Головна | Контакти | Корисні лінки
 АСОЦІАЦІЯ МІЖНАРОДНИХ АВТОМОБІЛЬНИХ ПЕРЕВІЗНИКІВ УКРАЇНИ
19.01.2024  «єЧерга» ЗА і ПРОТИпропонуємо заповнити опитувальник    07.03.2023 Надання перевізникам – учасникам АсМАП України послуги з видачі гарантій Т1    30.11.2022 Шановні перевізники, з урахування можливих відключень електроенергії Заявки на отримання книжок МДП будуть прийматися до 14-00 години    07.04.2022 Наразі видача книжок МДП відбувається за попереднім телефонним запитом    04.02.2022 Доставка книжок МДП кур’єрською службою доставки.    16.03.2020 ЩО ТРЕБА ЗНАТИ ПІД ЧАС ПАНДЕМІЇ, ПОВ’ЯЗАНОЇ З КОРОНАВІРУСОМ COVID-19.    14.04.2014 Почни з себе, нe давай хабарів!    
Вівторок, 16 липня 2024 р.
НОВИНИ | ПРО АсМАП | Письмові запити | ЄУТР | КОНКУРСИ | Інформація для вступу
Гарячі новини
15.07.2024 Польща. Зміни в системі SENT з 1 січня 2025 року (доповнення до інформації від 26.04.2024 та ...    
12.07.2024 Роз’яснення для фінансових та бухгалтерських служб учасників Асоціації...    
11.07.2024 Ще раз про оновлену Угоду між Україною та ЄС про вантажні перевезення автомобільним транспорт...    
08.07.2024 Румунія. Пілотний проект: книжка МДП + TIR-EPD = пріоритетна смуга....    
05.07.2024 Щодо призупинення видачі книжок МДП представництвом відділу МДП в м. Одеса...    
05.07.2024 Румунія-Болгарія. Ремонт дороги біля ПП Джуржду-Русе....    
Авторизація
Логін
Пароль
 РеєструватисяЗабули пароль?
Пошук
Опитування
На данний момент немає опитувань
Старі опитування
Щодо відміни обов’язкової процедури контролю з використанням рентгенівських систем (сканування) у зоні дії Південної митниці
 

Шановні учасники Асоціації!

Серед першочергових заходів Асоціації для удосконалення контролю та технології обробки контейнерів в морських торговельних портах тривалий час залишаються вимоги про максимальне зменшення або й повне скасування неефективних митних процедур, які суттєво сповільнюють процес оформлення контейнерів та призводять до тривалих затримок транспортних засобів в портах.

В своїх зверненнях до керівництва Міндоходів, за результатами спільних нарад та засіданнях Громадської Ради при Міндоходів ми неодноразово наголошували на необхідності відмови від обов’язкової процедури сканування всіх без виключення контейнерів так як практика останнього року підтвердила її повну неефективність. Тільки в декількох випадках були виявлені невідповідності, за фактом чого було складено протоколи про порушення митних правил.

За результатами попередньої наради у заступника міністра Міндоходів Науменка В.П., на якій розглядались питання вдосконалення митного оформлення в портах, прийнято рішення про припинення стовідсоткового сканування контейнерів.

Підготовлено проект відповідного наказу про скасування попереднього рішення Міндоходів, яким встановлювалось обов’язкове використання рентгенівських пристроїв при проведенні митного контролю.

Маємо надію, що конструктивний діалог з новим керівництвом Міндоходів буде тривати, й подальші зусилля Асоціації на приведення процедур обробки контейнерів в портах до Європейських норм матимуть успіх.

Департамент юридичного супроводження Конвенції МДП

 
Рекомендуємо до співпраці
www.uts.in.ua
Стратегічний партнер
http://www.asmap.org.ua/nkc/nkc2021.pdf
https://lex-truck.com.ua
http://www.tirepd.org/
www.iru.org/index/transpark-app
www.busandcoach.travel
dalnoboy.com
Copyright © by AsMAP        Powered by Vis-A-Vis