Головна | Контакти | Корисні лінки
 АСОЦІАЦІЯ МІЖНАРОДНИХ АВТОМОБІЛЬНИХ ПЕРЕВІЗНИКІВ УКРАЇНИ
19.01.2024  «єЧерга» ЗА і ПРОТИпропонуємо заповнити опитувальник    07.03.2023 Надання перевізникам – учасникам АсМАП України послуги з видачі гарантій Т1    30.11.2022 Шановні перевізники, з урахування можливих відключень електроенергії Заявки на отримання книжок МДП будуть прийматися до 14-00 години    07.04.2022 Наразі видача книжок МДП відбувається за попереднім телефонним запитом    04.02.2022 Доставка книжок МДП кур’єрською службою доставки.    16.03.2020 ЩО ТРЕБА ЗНАТИ ПІД ЧАС ПАНДЕМІЇ, ПОВ’ЯЗАНОЇ З КОРОНАВІРУСОМ COVID-19.    14.04.2014 Почни з себе, нe давай хабарів!    
Понеділок, 15 липня 2024 р.
НОВИНИ | ПРО АсМАП | Письмові запити | ЄУТР | КОНКУРСИ | Інформація для вступу
Гарячі новини
15.07.2024 Польща. Зміни в системі SENT з 1 січня 2025 року (доповнення до інформації від 26.04.2024 та ...    
12.07.2024 Роз’яснення для фінансових та бухгалтерських служб учасників Асоціації...    
11.07.2024 Ще раз про оновлену Угоду між Україною та ЄС про вантажні перевезення автомобільним транспорт...    
08.07.2024 Румунія. Пілотний проект: книжка МДП + TIR-EPD = пріоритетна смуга....    
05.07.2024 Щодо призупинення видачі книжок МДП представництвом відділу МДП в м. Одеса...    
05.07.2024 Румунія-Болгарія. Ремонт дороги біля ПП Джуржду-Русе....    
Авторизація
Логін
Пароль
 РеєструватисяЗабули пароль?
Пошук
Опитування
На данний момент немає опитувань
Старі опитування
Щодо ситуації з використанням книжок МДП в Російській Федерації
 

Шановні учасники Асоціації!

Як відомо, угоду між Федеральною митною службою Російської Федерації (далі – ФМС РФ) та АСМАП (Росії) було подовжено до 30 листопада 2014 р.

Це рішення було прийнято після Урядової зустрічі високого рівня, яка відбулась в Москві наприкінці червня 2014 р., де офіційні представники Міністерства транспорту, ФМС РФ та інші компетентні органи під головуванням Першого заступника Голови Уряду Російської Федерації І.І. Шувалова обговорили можливі шляхи вирішення існуючої ситуації з системою МДП в Росії.

За результатами зустрічі Першим Віце-прем’єр-міністром були надані наступні доручення:

- ФМС Росії офіційно доручено забезпечити безперервне застосування Конвенції МДП на території РФ;

- всім російським компетентним органам - прискорити роботу для визначення національного гарантійного об’єднання, а також підписати гарантійну угоду з переможцем конкурсу до 2014 р.

Всупереч рішення Верховного Арбітражного суду Москви від 26 травня 2014 р. та розпорядження Першого заступника Голови Уряду ситуація в Російській Федерації й надалі залишається неврегульованою.Надання книжок МДП до оформлення в більшості митних органів РФ тягне за собою додаткові витрати та супроводжується тривалим процесом додаткових перевірок. Крім того, МСАТ інформує про те, що ФМС РФ продовжує обмеження в застосуванні процедури МДП за допомогою системи управління ризиками в деяких митних органахПівнічно-Західного регіону. В результаті цього будь-які вантажі, які перевозяться за процедурою МДП, проходять митний огляд на кордоні, а перевізників змушують використовувати на території Росії національну гарантію замість процедури МДП.

В той же час, МСАТ стверджує, що книжки МДП митниці призначення яких знаходяться в Росії, й надалі безперешкодно приймаються білоруськими та казахськими митними органами, згідно Конвенції МДП.

За повідомленням МСАТ,останнім часом відзначається різке підвищення вартостінаціональної гарантії (в деяких випадках – вдвічі) та зростання випадків порушень.

У зв’язку з цим, просимо надавати будь-яку інформацію стосовно недоставок та порушень із застосуванням національної гарантії.

Як ми вже повідомляли, Виконавча рада МДП в рамках своєї 59 сесії, що відбулась 30 червня та 1 липня 2014 року, закликала Уряд Російської Федерації відмінити існуючі обмеження процедури МДП і повністю відновити функціонування системи МДП на всій території Російської Федерації без подальших затримок.

Генеральна прокуратура Російської Федерації листом від 24.06.2014 р. №23/2-300-2013 підтвердила, що з метою недопущення порушення закону та припинення нелегітимної правотворчої діяльності, Голові ФМС РФ направлено відповідний припис.

Департамент юридичного супроводження Конвенції МДП

Рекомендуємо до співпраці
www.uts.in.ua
Стратегічний партнер
http://www.asmap.org.ua/nkc/nkc2021.pdf
https://lex-truck.com.ua
http://www.tirepd.org/
www.iru.org/index/transpark-app
www.busandcoach.travel
dalnoboy.com
Copyright © by AsMAP        Powered by Vis-A-Vis