Головна | Контакти | Корисні лінки
 АСОЦІАЦІЯ МІЖНАРОДНИХ АВТОМОБІЛЬНИХ ПЕРЕВІЗНИКІВ УКРАЇНИ
19.01.2024  «єЧерга» ЗА і ПРОТИпропонуємо заповнити опитувальник    07.03.2023 Надання перевізникам – учасникам АсМАП України послуги з видачі гарантій Т1    30.11.2022 Шановні перевізники, з урахування можливих відключень електроенергії Заявки на отримання книжок МДП будуть прийматися до 14-00 години    07.04.2022 Наразі видача книжок МДП відбувається за попереднім телефонним запитом    04.02.2022 Доставка книжок МДП кур’єрською службою доставки.    16.03.2020 ЩО ТРЕБА ЗНАТИ ПІД ЧАС ПАНДЕМІЇ, ПОВ’ЯЗАНОЇ З КОРОНАВІРУСОМ COVID-19.    14.04.2014 Почни з себе, нe давай хабарів!    
Вівторок, 16 липня 2024 р.
НОВИНИ | ПРО АсМАП | Письмові запити | ЄУТР | КОНКУРСИ | Інформація для вступу
Гарячі новини
15.07.2024 Польща. Зміни в системі SENT з 1 січня 2025 року (доповнення до інформації від 26.04.2024 та ...    
12.07.2024 Роз’яснення для фінансових та бухгалтерських служб учасників Асоціації...    
11.07.2024 Ще раз про оновлену Угоду між Україною та ЄС про вантажні перевезення автомобільним транспорт...    
08.07.2024 Румунія. Пілотний проект: книжка МДП + TIR-EPD = пріоритетна смуга....    
05.07.2024 Щодо призупинення видачі книжок МДП представництвом відділу МДП в м. Одеса...    
05.07.2024 Румунія-Болгарія. Ремонт дороги біля ПП Джуржду-Русе....    
Авторизація
Логін
Пароль
 РеєструватисяЗабули пароль?
Пошук
Опитування
На данний момент немає опитувань
Старі опитування
Щодо можливості митного оформлення та випуску товарів, транспортних засобів комерційного призначення в режимі «експорт» без їх пред’явлення митному органу
 

Шановні учасники Асоціації!

Як відомо, митне оформлення експортних вантажів здійснюється в зонах митного контролю, що розташовуються на територіях комерційних (приватних) вантажних митних комплексів.

Ця процедура досить тривала і передбачає сплату відповідних сум за перебування транспортних засобів на території цих терміналів.

З метою прискорення процедури митного оформлення та зменшення фінансового навантаження на перевізників ми підтримали зусилля експортерів направлених на реалізацію положень Митного кодексу України стосовно можливості митного оформлення товарів без заїзду до терміналу.

За результатами спільної роботи Державною фіскальною службою України листом від 01.08.2014р. № 1085/7/99-99-24-01-06-17 надано роз’яснення щодо особливостей митного оформлення експортних вантажів.

Відповідно до ч.2 статті 258 Митного кодексу України (далі Кодексу) за рішенням митного органу митне оформлення та випуск товарів, транспортних засобів комерційного призначення відповідно до митного режиму експорту може здійснюватися без їх пред’явлення митному органу, якому подано митну декларацію, заповнену у звичайному порядку.

Рішення про можливість випуску товарів, транспортних засобів комерційного призначення без їх пред’явлення митному органу або про необхідність такого пред’явлення приймається митним органом на основі результатів аналізу ризиків.

Таким чином, експортні вантажі, що декларується згідно з частиною другою статті 258 Кодексу, доставляються до відповідної зони митного контролю лише у разі прийняття митним органом відповідного рішення.

У разі необхідності накладення митного забезпечення на вантажне приміщення транспортного засобу, що переміщує експортний вантаж, такий транспортний засіб може бути пред’явлений митному органу у відповідній зоні митного контролю без заїзду на територію місця митного оформлення (митного терміналу).

З цією метою Державна фіскальна служба України зобов’язала керівників митниць організувати, поруч з місцями митного оформлення, тимчасові зони митного контролю, призначені виключно для накладення засобів ідентифікації товарів та транспортних засобів комерційного призначення.

Просимо врахувати новий порядок митного оформлення експортних вантажів при здійсненні перевезень.

Департамент юридичного супроводження
Конвенції МДП
Рекомендуємо до співпраці
www.uts.in.ua
Стратегічний партнер
http://www.asmap.org.ua/nkc/nkc2021.pdf
https://lex-truck.com.ua
http://www.tirepd.org/
www.iru.org/index/transpark-app
www.busandcoach.travel
dalnoboy.com
Copyright © by AsMAP        Powered by Vis-A-Vis