Головна | Контакти | Корисні лінки
 АСОЦІАЦІЯ МІЖНАРОДНИХ АВТОМОБІЛЬНИХ ПЕРЕВІЗНИКІВ УКРАЇНИ
14.04.2014 Почни з себе, нe давай хабарів!    
Понеділок, 22 жовтня 2018 р.
НОВИНИ | ПРО АсМАП | ВІЗИ | ЄУТР | КОНКУРСИ | ДОШКА ОГОЛОШЕНЬ
Гарячі новини
19.10.2018 Проблеми з перебуванням водіїв у Швейцарії ...    
19.10.2018 Увага перевізників!
Навчально –консультаційний центр АсМАП України проводить на...
    
18.10.2018 Щодо закінчення дозволів Словаччини (двосторонніх) квоти 2018 року!...    
17.10.2018 До уваги перевізників...    
17.10.2018 Туреччина.
Кількість палива, яку дозволено ввозити в паливних баках напівпричепа - рефриж...
    
17.10.2018 Щодо прийому електронних анкет на участь у конкурсі для отримання дозволів ЄКМТ на 2019 рік (...    
Авторизація
Логін
Пароль
 РеєструватисяЗабули пароль?
Пошук
Опитування
На данний момент немає опитувань
Старі опитування
www.uts.in.ua
Стратегічний партнер
https://asmap-nkc.wixsite.com/code 
http://www.tirepd.org/
www.asmap-inform.com.ua
http://www.asmap-inform.com.ua/service_asmap_ukr.php
www.iru.org/index/bwt-app
www.busandcoach.travelwww.iru.org/index/transpark-app
dalnoboy.com
www.gps.ua
РОБОЧА ЗУСТРЧ З МІНІСТРОМ ІНФРАСТРУКТУРИ УКРАЇНИ
 

19 грудня 2013 року відбулась робоча зустріч членів Ради АсМАП України з Міністром інфраструктури України Володимиром Козаком, в ході якої були обговорені проблемні питання функціонування галузі міжнародних автомобільних перевезень.

Зокрема, Голова Ради, Президент АсМАП України Леонід Костюченко підняв питання удосконалення прозорої процедури розподілу та видачі одноразових та багаторазових дозволів ЄКМТ для здійснення міжнародних автомобільних перевезень вантажів територіями іноземних держав, створення економічного механізму оновлення рухомого складу учасників Асоціації транспортними засобами високих технічних та екологічних стандартів, удосконалення процедури митного оформлення контейнерів в морських торговельних портах, оптимізації процедури зважування вантажних транспортних засобів.

Як наголосив Міністр інфраструктури України Володимир Козак, розподіл дозволів, необхідних для здійснення автомобільних перевезень за дозволами Європейської Конференції Міністрів Транспорту у 2014 році, здійснюватиметься в автоматичному режимі. Для цього вже розроблено відповідне програмне забезпечення, яке проходить тестування. Автоматична система забезпечить прозорість процедури розподілу дозволів ЄКМТ. Прийом заявок від перевізників на отримання цих дозволів на 2014 рік проводився Комісією протягом 20 робочих днів, починаючи з 1 листопада. Загалом для участі у конкурсі з розподілу дозволів ЄКМТ документи подали 628 міжнародних українських автоперевізників. Результати розподілу дозволів ЄКМТ буде розміщено на офіційному сайті Міністерства інфраструктури України.

За результатом порушених перевізниками проблемних питань Міністром інфраструктури України Володимиром Козаком та Головою Ради Асоціації, Президентом АсМАП України Леонідом Костюченко було підписано План заходів щодо підвищення ефективності роботи автомобільного транспорту у сфері міжнародних перевезень на 2014 рік (з повним текстом Плану заходів можна ознайомитись тут).

В робочій зустрічі також взяли участь перший заступник Міністра інфраструктури України Костянтин Єфименко, Голова Державної інспекції з безпеки на наземному транспорті Євген Пронченко, директор Департаменту автомобільного транспорту Міністерства інфраструктури Дмитро Петухов.

З метою оперативного вирішення виникаючих проблем, вирішено такі робочі зустрічі проводити щоквартально.

Наступну робочу зустріч Міністра інфраструктури з міжнародними автоперевізниками запланована на початок квітня наступного року. Новости Полтавы

Copyright © by AsMAP        Powered by Vis-A-Vis