Головна | Контакти | Корисні лінки
 АСОЦІАЦІЯ МІЖНАРОДНИХ АВТОМОБІЛЬНИХ ПЕРЕВІЗНИКІВ УКРАЇНИ
14.04.2014 Почни з себе, нe давай хабарів!    
П'ятниця, 20 липня 2018 р.
НОВИНИ | ПРО АсМАП | ВІЗИ | ЄУТР | КОНКУРСИ | ДОШКА ОГОЛОШЕНЬ
Гарячі новини
18.07.2018 Щодо отримання перевізниками дозвільних документів на здійснення міжнародних автомобільних пе...    
17.07.2018 У місті Харкові з 23 по 29 липня 2018 р. видача книжок МДП здійснюватися не буде....    
16.07.2018 Всемирный конгресс IRU
Уважаемые участники Ассоциации!     
11.07.2018 Щодо обмеження руху транспортних засобів та повну заборону руху негабаритних транспортних зас...    
13.07.2018 Важливо. Щодо порядку видачі дозволів на міжнародні автомобільні перевезення...    
13.07.2018 Щодо нового Закону України про валюту...    
Авторизація
Логін
Пароль
 РеєструватисяЗабули пароль?
Пошук
Опитування
На данний момент немає опитувань
Старі опитування
www.uts.in.ua
Стратегічний партнер
https://asmap-nkc.wixsite.com/code 
http://www.tirepd.org/
www.asmap-inform.com.ua
http://www.asmap-inform.com.ua/service_asmap_ukr.php
www.iru.org/index/bwt-app
www.busandcoach.travelwww.iru.org/index/transpark-app
dalnoboy.com
www.gps.ua
XV Міжнародна конференція «Міжнародні автомобільні перевезення: проблеми, шляхи їх вирішення та перспективи розвитку»
 

9-10 вересня в Одесі під егідою Міжнародного союзу автомобільного транспорту (МСАТ) і Асоціації автомобільних перевізників України (АсМАП України) відбулась XV Міжнародна Конференція «Міжнародні автомобільні перевезення: проблеми, шляхи їх вирішення та перспективи розвитку», яка зібрала понад 300 учасників.

Про високий міжнародний статус Конференції свідчить той факт, що в її роботі взяли участь представники міжнародних організацій, компетентних органів з різних країн . Зокрема, на Конференції були присутні Президент МСАТ Януш Лацни, Генеральний секретар МСАТ Умберто де Претто, представники Асоціації міжнародних автоперевізників Європи та країн СНД, представники Міністерства інфраструктури України, Державної фіскальної служби України, галузевої науки, профспілок, народні депутати України та перевізники з різних куточків нашої держави.

Учасники Конференції ще раз підкреслили основну і ключову роль міжнародного автотранспорту в здійсненні міжнародної торгівлі, акцентували особливу увагу на необхідність виконання положень міжнародних конвенцій, зокрема таких, як Митна конвенція МДП 1975 року усіма договірними сторонами.

Також учасники Конференції обговорили широке коло питань подальшого розвитку євро-азійських автотранспортних зв'язків, перспективи та розвиток ЄКМТ і МДП, регулювання та контроль міжнародних перевезень компетентними органами країн-учасниць Конвенції МДП, поліпшення процедур перетину кордонів та забезпечення безпеки на автомобільному транспорті. У своїх виступах учасники Конференції акцентували увагу на тому, що збільшення обсягів міжнародних транспортних операцій і зростаюча роль світової торгівлі а розвитку національних економік, змушують компетентні органи розробляти більш ефективні митні процедури і механізми контролю на кордонах.

В ході роботи Конференції було підписано угоду між МСАТ, Митною службою та АсМАП України про подальшу співпрацю.

На Конференції також відбулась церемонія нагородження переможців конкурсу «Кращий міжнародний автоперевізник Євразії-2014». Приємно відзначити, що серед нагороджених цією почесною відзнакою МСАТ був і представник України. Це – автотранспортне підприємство «К-Авто» із Закарпаття. Щиро вітаємо колектив підприємства почесною відзнакою.

На завершення учасники Міжнародної конференції в Ялті ухвалили резолюцію. Заключний документ Конференції представили Генеральний секретар Міжнародного союзу автотранспорту Умберто де Претто та президент АсМАП України Леонід Костюченко.

Підбиваючи підсумки роботи Конференції генеральний секретар МСАТ Умберто де ПРЕТТО відзначив: - Торік, коли ми були в Ялті, я пообіцяв Леоніду Костюченку, що конференція завжди буде серед моїх пріоритетів. Попри те, як складеться політична ситуація в Україні, і які геополітичні ігри розгортатимуться, ми завжди підтримуватимемо український прапор. Навіть якщо український прапор буде на Місяці, ми одна сім’я і ми завжди підтримуватимемо вас!

Більш детальна інформація про XV Міжнародну конференцію «Міжнародні автомобільні перевезення: проблеми, шляхи їх вирішення та перспективи розвитку» - в журналі та телепрограмі «УкрАвтоКонтинент».

Текст Резолюції

Copyright © by AsMAP        Powered by Vis-A-Vis