Головна | Контакти | Корисні лінки
 АСОЦІАЦІЯ МІЖНАРОДНИХ АВТОМОБІЛЬНИХ ПЕРЕВІЗНИКІВ УКРАЇНИ
14.04.2014 Почни з себе, нe давай хабарів!    
Вівторок, 23 cічня 2018 р.
НОВИНИ | ПРО АсМАП | ВІЗИ | ЄУТР | КОНКУРСИ | ДОШКА ОГОЛОШЕНЬ
Гарячі новини
22.01.2018 До уваги міжнародних автоперевізників здійснюючих перевезення в напрямку Італії...    
19.01.2018 Щорічний перерахунок ПДВ ...    
18.01.2018 Важливо! Італія. Щодо впровадження положень нового законодавства...    
17.01.2018 Меморандум між АсМАП України та ГО «Міжнародне Антикорупційне бюро»...    
17.01.2018 Щодо можливого призупинення в’їзду до м. Києва...    
17.01.2018 Повідомлення Головного державного інспектора ветеринарної медицини України...    
Авторизація
Логін
Пароль
 РеєструватисяЗабули пароль?
Пошук
Опитування
На данний момент немає опитувань
Старі опитування
www.uts.in.ua
Стратегічний партнер
http://www.tirepd.org/
www.asmap-inform.com.ua
http://www.asmap-inform.com.ua/service_asmap_ukr.php
www.iru.org/index/bwt-app
www.busandcoach.travelwww.iru.org/index/transpark-app
dalnoboy.com
www.gps.ua
Міжнародне журі присудило нагороду МСАТ «Гран При Честі» за 2014 рік українському перевізнику Ігорю Тегзі
 

5 листопада 2014 року міжнародне журі присудило нагороду МСАТ «Гран При Честі» українському міжнародному автоперевізнику з м. Рівне Ігорю Степановичу Тегза, який, виявивши високі моральні та професійні якості при виконанні своїх обов'язків, здійснив акт виняткової мужності.

В 2013 році під час виконання перевезення вантажів для потреб військ НАТО до Ісламської Республіки Афганістан в м. Кабул, водії з автомобілями ФОП Тегза І.С. були атаковані бойовиками руху «Талібан». За даними поліції, на автомобільну стоянку, де в той час перебували водії з автомобілями, під'їхала начинена вибухівкою вантажівка, керована смертником, який привів в дію вибуховий пристрій. В результаті теракту в землі утворилася воронка глибиною 6 метрів і близько 15 метрів у діаметрі. Після цього 3 бойовики організували перестрілку з афганськими силами безпеки, яка тривала протягом години. При огляді місця події на тілі загиблих бойовиків були виявлені три жилета, начинені вибухівкою. За заявою керівництво руху «Талібан» в засобах масової інформації їх метою було «...здійснити напад на важливу іноземну базу та логістичної центр...»". В результаті теракту загинули водії інших автомобілів, що перебували на стоянці, охоронці стоянки, а самі автомобілі було повністю знищено. І лише завдяки винахідливості та кмітливості Ігоря Тегзи водії його підприємства залишилися живі.

Свого часу Ігор Степанович пройшов службу в підрозділі спеціального призначення сухопутних військ і не з чуток знає про всі тонкощі військової служби. У бойовій обстановці він зумів миттєво прийняти тактично правильні рішення, щоб зберегло життя йому і його водіїв. Ігор Степанович Тегза – громадянин України, який не боїться труднощів і випробувань. Він - людина, яка вірить, що тільки той, хто йде, здолає шлях. Саме це дає йому сили боротися і не зламатися, не впасти духом. Немає в ньому ні страху, ні переживань про минуле, ні жалості до себе. Є тільки віра у справедливість.

Колектив Асоціації міжнародних автоперевізників України від щирого серця вітає Ігоря Степановича Тегзу з присудженням почесної нагородою МСАТ «Гран При Честі»!

Copyright © by AsMAP        Powered by Vis-A-Vis