Шановні перевізники, з урахування можливих відключень електроенергії Заявки на отримання книжок МДП будуть прийматися до 14-00 години    07.04.2022 Наразі видача книжок МДП відбувається за попереднім телефонним запитом    04.02.2022 Доставка книжок МДП кур’єрською службою доставки.    16.03.2020 ЩО ТРЕБА ЗНАТИ ПІД ЧАС ПАНДЕМІЇ, ПОВ’ЯЗАНОЇ З КОРОНАВІРУСОМ COVID-19.    14.04.2014 Почни з себе, нe давай хабарів!    
П'ятниця, 19 квітня 2024 р.
НОВИНИ | ПРО АсМАП | Письмові запити | ЄУТР | КОНКУРСИ | Інформація для вступу
Гарячі новини
18.04.2024 Щодо оприлюднення перерозподілу дозволів ЄКМТ серед українських перевізників на 2024 рік!...    
12.04.2024 Україна та Чорногорія погодили «транспортний безвіз» для вантажних перевезень ....    
11.04.2024 24 перевізників відключено від Системи «ШЛЯХ» за системне порушення військовозобов’язаними пр...    
11.04.2024 Комітет з питань транспорту та інфоструктури Верховної Ради України рекомендував до другого...    
04.04.2024 Німеччина. Закриття автобану А7 (05.04-08.04.2024)...    
03.04.2024 ROADPOL. Перевірки автобусів та вантажівок. 13-19 травня....    
Авторизація
Логін
Пароль
 РеєструватисяЗабули пароль?
Пошук
Опитування
На данний момент немає опитувань
Старі опитування
Робоча нарада в Міністерстві інфраструктури України
 

3 жовтня в Міністерстві інфраструктури України відбулась робоча нарада першого заступника Міністра Костянтина Єфименка з міжнародними автоперевізниками, присвячена забезпеченню належного виконання положень Порядку оформлення і видачі дозволів на поїздку по територіях іноземних держав при виконанні перевезень пасажирів і вантажів автомобільним транспортом у міжнародному сполученні в частині контролю за оформленням, видачею, використанням та поверненням дозволів, які мають обмежені річні квоти.

В нараді взяли участь Директор департаменту автомобільного транспорту міністерства Дмитро Петухов, начальник Укртрансінспекції Євген Пронченко, Президент АсМАП України Леонід Костюченко, члени Ради Асоціації, перевізники-учасники АсМАП України.

Відкриваючи нараду перший заступник Міністра інфраструктури Костянтин Єфименко зазначив, що за даними Укртрансінспекції, за 8 місяців зі 721 тис. дозволів (загальної кількості отриманих для використовування українськими перевізниками) оформлено близько 520 тис. штук, що складає 72%. Але в свою чергу з оформлених дозволів використано та повернуто лише 496 тис. шт. (95%). Нібито ситуація не викликає занепокоєння, як би не той факт, що 24 тис. дозволів, що знаходяться на руках в основному припадає на «дефіцитні напрямки» і, в свою чергу, унеможливлює прогрес у переговорному процесі з компетентними органами відповідних іноземних країн щодо збільшення річних квот для українських перевізників. «Притримування дефіциту на кінець року – є неприпустимим», - наголосив Костянтин Єфименко.

Розуміючи, що дані факти виникають не тільки через вину перевізника, прийнято рішення провести відповідні документальні звірки з перевізниками та проведення позачергової спеціальної перевірки ПВД «Одеса» та ПВД «Чернівці» (де зареєстровані найбільші зловживання держслужбовців по видачі дозволів) протягом найближчих 10 днів.

Учасників наради було поінформовано, що з 1 січня 2014 року планується запустити електронну програму з організації системного обліку та контролю за видачею, використанням та поверненням дозволів. Така автоматична система має унеможливити видачу наступного дозволу, якщо попередній не буде повернено вчасно. Також планується посилити контроль під час видачі дозволів, у тому числі це стосуватиметься: автоперевізників, автомобіля, виду дозволу і країни, дати видачі та повернення, наявності виправлень на дозволи, а також пункту видачі, імені водія та працівника Укртрансінспекції.

Президент АсМАП України Леонід Костюченко у своєму виступі підняв низку проблемних питань, які негативно впливають на розвиток галузі міжнародних перевезень. Зокрема, створення економічного механізму оновлення рухомого складу для міжнародних перевезень вантажів та пасажирів транспортними засобами високих європейських технічних та екологічних стандартів, лібералізація міжнародних автомобільних перевезень, запровадження міжнародного сертифікату зважування, активізація роботи з підписанням двосторонньої угоди про автомобільні перевезення між Україною та Китаєм та інші.

З метою оперативного вирішення нагальних потреб перевізників, прийнято рішення проводити подібні наради щоквартально.

Рекомендуємо до співпраці
www.uts.in.ua
Стратегічний партнер
http://www.asmap.org.ua/nkc/nkc2021.pdf
https://lex-truck.com.ua
http://www.tirepd.org/
www.iru.org/index/transpark-app
www.busandcoach.travel
dalnoboy.com
Copyright © by AsMAP        Powered by Vis-A-Vis