Головна | Контакти | Корисні лінки
 АСОЦІАЦІЯ МІЖНАРОДНИХ АВТОМОБІЛЬНИХ ПЕРЕВІЗНИКІВ УКРАЇНИ
14.04.2014 Почни з себе, нe давай хабарів!    
Понеділок, 22 жовтня 2018 р.
НОВИНИ | ПРО АсМАП | ВІЗИ | ЄУТР | КОНКУРСИ | ДОШКА ОГОЛОШЕНЬ
Гарячі новини
22.10.2018 Щодо проекту плану комплексних перевірок на 2019 рік....    
22.10.2018 Щодо зміни порядку надання попередньої інформації в Узбекистані....    
22.10.2018 Щодо порушення строків доставки у зв’язку з відсутністю одноразових дозволів Польщі....    
22.10.2018 Стосовно віз для українських водіїв до Швейцарії...    
22.10.2018 Щодо отримання додаткових квот дозволів Азербайджану та Італії 2018 року!...    
19.10.2018 Проблеми з перебуванням водіїв у Швейцарії ...    
Авторизація
Логін
Пароль
 РеєструватисяЗабули пароль?
Пошук
Опитування
На данний момент немає опитувань
Старі опитування
www.uts.in.ua
Стратегічний партнер
https://asmap-nkc.wixsite.com/code 
http://www.tirepd.org/
www.asmap-inform.com.ua
http://www.asmap-inform.com.ua/service_asmap_ukr.php
www.iru.org/index/bwt-app
www.busandcoach.travelwww.iru.org/index/transpark-app
dalnoboy.com
www.gps.ua
Міжнародне журі присудило нагороду МСАТ «Гран При Честі» за 2014 рік українському перевізнику Ігорю Тегзі
 

5 листопада 2014 року міжнародне журі присудило нагороду МСАТ «Гран При Честі» українському міжнародному автоперевізнику з м. Рівне Ігорю Степановичу Тегза, який, виявивши високі моральні та професійні якості при виконанні своїх обов'язків, здійснив акт виняткової мужності.

В 2013 році під час виконання перевезення вантажів для потреб військ НАТО до Ісламської Республіки Афганістан в м. Кабул, водії з автомобілями ФОП Тегза І.С. були атаковані бойовиками руху «Талібан». За даними поліції, на автомобільну стоянку, де в той час перебували водії з автомобілями, під'їхала начинена вибухівкою вантажівка, керована смертником, який привів в дію вибуховий пристрій. В результаті теракту в землі утворилася воронка глибиною 6 метрів і близько 15 метрів у діаметрі. Після цього 3 бойовики організували перестрілку з афганськими силами безпеки, яка тривала протягом години. При огляді місця події на тілі загиблих бойовиків були виявлені три жилета, начинені вибухівкою. За заявою керівництво руху «Талібан» в засобах масової інформації їх метою було «...здійснити напад на важливу іноземну базу та логістичної центр...»". В результаті теракту загинули водії інших автомобілів, що перебували на стоянці, охоронці стоянки, а самі автомобілі було повністю знищено. І лише завдяки винахідливості та кмітливості Ігоря Тегзи водії його підприємства залишилися живі.

Свого часу Ігор Степанович пройшов службу в підрозділі спеціального призначення сухопутних військ і не з чуток знає про всі тонкощі військової служби. У бойовій обстановці він зумів миттєво прийняти тактично правильні рішення, щоб зберегло життя йому і його водіїв. Ігор Степанович Тегза – громадянин України, який не боїться труднощів і випробувань. Він - людина, яка вірить, що тільки той, хто йде, здолає шлях. Саме це дає йому сили боротися і не зламатися, не впасти духом. Немає в ньому ні страху, ні переживань про минуле, ні жалості до себе. Є тільки віра у справедливість.

Колектив Асоціації міжнародних автоперевізників України від щирого серця вітає Ігоря Степановича Тегзу з присудженням почесної нагородою МСАТ «Гран При Честі»!

Copyright © by AsMAP        Powered by Vis-A-Vis