Головна | Контакти | Корисні лінки
 АСОЦІАЦІЯ МІЖНАРОДНИХ АВТОМОБІЛЬНИХ ПЕРЕВІЗНИКІВ УКРАЇНИ
30.05.2025 При оформленні декларації Т1 вибирай АсМАП!    09.06.2025 Шановні перевізники для Ваших послуг TIR-паркінг АсМАП України!    04.02.2022 Доставка книжок МДП кур’єрською службою доставки.    14.04.2014 Почни з себе, нe давай хабарів!    
Понеділок, 16 червня 2025 р.
НОВИНИ | ПРО АсМАП | Письмові запити | ЄУТР | КОНКУРСИ | Інформація для вступу
Гарячі новини
12.06.2025 Щодо штрафів за порушення RMPD (gps- сигналу та технічних помилок). Заповнення гугл-форми.    
11.06.2025 Щодо призупинення видачі книжок МДП представництвом відділу МДП в м. Харків...    
11.06.2025 Словаччина. З 1 липня 2025 року зміни в системі розрахунку плати за проїзд...    
28.05.2025 АсМАП України пропонує передачу в оренду TIR-паркінгу в м. Бориспіль ...    
09.06.2025 Щодо надання фактів нестабільної роботи сайту (платформи) PUESC 3-4 червня 2025 року....    
09.06.2025 Транспортний безвіз з Норвегією продовжено до кінця 2025 року!...    
Авторизація
Логін
Пароль
 РеєструватисяЗабули пароль?
Пошук
Опитування
На данний момент немає опитувань
Старі опитування
Щодо скасування Наказів Федеральної митної служби Російської Федерації, якими затверджувались дії посадових осіб митних органів при встановленні маршруту перевезення товарів.
 

Шановні учасники Асоціації!

За результатами наших зусиль та неодноразових звернень АСМАП Росії до компетентних органів Російської Федерації та Євроазійської економічної комісії Наказом Федеральної митної служби РФ від 06.03.2014 № 412 скасовано накази ФМС Росії від 09.06.2012 № 1150 «Про дії посадових осіб митних органів при встановленні маршруту перевезення товарів» та від 23.01.2013 № 106 «Про внесення змін до наказу ФМС Росії від 09.06.2012 № 1150».

Як Вам відомо, положення скасованих наказів передбачали обов’язкове встановлення маршруту для перевезення іноземних товарів до Республіки Казахстан або виїзду з території Митного союзу через Казахстан.

Крім того, встановлювався проміжний митний пункт, розміщений на території Російської Федерації, до якого перевізник зобов’язаний був надати транспортний засіб, вантаж та документи перед в’їздом до Казахстану.

Просимо прийняти до уваги наведену інформацію.

Департамент юридичного супроводження
Конвенції МДП
Рекомендуємо до співпраці
www.uts.in.ua
http://www.asmap.org.ua/nkc/nkc2021.pdf
https://lex-truck.com.ua
http://www.tirepd.org/
www.iru.org/index/transpark-app
www.busandcoach.travel
dalnoboy.com
Стратегічний партнер
Copyright © by AsMAP        Powered by Vis-A-Vis