Головна | Контакти | Корисні лінки
 АСОЦІАЦІЯ МІЖНАРОДНИХ АВТОМОБІЛЬНИХ ПЕРЕВІЗНИКІВ УКРАЇНИ
19.01.2024  «єЧерга» ЗА і ПРОТИпропонуємо заповнити опитувальник    07.03.2023 Надання перевізникам – учасникам АсМАП України послуги з видачі гарантій Т1    30.11.2022 Шановні перевізники, з урахування можливих відключень електроенергії Заявки на отримання книжок МДП будуть прийматися до 14-00 години    07.04.2022 Наразі видача книжок МДП відбувається за попереднім телефонним запитом    04.02.2022 Доставка книжок МДП кур’єрською службою доставки.    16.03.2020 ЩО ТРЕБА ЗНАТИ ПІД ЧАС ПАНДЕМІЇ, ПОВ’ЯЗАНОЇ З КОРОНАВІРУСОМ COVID-19.    14.04.2014 Почни з себе, нe давай хабарів!    
Понеділок, 22 липня 2024 р.
НОВИНИ | ПРО АсМАП | Письмові запити | ЄУТР | КОНКУРСИ | Інформація для вступу
Гарячі новини
17.07.2024 Укртрансбезпека нагадує перевізникам про їх обов'язок контролювати термін перебування водіїв ...    
17.07.2024 Щодо призупинення видачі книжок МДП представництвом відділу МДП в м. Іршава...    
15.07.2024 Польща. Зміни в системі SENT з 1 січня 2025 року (доповнення до інформації від 26.04.2024 та ...    
12.07.2024 Роз’яснення для фінансових та бухгалтерських служб учасників Асоціації...    
11.07.2024 Ще раз про оновлену Угоду між Україною та ЄС про вантажні перевезення автомобільним транспорт...    
08.07.2024 Румунія. Пілотний проект: книжка МДП + TIR-EPD = пріоритетна смуга....    
Авторизація
Логін
Пароль
 РеєструватисяЗабули пароль?
Пошук
Опитування
На данний момент немає опитувань
Старі опитування
Щодо поширення обмежень Федеральної митної служби Російської Федерації при перевезеннях за системою МДП на російсько-фінський кордон
 

Шановні учасники Асоціації!

Відповідно до інформації, Міжнародного Союзу Автомобільного Транспорту (МСАТ), Федеральна митна служба Російської Федерації (ФМС РФ) підтвердила своє рішення від 18 березня 2014 року розширити зону обмежень і не приймати книжки МДП до оформлення при ввезенні товарів в Російську Федерацію в пункті пропуску Торфянівка (регіон Виборга) фінсько-російського кордону з 21 квітня 2014 року.

Це рішення ФМС РФ є прямим порушенням Конвенції МДП, а також декількох судових рішень, винесених Вищим арбітражним судом Російської Федерації. Воно також прийняте всупереч розпоряджень Уряду Російської Федерації, які були прийняті у відношенні МДП за останні декілька місяців.

Транспортні оператори, які перетинають цей прикордонний пункт пропуску з інтенсивним рухом між Європою та Росією змушені будуть сплачувати додаткові кошти за національну гарантію.

Разом з тим, Федеральна митна служба Росії своїм листом від 12 лютого 2014 року прийняла рішення про можливість застосування вимог Митної конвенції в пунктах пропуску українсько-російського кордону в зоні діяльності Брянської митниці, виключно для казахських перевізників.

Відмова від застосування Конвенції МДП на території Росії призвела до значних матеріальних втрат українських перевізників. які змушені сплачувати додаткові кошти за національні види гарантування, що суттєво вплинуло на рентабельність перевезень.

При цьому, російські перевізники продовжують, без будь-яких обмежень, виконувати міжнародні перевезення вантажів на умовах Конвенції МДП на митній території України.

Зазначені дії свідчать, що російська сторона цілеспрямовано лобіює інтереси своїх перевізників блокуючи українським дальнобійникам перевезення вантажів на спрощених умовах до РФ та транзитом до країн Середньої Азії.

За нашою ініціативою, це питання стало предметом обговорення під час чергового засідання Комісії Громадської ради з питань митної справи при Міністерстві доходів і зборів України, яке відбулось 16 квітня цього року.

З метою забезпечення рівних умов для всіх учасників міжнародного транспортного процесу Комісія з митої справи при Міндоходів звернулась до Уряду України з проханням доручити відповідним міністерствам застосувати аналогічні заходи до російських користувачів книжок МДП. Тобто для кожного перевезення товарів територією України російськими перевізниками застосовувати виключно національні форми гарантування, передбачені п.1 ст.306 Митного кодексу України.

Департамент юридичного супроводження
Конвенції МДП
Рекомендуємо до співпраці
www.uts.in.ua
Стратегічний партнер
http://www.asmap.org.ua/nkc/nkc2021.pdf
https://lex-truck.com.ua
http://www.tirepd.org/
www.iru.org/index/transpark-app
www.busandcoach.travel
dalnoboy.com
Copyright © by AsMAP        Powered by Vis-A-Vis